Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Niemowlę nie chce pić wody

Polecane posty

Gość gosc

Czy Wasze małe dzieci piją wodę oprócz mleka w tę upały? Syn odmawia, tzn złapie parę łyków i więcej nie chce. Trochę się boję, że mleko w taką temperaturę to za mało. Ma pół roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, karmilam ma żądanie, więc jak chcial pić to dostawał piers. Nie dopajalam dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Dopajam półroczniaka, ale ona chce i pije wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja córka też nie chciała pić wody w tym wieku. Teraz ma prawie 10 miesięcy i pije bardzo dużo. Mleko w butelce ma tylko rano i wieczorem, a w ciągu dnia pije wodę z kubeczka z dziubkiem i bardzo go lubi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A właśnie, od kiedy można próbować dać dziecku picie w niekapku lub kubku ze słomką? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iki

Moja lubi pić wodę z butelek z niekapkiem np. z Lidla , te niekapia jak przechyla butelkę bo różnie z tymi niekapkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamatrojeczki

To ja częściej przystawiaj do piersi. Mleko z cycka jest lepsze już woda, no i dzieci kp nie muszą być dopajane. Niech sobie i cały dzień ciumkac tego cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie karmię już piersią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas synek na początku też nie chciał pić wody, ale co jakiś czas mu podawałam i w końcu załapał. Teraz chętnie pije wodę a ma 7 miesięcy. Niestety nie mogłam sobie pozwolić na częstsze przystawianie do piersi bo syn pije tylko w jednej określonej pozycji tzn. na leżąco a w plenerze albo w trakcie zabawy czy posiłku gdy widzę, że musi popic nie ma opcji przystawiać go do piersi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to pomyśl o relaktacji. Bardzo szybko przestałas kp, WHO zaleca do 2 roku życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

No to pomyśl o relaktacji. Bardzo szybko przestałas kp, WHO zaleca do 2 roku życia...

Uj ci do tego? Do 2rz ale minimum do 6 msc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość Gość napisał:

No to pomyśl o relaktacji. Bardzo szybko przestałas kp, WHO zaleca do 2 roku życia...

Idź na jakieś forum dla podobnie nawiedzonych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Skoro łapie parę łyków to nie jest źle. Małe dziecko nie musi nie wiadomo ile pić. Podawaj mu co jakiś czas, jak będzie chciał to się napije. Dziecko czuje swoje potrzeby, jak będzie potrzebował to albo się napije wody jak mu podasz albo będzie się domagał cyca 

Nie ma powodu do zmartwień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×