Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytajaca

KIM JEST DRAGON I ILE MA LAT?

Polecane posty

Gość Pytajaca

?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to stary emeryt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?!?
Przed chwilą, Gość gość napisał:

to stary emeryt

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To miły zagubiony chłopak , tylko brzydko się wyraża o kobietach, bo nie może odszukać tej jedynej .Ma silną potrzebę akceptacji ale się wstydzi 🙂 A SWOJĄ FRUSTRACJĘ PRZELEWA NA WYZWISKA . Przygarnijcie Dragona i otoczcie go prawdziwą opieką w sekcie kafeteria 😉 DRAGON KOCHAMY CIĘ .POCZUJ TEN POWER TE MIŁOŚĆ CO IDZIE  W TWOJA STRONĘ .. DRAGON TYLKO NIE IDZ W STRONĘ ŚWIATŁA ....;d 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Koa85 napisał:

To miły zagubiony chłopak , tylko brzydko się wyraża o kobietach, bo nie może odszukać tej jedynej .Ma silną potrzebę akceptacji ale się wstydzi 🙂 A SWOJĄ FRUSTRACJĘ PRZELEWA NA WYZWISKA . Przygarnijcie Dragona i otoczcie go prawdziwą opieką w sekcie kafeteria 😉 DRAGON KOCHAMY CIĘ .POCZUJ TEN POWER TE MIŁOŚĆ CO IDZIE  W TWOJA STRONĘ ...NIE IDZ W STRONĘ ŚWIATŁA ....;d 

Przestan stary dziadu zakladac ciagle nowe konta i sie z nich reklamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D...
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Przestan stary dziadu zakladac ciagle nowe konta i sie z nich reklamować

 

Lecz glowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Przestan stary dziadu zakladac ciagle nowe konta i sie z nich reklamowac.

chyba dziaduwo hahaha A MOJE KONTO JEST PIERWSZE I OSTATNIE .REKLAMOWAC NIE MAM CZEGO -NO CHYBA ZE RODZYNY HEHEHEHEHEHEHEHEHE STARE I POMARSZCZONE . ALE JESZCZE SLODKIE 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragoniasty
5 minut temu, Koa85 napisał:

To miły zagubiony chłopak , tylko brzydko się wyraża o kobietach, bo nie może odszukać tej jedynej .Ma silną potrzebę akceptacji ale się wstydzi 🙂 A SWOJĄ FRUSTRACJĘ PRZELEWA NA WYZWISKA . Przygarnijcie Dragona i otoczcie go prawdziwą opieką w sekcie kafeteria 😉 DRAGON KOCHAMY CIĘ .POCZUJ TEN POWER TE MIŁOŚĆ CO IDZIE  W TWOJA STRONĘ .. DRAGON TYLKO NIE IDZ W STRONĘ ŚWIATŁA ....;d 

😘 ;D dzieks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość :D... napisał:

Lecz glowe 😄

sam sie lecz dziadu udajacy mlodzieniaszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowie ci
Przed chwilą, Gość gość napisał:

sam sie lecz dziadu udajacy mlodzieniaszka

LECZ GLOWE

LECZ GLOWE

LECZ GLOWE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Mowie ci napisał:

LECZ GLOWE

LECZ GLOWE

LECZ GLOWE!

won emerycie z babskiego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Koa85 napisał:

To miły zagubiony chłopak , tylko brzydko się wyraża o kobietach, bo nie może odszukać tej jedynej .Ma silną potrzebę akceptacji ale się wstydzi 🙂 A SWOJĄ FRUSTRACJĘ PRZELEWA NA WYZWISKA . Przygarnijcie Dragona i otoczcie go prawdziwą opieką w sekcie kafeteria 😉 DRAGON KOCHAMY CIĘ .POCZUJ TEN POWER TE MIŁOŚĆ CO IDZIE  W TWOJA STRONĘ .. DRAGON TYLKO NIE IDZ W STRONĘ ŚWIATŁA ....;d 

Zalosny sposób zwrócenia na siebie uwagi 🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowie ci
1 minutę temu, Gość gość napisał:

won emerycie z babskiego forum

Bierz psychotropy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
55 minut temu, Koa85 napisał:

chyba dziaduwo hahaha A MOJE KONTO JEST PIERWSZE I OSTATNIE .REKLAMOWAC NIE MAM CZEGO -NO CHYBA ZE RODZYNY HEHEHEHEHEHEHEHEHE STARE I POMARSZCZONE . ALE JESZCZE SLODKIE 🙂 

Spoko.Jego kur.wy sie uaktywnily w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Zalosny sposób zwrócenia na siebie uwagi 🤫

SERIO ? Jestem za stara aby chciec zwracac na siebie uwage .ALE JUZ KOM JAKI ZADALES ,ZADALAS TO JEST COS...MADROSC PRZEMAWIA .WOW !  ZWYCZAJNIE MAM DYSTANS DO SWIATA ZA DUZO W ZYCIU WIDZIALAM I PRZESZLAM . Widocznie lubisz byc smutasem do kwadratu . Brac zycie strasznie serio ... MOGE CI TYLKO WSPOLCZUC TAKIEGO PODEJSCIA . MALO INTELIGENTY Z CIEBIE CZLEK JESLI NIE WIDZISZ TEGO W MOIM POSCIE .:) Popusc ten pasek troche -serio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Koa85 napisał:

SERIO ? Jestem za stara aby chciec zwracac na siebie uwage .ALE JUZ KOM JAKI ZADALES ,ZADALAS TO JEST COS...MADROSC PRZEMAWIA .WOW !  ZWYCZAJNIE MAM DYSTANS DO SWIATA ZA DUZO W ZYCIU WIDZIALAM I PRZESZLAM . Widocznie lubisz byc smutasem do kwadratu . Brac zycie strasznie serio ... MOGE CI TYLKO WSPOLCZUC TAKIEGO PODEJSCIA . MALO INTELIGENTY Z CIEBIE CZLEK JESLI NIE WIDZISZ TEGO W MOIM POSCIE .:) Popusc ten pasek troche -serio .

Wysraj sie zanim wystawisz komuś du.pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wysraj sie zanim wystawisz komuś du.pe

PRZED CHWILĄ TO ZROBIŁAM 🙂 ale sorry ... pewnie nie widziałaś ,eś bo na oczy ci prysło 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn
45 minut temu, Koa85 napisał:

PRZED CHWILĄ TO ZROBIŁAM 🙂 ale sorry ... pewnie nie widziałaś ,eś bo na oczy ci prysło 😛 

Ale śmierdzi. Więcej niż jedno gow-no na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów

Koa85 to właśnie Dragon. 

Chłopak??? 😄  😄  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Onn napisał:

Ale śmierdzi. Więcej niż jedno gow-no na forum.

Jak piszesz to przestan stawiac " ." i "-" bo widac gdzie piszesz . EEE tam smierdzi ...Głupoty piszesz . Same perfumy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość szkoda słów napisał:

Koa85 to właśnie Dragon. 

Chłopak??? 😄  😄  😄 

Koa 85 to nie dragon tak szybko sie jeszcze nie zmieniam . Jestem BABA ZLO WCIELONE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddajemy
Przed chwilą, Koa85 napisał:

Koa 85 to nie dragon tak szybko sie jeszcze nie zmieniam . Jestem BABA ZLO WCIELONE .

Szma,tka w którą sie kiedys wytarl,czeka na wiecej.Jest Twój, my na kafe się nim brzydzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość szkoda słów napisał:

Koa85 to właśnie Dragon. 

Chłopak??? 😄  😄  😄 

No tak ...Bo nie pisze tylko " dziewczynsko" ? UŁKĘ PRZEZ BIBUŁKĘ A ...A CAŁA GEBA? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Oddajemy napisał:

Szma,tka w którą sie kiedys wytarl,czeka na wiecej.Jest Twój, my na kafe się nim brzydzimy.

Pewnie pewnie ...ZŁOTY ANIELE  SMOCZY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Oddajemy napisał:

Szma,tka w którą sie kiedys wytarl,czeka na wiecej.Jest Twój, my na kafe się nim brzydzimy.

Jego brzydzicie, ale pod koszarami dupska wystawiacie 😛 Bo tamci to zapłacą za te wyzwiska ? hehehe 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO  WSZYSTKICH WIELKICH DAM .WIELCE OBURZONE O TEGO DRAGONA .GDYBYSCIE MIALY POCZUCIE WLASNEJ WARTOSCI I GODNOSCI ,SLOWA DRAGONIKA  BY JEDNYM UCHEM WLECIALY A DRUGIM WYLECIALY .Serio boli WAS DZIEWUCHY ,że ktoś Was wyzywa? MACIE WIELKIE DUPSKA TO TE OBRAZY POWINNY TAM SIE ZMIESCIC . I powinny tam zostac,  raz na zawsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Siedzę na tym forum od 2, 3lat i teraz widzę jakimi ...kami jesteście. Poszukajcie jego (Dragona) wypowiedzi (tych prawdziwych) z przed kilku tygodni, miesięcy. Co drugie zdanie "XD", "XD" czy w ten sposób pisze emeryt ? Czy choćby koleś w okolicach 30stki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×