Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość111

Faceci sami tabunami rzucają się na określone kobiety w typie modelki/miss a mają pretensje do kobiet, że lecą na przystojniaków

Polecane posty

15 minut temu, Looper napisał:

Mało mnie obchodzi w sumie wasze zdanie ale chciałbym zobaczyć chcoiaż jednego 30/40 latka, który w ogóle ma czas na zdradę xD 

A ja bardzo lubię czytać to co piszesz i z większością twoich przemyśleń się zgadzam. Nie ma co przejmować się opinią osób zgorzniałych 

5 minut temu, robięjaklubię napisał:

A ja bardzo lubię czytać to co piszesz i z większością twoich przemyśleń się zgadzam. Nie ma co przejmować się opinią osób zgorzniałych 

Dzięki za miłe słowa. Nie przejmuje się bo właściwie nie mam czym. To nie ja żyje w przeświadczeniu, że zdrada czeka na każdym rogu 🙂

• Like 1

3 godziny temu, Looper napisał:

Dzięki za miłe słowa. Nie przejmuje się bo właściwie nie mam czym. To nie ja żyje w przeświadczeniu, że zdrada czeka na każdym rogu 🙂

Nie na każdym rogu, może nie każdy zdradza ale napewno przynajmniej 90% facetów zdradzi jeśli nadarzy sie okazja i beda mieć pewność ze to sie nie wyda. A nawet powiedzilabym ze 99%...

• Haha 1

1 minutę temu, Malutka92 napisał:

Nie na każdym rogu, może nie każdy zdradza ale napewno przynajmniej 90% facetów zdradzi jeśli nadarzy sie okazja i beda mieć pewność ze to sie nie wyda. A nawet powiedzilabym ze 99%...

Chyba, masz ze sobą jakieś problemy ta rozmowa nie ma sensu niestety. 

ona w jednym temacie twierdzila, ze przez porozbierane, poprzerabiane laski na instagramie nie moze sobie znalezc faceta, wiec o czym tu dyskutowac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować