Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość111

Faceci sami tabunami rzucają się na określone kobiety w typie modelki/miss a mają pretensje do kobiet, że lecą na przystojniaków

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Pjoter napisał:

Dziewczyny podajcie swój adres do fb, zobaczę jak wyglądacie, poradzę wam coś, może powiem co powinnyście zmienić czego wam nikt nie powie😄 

🤦 Oj Pjoter, Pjoter Ty się nigdy nie zmienisz

Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość111 napisał:

Nie mam konta na fb.

Jasne...🤣🤣🤣

Gość Pjoter

no to trudno, fajna jesteś gość, ciekawie by było pogadać z taką dziewczyną 😉  

Nie smuć się i brnij do swoich marzeń, bo jak bardzo marzysz to czasem się spełnia, (tak na 30%)

Gość gość111

Nie mam jakichś szczególnych marzeń, raczej małe cele, które powoli i żmudnie realizuję. A na to że z kimś będę już nie licze od lat.

Gość Pjoter
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

🤦 Oj Pjoter, Pjoter Ty się nigdy nie zmienisz

Nie rozumiem?

Gość 50777
9 godzin temu, Gość gość111 napisał:

Mi do niczego, opisuję tylko jeden z wielu przykładów męskiej hipokryzji. Ja i tak jestem i zapewne zostanę do końca życia starą panną (przez męskie wymagania), mi to już wszystko zwisa i powiewa. Tylko śmiech ogarnia mnie na te żałosne męskie "lamęty". Większość z was tu piszacych jest śmieszna (w tym negatywnym sensie), żałosna i nade wszystko zakłamana.

Autorko stara Panna to kobieta po 30a nie dziewczyna mająca 25,28 lat no daj ze spokój.

Gość gość111
7 minut temu, Gość 50777 napisał:

Autorko stara Panna to kobieta po 30a nie dziewczyna mająca 25,28 lat no daj ze spokój.

Spoko, mam równo 30.

Gość Gość
9 minut temu, Gość gość111 napisał:

Spoko, mam równo 30.

To jesteś trochę dojrzała ale sexi kobieta 🙂 głowa do góry 

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nawet nie wiesz jak bardzo 🥰

Gość Gor

To nadal atrakcylna dla powiedzmy 40 latkow,ktorzy moga polubic twoj typ urody,powaznie,bo kazdy ma fetysz na pewien typ urody kobiet.Ja jak jeszcze nie mialem zony to bardzo mi nie wychodzilo z kobietami i sobie powiedzialem ze bede probowal do skutku i nawet na 10 prob musi jedna wyjsc,jak to mowia,nawet slepej kurze i ziarno sie trafi. 

Gość Pjoter

Jak masz 30 lat to bał bym się z tobą zakumplować, że zaczniesz bajerować do mojego taty :x 

Gość Marcin

mi nie przeszkadza ze kobiety leca na przystojniakow sam jestem raczej brzydki i zdaje sobie z tego sprawe. Denerwuje mnie raczej glupota i bezczelnosc kobiet. Bo najpierw takie durne babska zrobia sobie 1-4 dzieci dojda do 40 roztyja sie czesto do tego a pozniej taka osoba jako ze ja zarabiam sporo i jestem niezle ustawiony finansowo jest wszedzie nekana przez te wariatki  nagle szukajace zwiazku bo zmadrzaly i przejrzaly na oczy co jest w zyciu wazne. To jest dopiero hipokryzja. Kobietom cos wytlumacze faceci nie potrzebuja 40 letnich durnych bab z przychowkiem ktore nagle chca sie ustatkowac bo nikt normalny nie chce z nimi byc a ci przystojniacy to juz nie chca z nimi sypiac i robic kolejnych dzieci. Jesli komus sie wydaje ze samiec alfa robi dzieci a beta wychowuje to musial ciezko na glowe upasc w dziecinstwie.

Gość gość

Jejku no wiadomo, że zawsze ludzie wolą atrakcyjniejsze osoby od tych nieatrakcyjnych, ale  gdyby wiązali się z takimi to mielibyśmy tylko pary o wyglądzie modeli, a tak nie jest patrząc na pary na ulicy

Gość Gość

Pretensje do kobiet, że wolą przystojniaków, mają tylko zakompleksione męskie pipki, wiadomo, że brzydkie i niskie. Normalni faceci nie mają żadnych pretensji. Bo co w tym w ogóle dziwnego, że kręcą nas przystojniejsi/ładniejsze? Przecież to zupełnie naturalne.

Gość gość111
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dzięki za słowa otuchy. Szczerze mówiąc coraz mniej wierzę w to, że mogę być sexy dla kogoś poza sobą a i dla siebie samej jestem coraz mniej (przez porównywanie się z innymi, niepowodzenia z facetami, także przez czytanie kafe a jakże).

Gość RafAu

Byłem starym 25 letnim prawiczkiem, nie wierzyłem w swoją atrakcyjność póki nie poznałem swojej żony, poznałem ją jak miała 13 lat, później znajomość przeciągnęła się do jej osiemnastki i wtedy zaczęliśmy się spotykać na poważnie, wcześniej jeszcze się spotkaliśmy pierwszy raz kiedy miała 16 lat, dziś mam 31, jesteśmy po ślubie, nie jestem typem, który zdradza, a do tego dochodzi fakt, że zanim byłem żonaty to żadna mnie nie chciała, teraz mam piękną żonę i zdarzają się filtry w pracy, jednak patrzę na takie akcje z zażenowaniem, bo wiem, że gdybym nie miał wcześniej takiej pięknej żony i nadal był prawiczkiem to nadal by mnie żadna nie chciała, teraz jak jakaś laska zobaczy, że jestem z taką panienką to zmienia do mnie podejście... To bardzo śmieszne, bo gdy ja dowiaduję się, że laska ma lub miała faceta to bierze mnie obrzydzenie, jakaś genetyczna blokada. Kiedyś czytałem coś takiego, że laski bardziej chcą faceta, który miał dziewczynę, bo taki facet jest sprawdzony, jednak w drugą stronę to już absolutnie nie działa. Dziewczyny, jeśli chcecie faceta, który będzie na was patrzył jako laskę do związku, a nie na ...ę to nie mówcie mu, że miałyście kiedykolwiek partnera, bo to -500% to kobiecości. Gorzej jeśli powiecie mu prawdę kiedy związek się rozwinie. 

Dnia 20.06.2019 o 13:25, Gość gość111 napisał:

Jak miałam te 16-22 lata  i kumplowałam się zarówno z ponadprzeciętnie atrakcyjnymi jak i tymi uchodzącymi za przeciętne to widziałam to jak na dłoni (sama będąc w tym wieku, dla facetów chyba byłam przeciętna, teraz to już nie ma o czym mówić). Miałam taką koleżankę w typie modelki (bardzo szczupła, wręcz chuda) o naturalnych jasnych włosach, bardzo ładnych dużych oczach, to ta nieraz przejść normalnie ulicą nie mogła, byle festyn czy dykoteka, to już na miejscu dziesiątki zachwytów i propozycji. A przeciętne koleżanki nie miały często nawet 1/10 tego, a jeszcze jak nie daj Bóg w ich okolicy była tego typu gwiazda, to miały jak w banku że będą wręcz niewidzialne. Tak więc skończcie panowie najeżdżać na kobiety, które lecą na najprzystojniejszych facetów, bo wy robicie to samo (z tym że u was jest to zdecydowanie bardziej nagminne i mniej subtelne). A dodam, że między taką modelką/miss a kobietą przeciętną nie ma w Polsce aż takiego rozjazdu jak między bardzo przystojnym facetem a takim no typowym, bo ładnych lecz nieolśniewających kobiet jest naprawdę wiele a odpowiedników w postaci w miarę przystojnych facetów znacznie mniej. W tym kraju trzeba wyglądać jak topmodelka/miss/por/nostar/celebrytka by będąc kobietą mieć mega powodzenie, tak że chłopy walą drzwiami i oknami.

Prawda 

• Haha 1

Ale bzdury xD

Jest mnóstwo facetów, którzy nie szukają miss, ale są sami, bo kobiety nie są nimi zainteresowane, tylko szukają przystojniaków.

Faceci bardzo często obniżają swoje wymagania, kobiety – praktycznie nigdy.

Edytowano przez taki obraz wasz

Dnia 20.06.2019 o 13:25, Gość gość111 napisał:

Jak miałam te 16-22 lata  i kumplowałam się zarówno z ponadprzeciętnie atrakcyjnymi jak i tymi uchodzącymi za przeciętne to widziałam to jak na dłoni (sama będąc w tym wieku, dla facetów chyba byłam przeciętna, teraz to już nie ma o czym mówić). Miałam taką koleżankę w typie modelki (bardzo szczupła, wręcz chuda) o naturalnych jasnych włosach, bardzo ładnych dużych oczach, to ta nieraz przejść normalnie ulicą nie mogła, byle festyn czy dykoteka, to już na miejscu dziesiątki zachwytów i propozycji. A przeciętne koleżanki nie miały często nawet 1/10 tego, a jeszcze jak nie daj Bóg w ich okolicy była tego typu gwiazda, to miały jak w banku że będą wręcz niewidzialne. Tak więc skończcie panowie najeżdżać na kobiety, które lecą na najprzystojniejszych facetów, bo wy robicie to samo (z tym że u was jest to zdecydowanie bardziej nagminne i mniej subtelne). A dodam, że między taką modelką/miss a kobietą przeciętną nie ma w Polsce aż takiego rozjazdu jak między bardzo przystojnym facetem a takim no typowym, bo ładnych lecz nieolśniewających kobiet jest naprawdę wiele a odpowiedników w postaci w miarę przystojnych facetów znacznie mniej. W tym kraju trzeba wyglądać jak topmodelka/miss/por/nostar/celebrytka by będąc kobietą mieć mega powodzenie, tak że chłopy walą drzwiami i oknami.

Masz racjęta takie rzeczy faktycznie dzieją się jak ma się 16- 20 pare lat. 

Jednak pociąg do kobiet typu miss, z róznych powód mija z wiekiem.  Nie mów mi, że nie obserwujesz sytuacji, w których te mniej atrakcyjne koleżanki zakładają rodziny, a te bardziej atrakcyjne kończą same.

5 minut temu, Looper napisał:

Jednak pociąg do kobiet typu miss, z róznych powód mija z wiekiem.  Nie mów mi, że nie obserwujesz sytuacji, w których te mniej atrakcyjne koleżanki zakładają rodziny, a te bardziej atrakcyjne kończą same.

Czysta biologia: w wieku rozrodczym natura podświadomie kieruje samców na te najbardziej atrakcyjne samice, co ma prowadzić do spłodzenia jak najlepszego potomstwa. Potem do głosu dochodzą czynniki, o których matka natura nie pomyślała (bo w dawnych czasach wychodziło to wiekowo już poza zakres średniej długości życia gatunku Homo Sapiens) i dlatego w późniejszym wieku bardziej się patrzy na to co kobieta ma wewnątrz, a to co ma na zewnątrz (choć nie oszukujmy się :wygląd ZAWSZE będzie miał duże znaczenie, aczkolwiek w późniejszym wieku nie będzie sam równoważył niedostatków we wszystkich innych kategoriach) ma już nieco mniejszą wagę w ogólnej ocenie jako potencjalnej partnerki.

6 minut temu, Looper napisał:

Pff to wcale nie znaczy ze mija im pociąg do miss, tylko ze orientują sie ze te miss są nieosiągalne dla nich (za wysokie progi), czasem tez maja zbyt ksiezniczkowate charaktery (nie do zycia) wiec faceci wybierają mniej atrakcyjne kobiety bo tylko takie ich chcą, one są dla nich osiągalne a facet chce mieć co por...ć. Nieraz są z kobietami z brak laku a marzą o tych modelkach, pisza do nich w mediach społecznościowych i slinia sie widząc ich zdjęcia. Nie zawsze ma sie to co sie chce...wiec to wcale nie jest tak z mija im do nich pociag. Zresztą, w druga stronę tez tak bywa.

• Haha 1

3 minuty temu, Mewa kontratakuje napisał:

Czysta biologia: w wieku rozrodczym natura podświadomie kieruje samców na te najbardziej atrakcyjne samice, co ma prowadzić do spłodzenia jak najlepszego potomstwa. Potem do głosu dochodzą czynniki, o których matka natura nie pomyślała (bo w dawnych czasach wychodziło to wiekowo już poza zakres średniej długości życia gatunku Homo Sapiens) i dlatego w późniejszym wieku bardziej się patrzy na to co kobieta ma wewnątrz, a to co ma na zewnątrz (choć nie oszukujmy się :wygląd ZAWSZE będzie miał duże znaczenie, aczkolwiek w późniejszym wieku nie będzie sam równoważył niedostatków we wszystkich innych kategoriach) ma już nieco mniejszą wagę w ogólnej ocenie jako potencjalnej partnerki.

No tak, mniej więcej  o to chodzi. 

3 minuty temu, Malutka92 napisał:

Pff to wcale nie znaczy ze mija im pociąg do miss, tylko ze orientują sie ze te miss są nieosiągalne dla nich (za wysokie progi), czasem tez maja zbyt ksiezniczkowate charaktery (nie do zycia) wiec faceci wybierają mniej atrakcyjne kobiety bo tylko takie ich chcą, one są dla nich osiągalne a facet chce mieć co por...ć. Nieraz są z kobietami z brak laku a marzą o tych modelkach, pisza do nich w mediach społecznościowych i slinia sie widząc ich zdjęcia. Nie zawsze ma sie to co sie chce...wiec to wcale nie jest tak z mija im do nich pociag. Zresztą, w druga stronę tez tak bywa.

No oki i to właśnie jest zaprzeczeniem postawionej przez autorkę tematu teorii. 

Tak najprostszym językiem, bo ja to prostym człowiekiem jestem. Po czasie do każdego faceta dociera, że te "miss" są po prostu puste jak bemben, bo całe swoje życie postawiły na wygląd zupełnie nie rozwijając wnętrza. Są męczące, nie ma z nimi o czym rozmawiać, roszczeniowe, rozpieszczone i tak dalej.

Do tego (choć to już tylko moje obserwacje i ewentualnie obserwacje bliskich przyjaciół z którymi miałem okazję rozmawiać na ten temat) te tzw. miss są bardzo często beznadziejne w łóżku, właśnie z racji tego, ze całą relację erotyczną oparły na swoim wyglądzie.

Dlatego uważam, ze teoria autorki to bzdura. Zresztą sama przyznaje, że to się sprawdza tylko pośród dzieci. 

29 minut temu, Malutka92 napisał:

No popatrz, to dokładnie tak jak kobiety. Ciągle szukają przystojniaków, a potem się orientują, że oni ich nie chcą (albo chcą tylko seksu) i wybierają mniej atrakcyjnych mężczyzn, których i tak nie kochają, nadal marząc o tych przystojniakach.

2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

No popatrz, to dokładnie tak jak kobiety. Ciągle szukają przystojniaków, a potem się orientują, że oni ich nie chcą (albo chcą tylko seksu) i wybierają mniej atrakcyjnych mężczyzn, których i tak nie kochają, nadal marząc o tych przystojniakach.

Powinieneś dostać Nagrodę Nobla za dogłębne poznanie kobiet.

• Haha 1

30 minut temu, Looper napisał:

No oki i to właśnie jest zaprzeczeniem postawionej przez autorkę tematu teorii. 

Tak najprostszym językiem, bo ja to prostym człowiekiem jestem. Po czasie do każdego faceta dociera, że te "miss" są po prostu puste jak bemben, bo całe swoje życie postawiły na wygląd zupełnie nie rozwijając wnętrza. Są męczące, nie ma z nimi o czym rozmawiać, roszczeniowe, rozpieszczone i tak dalej.

Do tego (choć to już tylko moje obserwacje i ewentualnie obserwacje bliskich przyjaciół z którymi miałem okazję rozmawiać na ten temat) te tzw. miss są bardzo często beznadziejne w łóżku, właśnie z racji tego, ze całą relację erotyczną oparły na swoim wyglądzie.

Dlatego uważam, ze teoria autorki to bzdura. Zresztą sama przyznaje, że to się sprawdza tylko pośród dzieci. 

Bycmoze większośc miss takich jest ale tak czy inaczej pociągają was przez sam ich wygląd i w chwili słabości byscie zdradzili z nimi swoje mniej idealne partnerki, potem chcwalac sie kolegom jaką petarde mieliscie w łóżku z cyckami dwa razy wiekszymi niż wasza obecna partnerka. Nie mowie ze każdy z was, ale większośc na pewno. Ze wzgledu na pustote i rosczeniowosc takiej miss nie odmowilibyscie z taka seksu bo przecież ,,to tylko seks".Może masz sporo racji ale nie mow ze ,,laski typu miss was z czasem przestają pociągać" bo to nie prawda, nie przestana wam sie od tak podobac fizycznie, raczej jeśli juz to nie chcecie takiej do związku ale chętnie byscie taka przelecieli. 

• Haha 1

1 minutę temu, Malutka92 napisał:

Bycmoze większośc miss takich jest ale tak czy inaczej pociągają was przez sam ich wygląd i w chwili słabości byscie zdradzili z nimi swoje mniej idealne partnerki, potem chcwalac sie kolegom jaką petarde mieliscie w łóżku z cyckami dwa razy wiekszymi niż wasza obecna partnerka. Nie mowie ze każdy z was, ale większośc na pewno. Ze wzgledu na pustote i rosczeniowosc takiej miss nie odmowilibyscie z taka seksu bo przecież ,,to tylko seks".Może masz sporo racji ale nie mow ze ,,laski typu miss was z czasem przestają pociągać" bo to nie prawda, nie przestana wam sie od tak podobac fizycznie, raczej jeśli juz to nie chcecie takiej do związku ale chętnie byscie taka przelecieli. 

Nie no to bzdura jest totalna XD Kobieto ja mam 31 lat, wyrosłem z patrzenia tylko za pośladkami xD Seks jest gdzieś na 50 miejscu mojej listy priorytetów XD To już jest jakaś obsesja, z tym myśleniem że każdy facet zdradza. Po za tym "miss" w ogóle mnie nie kręcą, bo obsesyjne dbanie o wygląd jest raczej żałosne niż pociągające. Wolałbym przegadać z inteligentną kobietą cała noc, niż pójść do łózka z taką miss i się nudzić. 

• Like 1

13 minut temu, Looper napisał:

Nie no to bzdura jest totalna XD Kobieto ja mam 31 lat, wyrosłem z patrzenia tylko za pośladkami xD Seks jest gdzieś na 50 miejscu mojej listy priorytetów XD To już jest jakaś obsesja, z tym myśleniem że każdy facet zdradza. Po za tym "miss" w ogóle mnie nie kręcą, bo obsesyjne dbanie o wygląd jest raczej żałosne niż pociągające. Wolałbym przegadać z inteligentną kobietą cała noc, niż pójść do łózka z taką miss i się nudzić. 

No może Ty wyrosles ale mowie o większości facetów, przynajmniej takich miedzy 20 a 30 r.ż. a i po 30tce tez. Za dużo juz widziałam, z bardzo poznalam ich nature żeby teraz inaczej twierdzić i być naiwna 😉

• Haha 1

1 minutę temu, Malutka92 napisał:

No może Ty wyrosles ale mowie o większości facetów, przynajmniej takich miedzy 20 a 30 r.ż. a i po 30tce tez. Za dużo juz widziałam, z bardzo poznalam ich nature żeby teraz inaczej twierdzić i być naiwna 😉

Nie, nie chodzi tu tylko o mnie. Raczej problem leży w tym w jakim towarzystwie się obracasz. Nie znam ani jednego faceta, który zdradzałby swoją partnerkę. A to co pisałaś o chwaleniu się kumplom to jeszcze większa bzdura. 

Żadnemu z moich przyjaciół nie pozwoliłbym odwalić takiej głupoty. Na pewno bym tego nie pchwalał. Nawet ze względu na własną wygodę. Jeśli przyjaźnie się z jakimś małżeństwem, to lubię i faceta i kobiete, więc nie zależy mi wcale na tym, zeby się rozstali. 

Jasne, że ludzie się zdradzają itp. ale to w jakiś pato środowiskach, albo w środowiskach gdzie związek jest już tylko czystym interesem. 

• Thanks 1

1 minutę temu, 3libed napisał:

jesteś jakiś dziwny malutka ma rację jest często tak jak napisała tylko ty o tym nie wiesz bo pewnie nie masz ani kolegów ani koleżanek i wiedzę o wszystkim czerpiesz z kafeterii.

Mało mnie obchodzi w sumie wasze zdanie ale chciałbym zobaczyć chcoiaż jednego 30/40 latka, który w ogóle ma czas na zdradę xD 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować