Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Arystoteles

mam tyle pieniedzy, ze moglbym sobie teraz

Polecane posty

Gość Agatka czepek
5 minut temu, Leżaczek napisał:

Mi się dzisiaj skończyła lokata 👌😄

To odnow mi się sama odnawia

6 minut temu, Gość Agatka czepek napisał: To odnow mi się sama odnawia X nie odnowie bo słabe % przeleje na konto oszczędności 3,2%

Gość Agatka czepek

A wiesz że wazysz 50 kg wiecej odemnie ? ^^

Gość Ele
Przed chwilą, Arystoteles napisał:

zamowic bogata pizze.. tylko po co? ja chce milosci..

Dużo lepiej zrobić samemu zapiekane pałki kurczaka. Dwa razy tyle jedzenia w cenie pizzy.

Chcesz miłości? Może czas zmienić płec? Spirytus i igła do jąder 5ml na dzień. Przyjemne ciepło. Forum trans-fuzja odwiedź.

2 minuty temu, Gość Ele napisał: Dużo lepiej zrobić samemu zapiekane pałki kurczaka. Dwa razy tyle jedzenia w cenie pizzy. X dwa klopsiki 1,5zł ryż naturalny brązowy 0,5zł, buraczki zasmazane 0,5zł 🍅 0,5gr i super obiad masz za 3zł 👌

Gość kizia

jaką ...e?!? tyle pieniedzy to polecam zakup slownika

W sumie to by można przeżyć za pizzę cały tydzień, płatki Nestlé, mleko, ser biały, kluski swiderki, klopsiki, ryż, 4 pomidory i słoik buraków 29zl 😱😄

Ja to kupuje lipton, Coca-Cola, pepsi, hop cole, frugo, tymbark, hortex i poniżej nie schodze a ludzie jakieś sikacze barwione, tak samo lody biorę big milka a ludzie hipermarket, biorę płatki Nestlé a ludzie hipermarket. Masło biorę 82% a ludzie margarynę. Mleko 3,2% a ludzie 1,7%. Makaron lubela itd 

4 minuty temu, Agatkabubu napisał: No więcej warzyw i owoców A co X heh ja mam w domu ziemniaki, cebulę, cytryny, banany, pomidory, marchew, kapuste sałatkę. Bo mam fazę na nie jak będę miał fazę na ogórki, sałatę itd to kupię sobie 👌 ostatnio zjadłem sporo truskawek. Dwie kobialki z mamą 😄

1 minutę temu, Agatkabubu napisał: Fuj ja nic z tych rzeczy nie kupuje ohyda xd plat ki jem tylko owsiane X kiedyś jadłem owsiane kupię sobie za tydzień 😄

Gość Ggg
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ja to kupuje lipton, Coca-Cola, pepsi, hop cole, frugo, tymbark, hortex i poniżej nie schodze a ludzie jakieś sikacze barwione, tak samo lody biorę big milka a ludzie hipermarket, biorę płatki Nestlé a ludzie hipermarket. Masło biorę 82% a ludzie margarynę. Mleko 3,2% a ludzie 1,7%. Makaron lubela itd 

Skład lubelli nie różni się od marketowego. Coca cola,Pepsi  hop cola też masakra.Lody big milk😂Jedyne nadające się do jedzenia to Hagen dazs.Platki Nestle ten sam skład co marketowe

1 minutę temu, Gość Ggg napisał: Skład lubelli nie różni się od marketowego. Coca cola,Pepsi  hop cola też masakra.Lody big milkJedyne nadające się do jedzenia to Hagen dazs.Platki Nestle ten sam skład co marketowe X to kupuj sobie marketowe 😟 👌

Gość Ggg
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Tygodniowo 50-60os 

Bo jesz.Parowki to skrót myślowy.Nie widziałam w tym co wymieniłeś warzyw i ryb.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować