Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Arystoteles

mam tyle pieniedzy, ze moglbym sobie teraz

Polecane posty

A tydzień wcześniej nie myślałem o tym aż dostałem polucji i gacie za 20 do kosza bo akurat teraz nie śpię nago 😟

2 godziny temu, Gość w kość napisał: zapraszasz na kolację... i po problemie, X mi też się psuje dzisiaj chleb razowy weszła pleśń a kilka dni temu wyrzucalem bułki z makiem, podej że dwa peta kielbasy wywale bo już tydzień w lodówce leżą 😞

Gość gość
5 minut temu, Leżaczek napisał:

A tydzień wcześniej nie myślałem o tym aż dostałem polucji i gacie za 20 do kosza bo akurat teraz nie śpię nago 😟

To tego nie da się wyprac?😲

Gość gość
5 minut temu, Leżaczek napisał:

2 godziny temu, Gość w kość napisał: zapraszasz na kolację... i po problemie, X mi też się psuje dzisiaj chleb razowy weszła pleśń a kilka dni temu wyrzucalem bułki z makiem, podej że dwa peta kielbasy wywale bo już tydzień w lodówce leżą 😞

Trzeba bylo zamrozic i wyciagac tyle ile zjesz na 1 raz.

Gość gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość gość napisał: To tego nie da się wyprac? X nie wiem fuj, wywalilem 👌😌

To jak bedziesz mial laske to codziennie bedziesz przescieradlo do kosza wywalal?😁

1 minutę temu, Gość gość napisał: Trzeba bylo zamrozic i wyciagac tyle ile zjesz na 1 raz. X a no trzeba było ja tak często myślę że zjem nie mroze potem plesn a myślisz że tak łatwo rozmrozic, rozmrozanie w temp pokojowej czy wodzie to bakterie trzeba w lodówce cały dzień  wcześniej 😞

Gość gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość gość napisał: Trzeba bylo zamrozic i wyciagac tyle ile zjesz na 1 raz. X a no trzeba było ja tak często myślę że zjem nie mroze potem plesn a myślisz że tak łatwo rozmrozic, rozmrozanie w temp pokojowej czy wodzie to bakterie trzeba w lodówce cały dzień  wcześniej 😞

Nie umiesz rozmrazac widze.Wkladaj do zamrazarki jedzenie poporcjowane np.po 4 kromki chleba a przed pojsciem spac wyciagnij i wloz do lodowki.Rano bedziesz mial rozmrozone.Nikt normalny w temp. pokojowej czy w wodzie niczego nie rozmraza.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować