Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gingergirl

Dieta 8h

Polecane posty

Gość gingergirl

Zaczęłam stosować dietę 8h, czy jak też ktoś woli, dietę 8/16. Gdy wstaję rano, wypijam szklankę zwykłej wody i idę trochę poćwiczyć, a także pobiegać, jednak jest to raczej krótki "trening". Czas na jedzenie przeznaczam w godzinach 9.00 - 17.00. Jem często, ale nie zapycham się i wybieram same w miarę zdrowe rzeczy. Wieczorem idę jeszcze na spacer 5-6 km, lub jeżdżę na rowerze. W dodatku, od przyszłego tygodnia będę także sporo jeździć konno. Przez resztę 16 godzin doby nie jem nic, piję tylko wodę, ewentualnie herbatę bez dodatków, która także ma 0 kalorii. Czy, jeżeli będę sumiennie stosowała taki tryb życia, dzień po dniu, bez żadnych "cheat day" itd, ile mogę schudnąć? Po jakim czasie zeszłoby 5kg, i czy to w ogóle możliwe, żeby zeszło? Proszę o odpowiedź! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będziesz na deficycie kalorycznym to nic ci nie spadnie 🙂 licz ile kalorii jesz i ile spalasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martyna tutaj się z tobą nie zgodzę bo ja na tej diecie kilka lat temu szchudłam 10kg w ciagu 4miesięcy  bez żadnych ćwiczeń i nawet wtedy nie pracowałam , czyli nie było  mowy o jakimkolwiek deficycie kalorycznym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, nie mówię, ze to nie działa. Ale to działa tylko dlatego ze jesz mniej niż potrzebujesz- jesteś na deficycie kalorycznym 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingergirl
2 godziny temu, zołza40 napisał:

Martyna tutaj się z tobą nie zgodzę bo ja na tej diecie kilka lat temu szchudłam 10kg w ciagu 4miesięcy  bez żadnych ćwiczeń i nawet wtedy nie pracowałam , czyli nie było  mowy o jakimkolwiek deficycie kalorycznym .

Och, naprawdę? A jak z jedzeniem? Pozwalałaś na jakieś niezdrowe rzeczy na luzie, czy same zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gingergirl  różnie z tym jedzeniem bywało . Jadłam 5 posiłków dziennie co dwie godziny . Jak miałam ochotę na jakies np.ciasto to jadłam w ramach posiłku , a nie dodatkowo .

Później niestety zaczęłam znów podjadać wieczorami , najpierw jakaś kanapka ,  później słodycze chipsy i tony innego jedzenia i znowu sie utuczyłam 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingergirl
10 minut temu, zołza40 napisał:

Gingergirl  różnie z tym jedzeniem bywało . Jadłam 5 posiłków dziennie co dwie godziny . Jak miałam ochotę na jakies np.ciasto to jadłam w ramach posiłku , a nie dodatkowo .

Później niestety zaczęłam znów podjadać wieczorami , najpierw jakaś kanapka ,  później słodycze chipsy i tony innego jedzenia i znowu sie utuczyłam 🤪

Rozumiem... Skoro bez ćwiczeń 10 kg w 4 miesiące, to może mi 10 uda się w mniej, bo ćwiczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od organizmu , bo kazdy inaczej chudnie na takich samych dietach .

Życzę powodzenia :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingergirl
7 godzin temu, zołza40 napisał:

Wszystko zależy od organizmu , bo kazdy inaczej chudnie na takich samych dietach .

Życzę powodzenia :classic_biggrin:

Fakt.

Dziękuję i naprawdę mam nadzieję, że mi się uda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×