Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozpaczona

Brak stabilność w zwiazku

Polecane posty

Gość Zrozpaczona

Poznałam 10 lat starszego chłopaka przez portal internetowy. na początku układało się spoko ale mam wrazenie ze jest niestabilny emocjonalnie i najzwyczajniej w świecie mnie nie lubi. Nie hamuje sie ze słowami ze jestem histeryczką, głupia, slepa, najgorsza kogo spotkał, zebym ...alała i dała mu święty spokoj. Za kazdym razem bez powodu. Ja na prawdę nie wiem jak mam reagować bo kiedy chce się spotkać i planuje wspolny weekend ostatecznje mj mowi ze chce ode mnie odpocząć i ze jestem w...iajaca. Dzień wcześniej sam pytał co wtedy robię. Dosłownie dzien w dzien słyszę ze jestem chora, że wyciągnął mnie z depresji (nigdy jej nie miałam, miałam handrę ale to chyba jest obowiazkiem mężczyzny zeby byc przy kobiecie w ciezkich chwilach)? . Potrafi nie odzywać się do mnie caly dzien albo wyjsc ze spotkania, wygonic mnie kiedy ma gorszy humor. Przy nim czuje sie kompletnie bezwartosciowa. chcieliśmy zaplanować wakacje. Napisalam ze może cos last minute, ze porozmawiamy o tym jeszcze. Tak sie zdenerwowal ze napiwał ze nic nie można ze mna zaplanowac, ze zawsze bylo ze mna wszystko nie tak, ze jestem slepa itp. Takie slyszalam przykrosci ze nie raz bylam bliska temu zeby powaznie zastanawiać się nad sensem zycia. nawet nie mam z kim porozmawiać bo czuje ze moj racet mnie lekcewazy, nie lubi, nie szanuje i wcale za mna nie teskni. Na spotkaniu tylko mnie przeleci i tyle. Nigdy nie cieszy sie wspólnie z moich sukcesow czy nie dzieli ze mna pozytywnych chwil. Ciagle mi wmawia ze jestem psychiczna i powinnam się leczyc. Dlaczego to robi? Jak mam reagować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakoś border albo po prostu zyeb. Zerwij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tara

Faktycznie powinnaś się leczyc    Gdzie Twoja duma i poczucie godności ? Dlaczego jeszcze nie kopnęłas go w tyłek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak dlugo ze soba jestescie? Pytam, bo probuje zrozumiec dlaczego wciaz z nim jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tara

I....jaki brak stabilności??? Bo ja widzę brak szacunku i uczucia . To według Ciebie jest związek? Bo według mnie jesteś mu potrzebna tylko do pukania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Zrozpaczona napisał:

Poznałam 10 lat starszego chłopaka przez portal internetowy. na początku układało się spoko ale mam wrazenie ze jest niestabilny emocjonalnie i najzwyczajniej w świecie mnie nie lubi. Nie hamuje sie ze słowami ze jestem histeryczką, głupia, slepa, najgorsza kogo spotkał, zebym ...alała i dała mu święty spokoj. Za kazdym razem bez powodu. Ja na prawdę nie wiem jak mam reagować bo kiedy chce się spotkać i planuje wspolny weekend ostatecznje mj mowi ze chce ode mnie odpocząć i ze jestem w...iajaca. Dzień wcześniej sam pytał co wtedy robię. Dosłownie dzien w dzien słyszę ze jestem chora, że wyciągnął mnie z depresji (nigdy jej nie miałam, miałam handrę ale to chyba jest obowiazkiem mężczyzny zeby byc przy kobiecie w ciezkich chwilach)? . Potrafi nie odzywać się do mnie caly dzien albo wyjsc ze spotkania, wygonic mnie kiedy ma gorszy humor. Przy nim czuje sie kompletnie bezwartosciowa. chcieliśmy zaplanować wakacje. Napisalam ze może cos last minute, ze porozmawiamy o tym jeszcze. Tak sie zdenerwowal ze napiwał ze nic nie można ze mna zaplanowac, ze zawsze bylo ze mna wszystko nie tak, ze jestem slepa itp. Takie slyszalam przykrosci ze nie raz bylam bliska temu zeby powaznie zastanawiać się nad sensem zycia. nawet nie mam z kim porozmawiać bo czuje ze moj racet mnie lekcewazy, nie lubi, nie szanuje i wcale za mna nie teskni. Na spotkaniu tylko mnie przeleci i tyle. Nigdy nie cieszy sie wspólnie z moich sukcesow czy nie dzieli ze mna pozytywnych chwil. Ciagle mi wmawia ze jestem psychiczna i powinnam się leczyc. Dlaczego to robi? Jak mam reagować? 

Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozpaczona

No ale pisze ze mna, spotyka sie niby. teraz napisał ze jestem nienormalna bo nie zdazyl odczytac wiadomości a ja napisałam juz nastepna. Czuje sie jak bezwartosciowy smiec ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozpaczona

Co ja takiego moge niby zlego robic ze pisze tak na moj temat? Czy rzeczywiście jestem jakas nienormalna? Zaprosilam go na spotkanie to napisał mi ze chce ode mnie odpocząć, praktycznie ot tak. Caly dzien sie nie odzywa, wiec zapytalam czy sie nie będziemy odzywac. odpisal mi ze " jesteś chora po prostu". I tak jest co drugi dzien. dlaczego? czy ja moge cos robic nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Zrozpaczona napisał:

Poznałam 10 lat starszego chłopaka przez portal internetowy. na początku układało się spoko ale mam wrazenie ze jest niestabilny emocjonalnie i najzwyczajniej w świecie mnie nie lubi. Nie hamuje sie ze słowami ze jestem histeryczką, głupia, slepa, najgorsza kogo spotkał, zebym ...alała i dała mu święty spokoj. Za kazdym razem bez powodu. Ja na prawdę nie wiem jak mam reagować bo kiedy chce się spotkać i planuje wspolny weekend ostatecznje mj mowi ze chce ode mnie odpocząć i ze jestem w...iajaca. Dzień wcześniej sam pytał co wtedy robię. Dosłownie dzien w dzien słyszę ze jestem chora, że wyciągnął mnie z depresji (nigdy jej nie miałam, miałam handrę ale to chyba jest obowiazkiem mężczyzny zeby byc przy kobiecie w ciezkich chwilach)? . Potrafi nie odzywać się do mnie caly dzien albo wyjsc ze spotkania, wygonic mnie kiedy ma gorszy humor. Przy nim czuje sie kompletnie bezwartosciowa. chcieliśmy zaplanować wakacje. Napisalam ze może cos last minute, ze porozmawiamy o tym jeszcze. Tak sie zdenerwowal ze napiwał ze nic nie można ze mna zaplanowac, ze zawsze bylo ze mna wszystko nie tak, ze jestem slepa itp. Takie slyszalam przykrosci ze nie raz bylam bliska temu zeby powaznie zastanawiać się nad sensem zycia. nawet nie mam z kim porozmawiać bo czuje ze moj racet mnie lekcewazy, nie lubi, nie szanuje i wcale za mna nie teskni. Na spotkaniu tylko mnie przeleci i tyle. Nigdy nie cieszy sie wspólnie z moich sukcesow czy nie dzieli ze mna pozytywnych chwil. Ciagle mi wmawia ze jestem psychiczna i powinnam się leczyc. Dlaczego to robi? Jak mam reagować? 

I Ty dziewczyno jeszcze w tym tkwisz??Uciekaj jak najdalej ...I zacznij robić tak jak on. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie odpowiedzialas na pytanie jak dlugo sie znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Zrozpaczona napisał:

Co ja takiego moge niby zlego robic ze pisze tak na moj temat? Czy rzeczywiście jestem jakas nienormalna? Zaprosilam go na spotkanie to napisał mi ze chce ode mnie odpocząć, praktycznie ot tak. Caly dzien sie nie odzywa, wiec zapytalam czy sie nie będziemy odzywac. odpisal mi ze " jesteś chora po prostu". I tak jest co drugi dzien. dlaczego? czy ja moge cos robic nie tak?

Jesteś żałosna i pusta jak inne z kafe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona

znamy sie prawie rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Odejdź zanim zaangażujesz się emocjonalnie i Cię uzależni od siebie.

Juz to zrobil, bo ona z nim wciaz próbuje być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość zrozpaczona napisał:

znamy sie prawie rok

To nie jest zaden zwiazej. Powinnas to zakonczyc jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Na szczęście trafiła na kafe 😄 Ale ja nie jestem od tego, żeby przełamywać jej mechanizm wyparcia i otworzyć oczy.

To chyba moze zrobic tylko bardzo dobry psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem co o Tobie myśleć skoro w opisywanej przez ciebie sytuacji wahasz się co zrobić!!!! Wygląda na to ,że facet ma rację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To chyba moze zrobic tylko bardzo dobry psycholog

Psychiatra raczej.Będzie miał co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Albo dr Mengele 😛

Nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona

Tylko na codzien mnie całuje, mowi ze jestem piekna, rozmawia ze mna a potem wpada w taki tryb wmawiania mi doslownje wszystkiego. wszystkich najgorszych cech. tlumaczylam mu to jak sie wtedy czuje ale olał to, odebrał jako atak i zaczal mnie obrażać. dlatego nie wiem jak mam z nim rozmawiać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojoj

To są kurna problemy. Nie kredyt na 30 lat czy choroba. Oj dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojoj

Trafiłam tu przez przypadek. Chciałabym miec Tylko takie problemy jak wy dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ojojoj napisał:

Trafiłam tu przez przypadek. Chciałabym miec Tylko takie problemy jak wy dzieci

Głupia jesteś lekceważąc takie problemy, albo pozbawiona godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Odejdź zanim zaangażujesz się emocjonalnie i Cię uzależni od siebie.

JUZ JEST I ON JUZ TO ZROBIL.WIDAC TO PO TYM, JAK O TYM PISZE-NIESTETY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Głupia jesteś lekceważąc takie problemy, albo pozbawiona godności.

Raczej nie jest pozbawiona godności i myślę ,że już dawno by się pozbyła gada ! Ba wcale by z nim nie była . Problem to robi sama autorka -sama sobie . ( chyba ze prowo to jest ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Szuka silnych doznań emocjonalnych, jak przeważająca większość ludzi na tym globie i on to wie.

Pewnie jest dda 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Zrozpaczona napisał:

No ale pisze ze mna, spotyka sie niby. teraz napisał ze jestem nienormalna bo nie zdazyl odczytac wiadomości a ja napisałam juz nastepna. Czuje sie jak bezwartosciowy smiec ;(

Ja pier...e przecież to jasne, jesteś potrzebna mu tylko do seksu, pewnie nie ma teraz innych opcji więc trzyma się Ciebie bo gdzieś musi zamoczyc. Za grosz honoru nie masz ani szacunku do siebie! Jaką desperatka trzeba byc żeby tkwic w takim ,,związku"?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

A moze ty faktycznie zachowujesz sie bardzo w...iajaco? I ciezko cie zniezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Czy noe jestes przypadkiem upierdliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×