Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Panowie sexu nie umiecie.. tańczyć też nie umiecie..nie wiecie co to komplement..to co umiecie???

Polecane posty

Gość Ona

Beznadzieja😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla brzydkich jest kafe

pisac w necie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cień

- seksu nie umiem bo nie miałem okazji posiadać kobietę

- tańczyć nie umiem bo to nie jest moja pasja. Ale jakby mi jakaś zaproponowała wspólną naukę tańca to bym się zgodził.

- komplementuje bardzo rzadko i szczerze bo nie jestem lizusem

Co umiem?

Być dobrym szczerym człowiekiem, rozwijać pasje, rozwiązywać problemy i rozróżniać porządne kobiety od tych beznadziejnych jak autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nic nie muszę umieć bo zajebiisce wyglądam, zawsze sie jakaś trafi która oszaleje na moim punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekteria92

Ciekawe gdzie miałem się nauczyć tańczyć jak nigdy nie miałem nigdy okazji uczęszczać na żadne spotkania towarzyskie czy wesela gdzie ludzie od najmłodszych lat wywijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Cień napisał:

- seksu nie umiem bo nie miałem okazji posiadać kobietę

- tańczyć nie umiem bo to nie jest moja pasja. Ale jakby mi jakaś zaproponowała wspólną naukę tańca to bym się zgodził.

- komplementuje bardzo rzadko i szczerze bo nie jestem lizusem

Co umiem?

Być dobrym szczerym człowiekiem, rozwijać pasje, rozwiązywać problemy i rozróżniać porządne kobiety od tych beznadziejnych jak autorka.

O, kolejny pokrzywdzony przez los.Bo przecież ja jestem taki idealny, nic nie muszę w sobie zmieniać ani nad sobą pracować, każda powinna się z miejsca we mnie zakochać, bo jestem sobą.Pasje i dobroć to rzeczy bardzo ocenne, z tego wynika, że możesz szczycić się szczerością, która niestety u Polaków zamienia się często w zwykłe chamstwo.Szczerze mówiąc, jakbym w dzisiejszych czasach był kobietą, to patrząc na większość młodych roszczeniowych facetów, zostałbym singielką...

A do autorki- faceci tak naprawdę są tacy, jakie stawiacie wymagania, a że same zaniżacie standardy, to macie co macie.Poza tym synów tak naprawdę wychowują i kształtują matki, więc powinnaś raczej skierować ten cały temat do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto nie umie ten nie umie. Pytanie tylko dlaczego startuje do Ciebie tylko takie łamagi? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Agatkabubu napisał:

Umieją konia walić tylko I smierdziec

zjadłbym twoją dupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

Seksu nigdy nie uprawiałem, jestem prawiczkiem po 30tce. Tańczyć nie umiem, wręcz nienawidzę, bo dla mnie to dziwne wykonywać jakieś małpie ruchy w rytm dennej muzyki i jeszcze czerpać z tego radość. Nigdy nie byłem na dyskotece. Komplementować nie mam kogo, bo nie mam styczności z żadną kobietą. Co potrafię? W zasadzie wszystko co facet powinien umieć. Wyprać, ugotować itp. Jestem też złotą rączką i to w dodatku samoukiem. Przy mnie większość facetów to kaleki pod tym względem, niektórzy nawet gwoździa prosto nie potrafią wbić, śruby przykręcić, nie mówiąc już o naprawieniu jakiegoś urządzenia czy pospawaniu czegoś. Mam wiele zainteresowań, głównie nietypowych, to też mógłby mnie ktoś uznać za dziwaka żyjącego w swoim świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf

umiem trafic krowe kamieniem z 10 metrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość sdf napisał:

umiem trafic krowe kamieniem z 10 metrow

nie dość że głupi, to jeszcze sadysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gość Ona to ta trollica co wyzywa prawiczków. Powinna bana dostać za liczne prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........

Oni umieją tylko drzeć mordę, zdradzać kobiety, kłamać i chodzić ze skrzywionym wiecznie niezadowolonym ryjem. Chlać umieją albo trawę ćpać, narzucać się kobietom które ich nie chcą i molestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wbije goździa w każdą ścianę.

I kopnę każdą dopę w dopę.

To mało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie męskie niedoróbki interesują się autorką, bo swój do swego ciągnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość
44 minuty temu, Gość ......... napisał:

Oni umieją tylko drzeć mordę, zdradzać kobiety,

Taaaaa, jak któryś jest prawi.kiem, to rzeczywiście zdradza po chooooju😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×