Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krretyn

żałuję że powiedziałem dziewczynie o swoich uczuciach

Polecane posty

Gość krretyn

ona chyba po tym poczuła coś więcej, poczuła się pewniej i zaczęła mnie podrywać, a ja zacząłem się wycofywać bo wiele jest przeszkód żeby to się udało chociaż ja kocham ale o tym nie mówiłem, tylko tyle ze czuje sympatie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość krretyn napisał:

ona chyba po tym poczuła coś więcej, poczuła się pewniej i zaczęła mnie podrywać, a ja zacząłem się wycofywać bo wiele jest przeszkód żeby to się udało chociaż ja kocham ale o tym nie mówiłem, tylko tyle ze czuje sympatie

Polecam poczytac np. O milosci ww stanie wojennym. Wtedy zrozumiesz, ze "wiele przeszkód" jest nic nie warte. Moj ojciec z matką, żyli za mlodu przez rok w kamienicy na 12m bez ogrzewania i prądu. Dali rade dzis sa 35lat po ślubie. Zawsze o tym myślę, jak ktos mi mowi o tym, ze nie moze z kims byc bo sa jakies przeciwskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krretyn
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Polecam poczytac np. O milosci ww stanie wojennym. Wtedy zrozumiesz, ze "wiele przeszkód" jest nic nie warte. Moj ojciec z matką, żyli za mlodu przez rok w kamienicy na 12m bez ogrzewania i prądu. Dali rade dzis sa 35lat po ślubie. Zawsze o tym myślę, jak ktos mi mowi o tym, ze nie moze z kims byc bo sa jakies przeciwskazania.

to nie jest przeszkoda, to o wiele większe problemy niż to co opisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krretyn

ten problem to sraczka i moczenie się w nocy 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego?
15 minut temu, Gość krretyn napisał:

ten problem to sraczka i moczenie się w nocy 😞

Az nie wiem czy mam to traktowac na powaznie czy nie xD jeski na poważnie, to nie jesy duzy problem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Dlaczego? napisał:

Az nie wiem czy mam to traktowac na powaznie czy nie xD jeski na poważnie, to nie jesy duzy problem xD

Podszyw pisał o sobie. Moczy się w nocy bo go to przenosi w czasy dzieciństwa. Nie wszyscy mają luźne zwieracze tak jak ty, podszywie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×