Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Arystoteles

mam tyle pieniedzy, ze moglbym sobie teraz

Polecane posty

1 minutę temu, Gość Ggg napisał: Bo jesz.Parowki to skrót myślowy.Nie widziałam w tym co wymieniłeś warzyw i ryb. X ryby mam ze sto konserw w domu więc nie kupuję już mi się przejadly to nie jem a mama nie ma zębów żeby jeść dużo warzyw a ja nie mam fazy na nie teraz a jak miałem to takie kanapki wychodzily że więcej się nałożyć nie da a te zasmazane mrożone nie chce mi się smażyć nic ostatnio 

Paluszki rybne miałem to plesn weszla przed końcem terminu i też nie mam już. Karpia mam jeszcze zamrozony chyba trzeba będzie wywalic. 

10 minut temu, Gość Ggg napisał: Nie widziałam w tym co wymieniłeś warzyw i ryb. X to słabo mnie czytasz bo długo miałem fazę na naleśniki z warzywami a rybę jadłem codziennie przez hoho czasu 

Może być że ostatnio nie jadłem długo łososia prócz pasty z niego, krewetek (raz kupiłem i wywaliłem) i 🐙 ale nie jadam parówek. Co do warzyw mam jeszcze sałatkę warzywna w lodówce. 

29 minut temu, Gość Ggg napisał: Skład lubelli nie różni się od marketowego. Coca cola,Pepsi  hop cola też masakra.Lody big milkJedyne nadające się do jedzenia to Hagen dazs.Platki Nestle ten sam skład co marketowe X a woda mineralna przed snem pije pół szklanki wody 

Przed chwilą, Gość Gość napisał: No-lajf znowu pisze sam ze sobą.  X ludzie większe nollajfy odemnie dążą do konwersji w sklepie, mówią sami do siebie tłumacząc mi się 😱😓👌😌

Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość Gość napisał: No-lajf znowu pisze sam ze sobą.  X ludzie większe nollajfy odemnie dążą do konwersji w sklepie, mówią sami do siebie tłumacząc mi się 😱😓👌😌

Konwersja w sklepie? Ty już normalnie nie umiesz pisać bez zestawu emotek jak u z zmanierowanej nastolatki w mediach społecznościowych? 

Konwersacja * teraz zauważyłem smartphone mi przemienia mimo że mam to wyłączone 😓(łac. conversatio 'częste przebywanie; obcowanie' od convertere'obracać, zmieniać')[1] – wymiana opinii, czyli jednego z rodzajów wyrażeń niebędących zdaniami w sensie logicznym. Wyrażenia te nie pretendują do miana uzasadnionych. Konwersacja nie polega na przekonaniu dyskutanta do swoich przekonań. Jeżeli strony konwersacji mają odmienne przekonania i rozpoczynają próby przekonywania do swoich poglądów, to konwersacja przemienia się w dyskusję.

10 minut temu, Gość Gość napisał: Konwersja w sklepie? Ty już normalnie nie umiesz pisać bez zestawu emotek jak u z zmanierowanej nastolatki w mediach społecznościowych?  X po to są te emotki to nie jest reklamacja w banku ani sklep internetowy chociaż zdarza się że ludzie i tam tak piszą 

43 minuty temu, Agatkabubu napisał: Ja libienowocki I warzywka różne jogurty smoothie  w ogóle chyba po przyjeździe pójdę pracować do Lidla płacą 10 k zl X to chyba na wyspach u nas to 2-4

Gość Monika
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ja to na promocjach kupuje normalne ceny omijam bo są z tylka wzięte 😄

To prawda jeden plyn do plukania w jednym sklepie 20 w drugim 16 (niby tanio) a w trzecim nagle na promocji 9 :D

Monika smieja się tu ze mnie a nigdy mi się nie uda kupić mięsa mielonego po 4zł bo wtedy pusta półka a herbatę lipton ice tea to wszystkie wykupili jak byla po 3zl. Dobrze że w innym miejscu znalazłem 1szt ktoś odłożył nie otwierana 😓 

Normalnie ogladam gazetkę i robię listę na jej podstawie a potem dopiero dopisuje co jeszcze jest niezbędne. 

Gość Monika
11 minut temu, Leżaczek napisał:

Monika smieja się tu ze mnie

Olej ;)

( kujawski po 5,79 :D)

Tez robie liste, bo to oszczednosc czasu przede wszystkim  :)

I nie lubie jak sie jedzenie marnuje :)

Olej kokosowy widziałem płynny za 9.99 a oliwę z oliwek za 14.99 ale nie wiem czy to najtaniej 😏 trzeba obiad zrobić 😩

Gość Monika
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Olej kokosowy widziałem płynny za 9.99 a oliwę z oliwek za 14.99 ale nie wiem czy to najtaniej 😏 trzeba obiad zrobić 😩

Kokosowy to akurat kupuje ten najdrozszy :)

Bo lepszy :)

...no trzeba, powodzenia :)

Ten jak smalec w słoiku po 50-55kg? On jest z Filipin 😄 👌 idę zrobić, w ogóle widziałem fajny notes 📓 w jedej z gazetek obszyty skóra derma miałbym jak tygrys i diamenciki xD może się wybiorę 😄🍴🍳😓

Gość w kość
39 minut temu, Gość Monika napisał:

I nie lubie jak sie jedzenie marnuje :)

zapraszasz na kolację... i po problemie,

20 minut temu, Arystoteles napisał: kurVa jak ja cierpie z samotnosci i celibatu!! juz 7x dzisiaj zwalilem konia.. to pomaga doslownie na 5 minut tylko X dużo ja dzisiaj 0 a wczoraj 2 razy 😝

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować