Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gosc

Nataliebeauty

Polecane posty

Gość Mgda

Miła, sympatyczna i bardzo wrażliwa. Sprawia wrażenie osoby, która ma dobre serduszko :) Z instagrama płynie wielka presja w dzisiejszych czasach i wpływa także na nią - i moim zdaniem niepotrzebnie stara się być przez to idealnaZresztą sama kiedyś mówiła, że łatwo się wkręca w różne rzeczy - ale taka uroda osób wrażliwych (w pozytywnym sensie).  Lubi ładne rzeczy, ale nie w sposób bezduszny tylko taki sympatyczny, który ciężko skrytykować. Bo każdy lubi się otaczać ładnymi rzeczami, mieć fajne życie, kochających i dobrych ludzi w okół. Kiedyś, gdy mówiła o odchudzaniu odniosłam wrażenie, że bardzo się przejmuje co myślą inni i ją to bardzo rani. I kiedyś bardzo starała się być idealna przez krytycznych ludzi i każdemu dogodzić, ale przestała z czasem. Zdrowe podejście, bo nawet gdyby człowiek chciał to się nie da. Ja ją lubię, chociaż wolę bardziej naturalne i stonowane makijaże. Fajnie by było, gdyby czasami robiłą coś, co mogą odtworzyć makijażowe minimalistki :) Mam nadzieję, że się nie zatraci w tych ciuchach i luksusach, aby nie wypruła się z serca, bo byłoby szkoda :) 

Gość Hghgg

Chyba sama bohaterka tematu tu wpadla bo taka laurka xd

Gość Goosc

Oglądałam ja dawno temu, jeszcze jak mieszkali z współlokatorem w Anglii. Teraz włączyłam jej ostatnie filmiki i takie woo jak ona się zmieniła, nie wiem czy jest chora czy tak schudła ale na buzi wyglada strasznie marnie? Biednie? Zapadnięte oczy mega szczupła twarz :/ poza tym kiedyś wydawała mi się bardzo sympatyczna a teraz jak wróciła do pl i do warszawki to już stała się jak każda bjuti guru lans itp.

Gość Gosc

Tez mam wrazenie ze urodowo zmarniala. Taka anemiczna dziewusia sie z niej zrobila, a kiedys byl i spory biust i mega tyłek, była bardzo kobieca, zazdroscilam jej figury. Teraz to juz nie to samo, ale sympatyczna jest bardzo.

Gość Gosc
10 minut temu, Gość Goscal napisał:

Natalieenergyyyyyyyy

Ktoś pamięta?.😁😁

Jaaaa :-)

Gość gość

Nudna jest i po tych jej filmach udziela mi się jej brak energii do życia 

Gość Mgda
8 godzin temu, Gość Hghgg napisał:

Chyba sama bohaterka tematu tu wpadla bo taka laurka xd

Nie, oglądam ją od czasu do czasu. To przykre, że wyrażanie własnej pozytywnej opinii, którą wyraziłabym w prawdziwym życiu o innej osobie, jest czymś dziwnym. Owszem zmieniła się trochę i poszła w torebki, ubrania jeszcze bardziej i ćwiczenia. Kiedyś była bardziej beztroska. Ale to wpływ miejsca zamieszkania i instagrama - wylewającej się zewsząd perfekcji i stylizacji i wszystkie w to jadą. Każdy odczuwa presję, że musi być tak i taki, bo inaczej ktoś Cię skrytykuje, wytknie, że stylizacja nie taka, że buty nie pasują, że makijaż robisz źle i krzywo, a przecież robisz filmy beauty  - kiedyś było inaczej, a to co się nosi schodziło na dalszy plan i czasami chciałabym, aby ludzie sobie o tym przypomnieli. Gdy szło  się na kółko informatyczne, aby pograć, pogadać z kolegami, pośmiać się i nikt nie oceniał, jaką ktoś ma stylówkę i czy koledze pasują spodnie i bluza. Ludzie byli bardziej ludzcy i nastawieni na wnętrze. Obecnie zamiast pomyśleć, co im się rzeczywiście podoba, co jest zdrowe, to podążają za tym co trzeba wypada i powinno się, co jest lansowane i co jest wizualną perfekcją. Myślę, że Natalia podświadomie wciąż wywiera na sobie presję, myśli, że musi być perfekcyjna, a nie po prostu być sobą, aby ją ludzie nie krytykowali. Jest podatna na wpływy i otacza się też youtuberkami za którymi nie przepadam, które totalnie odleciały, ale cóż... jest miła i stara się wszędzie widzieć dobre rzeczy, zamiast realnie ocenić czyjś charakter - ale to raczej dobra cecha. Bez takich osób byłaby wszędzie tylko krytyka. I skoro one uważają, że trzeba być idealnym, i świat beauty i makijażu, że ludzie tego oczekują, to jaka ona ma być. Gdyby miała bardziej beztroskie koleżanki to sama trochę by wyluzowała i nie myślała, że jej strój wyraża ją i jest ważniejszy od wnętrza. Rzeczywiście powinna zachować trochę tłuszczu, bo ciało się szybciej starzeje, gdy się ćwiczy zbyt intensywnie i jest się często zmęczonym, a gdy jest za bardzo wychudzone robią się zmarszczki. Ale nie dlatego, że ja tak mówię, tylko dla własnego dobra. Ale niech robi jak chce, byleby bardziej zaczęła dbać o swoje zdrowie i to, co jej przyniesie w dłuższym odstępie czasu pozytywy, zamiast krótkotrwale.

Gość fff

Chcialam ja zaczac ogladac, bo pare razy wyswietlily mi sie jej krotkie filmy na ig.. Ale niestety. Dla mnie sprawia wrazenie dziewczyny bez jakiejkolwiek charyzmy, energii. Odbieram ja jako flegmatyczna, wiecznie niezadowolona osobe.
Tak jak napisalam, widzialam tylko kilka filmow i to jest moje zdanie.
Chciałam "polubic" ja, ale sie nie udalo.

Gość ghh

Nie znoszę dziewczyny. Jest taka mdła, zawsze ma pretensje, nic nie można jej napisać bo dosłownie wjeżdża z ryjem. 

Gość Giscala
Dnia 21.06.2019 o 10:52, Gość Gosc napisał:

Jaaaa 🙂

Ooo to piona😁😁😁

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować