Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy waszym zdaniem mozna to zakwalifikowac jako gwalt?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli dziewczyna i facet są razem kilka lat, ona pewnego razu odmawia mu seksu z powodu bólu, a on jej nie bije, ale przytrzymuje tak, że siłą wymusza seks? A po wszystkim zdaje sobie sprawę, że źle zrobił bo ją panicznie przeprasza i pyta czy teraz z nim zerwie zanim ona cokolwiek powie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Doświadczyłam czegoś takiego i czułam się po wszystkim podle. Nie wiem czemu teraz mężczyzn uczy się że mają być alfa, brać bez pozwolenia i nie zważać na słowo NIE "bo nie z ust kobiety to tak". Pomimo tego że byliśmy w związku kilka lat, poczułam się zgwałcona. Każdy stosunek bez zgody kobiety jest gwałtem. Są nawet małżeńskie gwałty. Uprzedzając głupie komentarze - wymiotowanie przy seksie oralnym, seks "na sucho" i powtarzanie w kółko proszę nie - to mam na myśli. U mnie skończyło się krwawieniem i załamaniem nerwowym, sprawy nigdzie nie zgłosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie wiem czemu teraz mężczyzn uczy się że mają być alfa, brać bez pozwolenia i nie zważać na słowo NIE "bo nie z ust kobiety to tak".

Ogólnie zgadzam się z twoim postem. Natomiast odpowiedź na cytowane pytanie brzmi następująco: bo same do tego doprowadziłyście. Mówicie, że chcecie, by facet się o was starał, że mówicie nie, bo nie chcecie wyjść na łatwe, dlatego nawet jeśli słyszymy nie, to mamy się starać dalej, bo nie znaczy "tak, ale postaraj się bardziej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość gość napisał:

Czy waszym zdaniem mozna to zakwalifikowac jako gwalt?

Tak.

32 minuty temu, Gość gość napisał:

\przytrzymuje tak, że siłą wymusza seks?

 

Jeśli wcześniej kobieta lubiła być dominowana, ale w danej sytuacji nie chciała - to niezamierzony, ale również gwałt.

33 minuty temu, Gość gość napisał:

po wszystkim zdaje sobie sprawę, że źle zrobił bo ją panicznie przeprasza i pyta czy teraz z nim zerwie zanim ona cokolwiek powie?

To, że facet zaczyna przepraszać nie oznacza, że nie dopuścił się gwałtu. Nie musi oznaczać również, że faktycznie uświadomił sobie błąd i ma poczucie winy - może po prostu opadły emocje i zrozumiał, jakie może ponieść konsekwencje. A powinien stanowczo o wiele większe, aniżeli zakończenie relacji przez kobietę.

7 minut temu, Gość gość napisał:

U mnie skończyło się krwawieniem i załamaniem nerwowym, sprawy nigdzie nie zgłosiłam.

Takie, za przeproszeniem, bydle powinno mieć już założoną sprawę i ponosić srogie konsekwencje, by nawet na myśl mu nie przyszedł podobny występek w przyszłości. (Dodam, to nie przytyk do Ciebie - rozumiem - tylko moje zdanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jest gwałt. Możesz nawet zgodzić się na seks, ale w każdej chwili możesz się wycofać i facet musi to uszanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Nenesh napisał:

Tak.

Jeśli wcześniej kobieta lubiła być dominowana, ale w danej sytuacji nie chciała - to niezamierzony, ale również gwałt.

To, że facet zaczyna przepraszać nie oznacza, że nie dopuścił się gwałtu. Nie musi oznaczać również, że faktycznie uświadomił sobie błąd i ma poczucie winy - może po prostu opadły emocje i zrozumiał, jakie może ponieść konsekwencje. A powinien stanowczo o wiele większe, aniżeli zakończenie relacji przez kobietę.

Takie, za przeproszeniem, bydle powinno mieć już założoną sprawę i ponosić srogie konsekwencje, by nawet na myśl mu nie przyszedł podobny występek w przyszłości. (Dodam, to nie przytyk do Ciebie - rozumiem - tylko moje zdanie).

A Ty Nenesh zglosilas na policje tego co Cię szarpał? zalozylas temat i nie odpisywalas, wiec napisz tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A Ty Nenesh zglosilas na policje tego co Cię szarpał? zalozylas temat i nie odpisywalas, wiec napisz tu.

A, faktycznie... heh, odłożyłam ten temat na później przez wzgląd na nowe fakty, wobec których moje pytania straciły sens. Ponieważ sprawa była/jest rozwojowa. Jakkolwiek, to nie ja zostałam poszarpana, tylko brałam udział w pewnym zdarzeniu. Temat odnoszący się do mnie miał zmotywować do zajrzenia na wątek, niefajna zagrywka, wiem, byłam zdeterminowana ;p Cóż, przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jeśli dziewczyna i facet są razem kilka lat, ona pewnego razu odmawia mu seksu z powodu bólu, a on jej nie bije, ale przytrzymuje tak, że siłą wymusza seks? A po wszystkim zdaje sobie sprawę, że źle zrobił bo ją panicznie przeprasza i pyta czy teraz z nim zerwie zanim ona cokolwiek powie?

 

To gwałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Oczywiście że gwałt ! Tu nie ma się nad czym zastanawiać

SEks bez zgody drugiej osoby zawsze jest wymuszeniem (Ładnie powiedziane)

 

Edytowano przez marchewka3333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2019 o 20:51, Gość Gosc napisał:

Tak

1)moim zdaniem jest to 100% gw.ałt, jak Nigdy ze sobą NIE spali
2)ale jak spali i to regularnie, a facet:

Dnia 19.06.2019 o 20:28, Gość gość napisał:

Jeśli dziewczyna i facet są razem kilka lat, ona pewnego razu odmawia mu seksu z powodu bólu, a on jej nie bije, ale przytrzymuje tak, że siłą wymusza seks? A po wszystkim zdaje sobie sprawę, że źle zrobił bo ją panicznie przeprasza i pyta czy teraz z nim zerwie zanim ona cokolwiek powie?

a Tak to można potraktować jako Male Principle S.ex, Lub BDSM,
w niektórych jurysdykcjach, nie uznaje się gw.ałt.ów na żonie mieszkającej bez separacji z mężem,
bo żaden są nie jest w stanie odróżnić gw.ałtu od BDSM

 

więc do Ciebie należy decyzja,
którą możesz dokonać przyzwolenia po...

Możesz nawet zgłosić na Policję, jeśli chcesz,
a w wielu jurysdykcjach wystarczy, że kobieta powie NIE i STOP w trakcie,
ale Zdaniem ISLAMu, a to podobno wg Rady UE SSR Religia jak każda w Europie,
to z pewnością to Ty go zgw.ałci.łaś.
Ja w Islam nie wierzę.

Ja tutaj zacytuję kobietę:

17 minut temu, Nymphette napisał:

Tym sobie przegrał. Kajaniem się jak wystraszony spaniel. Tym że wziął ją siłą przy bólu  też - bez przesady. Pomijając te dwa aspekty, i fakt, że to jej partner, nie demonizowałabym 😎 Zawsze się troszeczkę gwałci, jak to mówi JKM 😎 

bo jeszcze mnie uka.mieni.ują czasem.
A tutaj całość, bo czasem cenzura kasuje użytkowniczki i użytkowników:

16 minut temu, Nymphette napisał:

Tym sobie przegrał. Kajaniem się jak wystraszony spaniel. Tym że wziął ją siłą przy bólu  też - bez przesady. Pomijając te dwa aspekty, i fakt, że to jej partner, nie demonizowałabym 😎 Zawsze się troszeczkę gwałci, jak to mówi JKM 😎 A tak na serio, jak wrażliwa bardzo dziewczyna, czy z pamięcią traumy, i jeszcze za bardzo świadomie nie akceptuje naturalnej męskiej przewagi, to słabo, może się wiele sypnąć po takiej sytuacji. 

ale jeśli to się Powtarza, a Ty nie Lubisz BDSM, powinnaś się przede wszystkim rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redytor555
45 minut temu, naomi quinnn napisał:

Kobiety zgłaszajcie gwałty, bo brak kary tylko takiego rozzuchwali i może on zrobić komuś coś jeszcze gorszego. 

Niech zgłosi, to ja wysmieja. I słusznie. Policja ma lapac złodziei a nie zajmować się babskim fanaberiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redytor555
1 godzinę temu, naomi quinnn napisał:

Wypowiedź typowego gwałciciela. Niedługo będę na policji, więc moge zgłosić i to. Gwałt jest czyms poważniejszym od kradzieży, bo narusza nietykalność drogiej osoby. Od gwałtu już blisko do pobicia i morderstwa. 

To idź i zgłoś. Będą mieli ubaw, coś im się należy.

Owszem, gwalt jest poważnym przestępstwem, ale prawdziwy gwalt, a nie babskie fanaberie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dekonspirator napisał:

I co ma tu do rzeczy islam? Nasza kultura nie ma nic wspólnego z islamem.  

zdaniem UE SSR to wszystko co światłe,
a oraz ma rozmnażającą się na terenie naszego Unijnego Państwa populację, niedługo może osiągnąć demokratyczną większość,
a przynajmniej w Eurostanach mogących przegłosować każde weto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redytor555
1 godzinę temu, PrawiczekPzn napisał:

zdaniem UE SSR to wszystko co światłe,
a oraz ma rozmnażającą się na terenie naszego Unijnego Państwa populację, niedługo może osiągnąć demokratyczną większość,
a przynajmniej w Eurostanach mogących przegłosować każde weto

Nawet jeśli oni nie osiągną większości, to poprze ich rozsądnie myśląca część społeczeństwa, wkur.... fanaberiami feminazistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna
Dnia 19.06.2019 o 20:28, Gość gość napisał:

Jeśli dziewczyna i facet są razem kilka lat, ona pewnego razu odmawia mu seksu z powodu bólu, a on jej nie bije, ale przytrzymuje tak, że siłą wymusza seks? A po wszystkim zdaje sobie sprawę, że źle zrobił bo ją panicznie przeprasza i pyta czy teraz z nim zerwie zanim ona cokolwiek powie?

 

Tak. To jest gwałt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redytor555
4 minuty temu, Etna napisał:

Tak. To jest gwałt.

I co Twoim zdaniem ona może zrobić z tą wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna
15 minut temu, Redytor555 napisał:

I co Twoim zdaniem ona może zrobić z tą wiedzą?

Kopnąć go w du...pę. I mówić o tym jego znajomym, żeby ludzie wiedzieli z kim mają do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redytor555
6 minut temu, Etna napisał:

Kopnąć go w du...pę. I mówić o tym jego znajomym, żeby ludzie wiedzieli z kim mają do czynienia.

I do tego kopniecia w potrzebne jest jej zakwalifikowanie tego co zrobił jako gwalt przez użytkowników kafeterii? Natomiast opowiadanie o tym znajomym to bardzo ciekawy pomysł. Pewnie chętnie posłuchaja, moze nawet będą ciekawi szczegółów. Jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna
2 minuty temu, Redytor555 napisał:

I do tego kopniecia w potrzebne jest jej zakwalifikowanie tego co zrobił jako gwalt przez użytkowników kafeterii? Natomiast opowiadanie o tym znajomym to bardzo ciekawy pomysł. Pewnie chętnie posłuchaja, moze nawet będą ciekawi szczegółów. Jestem za.

Nie wiem co jej potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redytor555
Napisano (edytowany)
7 minut temu, Etna napisał:

Nie wiem co jej potrzebne.

No chyba w jakimś celu założyła ten temat i zadała takie pytanie?  Do czegoś potrzebuje tej wiedzy, a Ty podalas jeden sposób wykorzystania tej wiedzy.

Edytowano przez Redytor555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna
Przed chwilą, Redytor555 napisał:

No chyba w jakimś celu założyła ten temat i zadała takie pytanie?  Do czegoś potrzebuje tej wiedzy, a Ty napisałas, co ma zrobić z tą wiedzą. 

No to jej zapytaj w jakim celu założyła ten temat.

Ja nie napisałam co ona ma zrobić z tą wiedzą. Napisałam co może zrobić z tą wiedzą. Podałam przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redytor555
4 minuty temu, Etna napisał:

No to jej zapytaj w jakim celu założyła ten temat.

Ja nie napisałam co ona ma zrobić z tą wiedzą. Napisałam co może zrobić z tą wiedzą. Podałam przykład.

Ty podalas przykladowy sposób wykorzystania tej wiedzy, który uznalas za właściwy. Dlatego Ciebie pytam, jaka jest rzeczywisty pożytek z tej wiedzy? Bo moim zdaniem jest to wiedza kompletnie bez wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna
16 minut temu, Redytor555 napisał:

Ty podalas przykladowy sposób wykorzystania tej wiedzy, który uznalas za właściwy. Dlatego Ciebie pytam, jaka jest rzeczywisty pożytek z tej wiedzy? Bo moim zdaniem jest to wiedza kompletnie bez wartości.

Gwałcicielowi należy się kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redytor555
16 minut temu, Etna napisał:

Gwałcicielowi należy się kara.

I niby jak kara go spotka, gdy już został tak określony, a która nie spotkała by go, gdyby na forum powszechnie napisano, że to nie byl gwalt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna
1 minutę temu, Redytor555 napisał:

I niby jak kara go spotka, gdy już został tak określony, a która nie spotkała by go, gdyby na forum powszechnie napisano, że to nie byl gwalt ?

Nie wiem, co by było gdyby. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna
58 minut temu, Redytor555 napisał:

I do tego kopniecia w potrzebne jest jej zakwalifikowanie tego co zrobił jako gwalt przez użytkowników kafeterii? Natomiast opowiadanie o tym znajomym to bardzo ciekawy pomysł. Pewnie chętnie posłuchaja, moze nawet będą ciekawi szczegółów. Jestem za.

Słuchałbyś z zaciekawieniem i dopytywał o szczegóły, gdyby twoja znajoma opowiadała o gwałcie na niej? Może jeszcze zwaliłbyś sobie konia a gwałcicielowi pogratulował wyczynów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redytor555
7 minut temu, Etna napisał:

Nie wiem, co by było gdyby. Sorry.

A sadzisz, że uznanie tego za gwałt przez Ciebie czy innych coś zmieni? Albo powinno zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna
2 minuty temu, Redytor555 napisał:

A sadzisz, że uznanie tego za gwałt przez Ciebie czy innych coś zmieni? Albo powinno zmienić.

Sądzę, że warto o takich sprawach rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×