Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żałosne są

Dlaczego kobiety mnie odrzucają na portalach randkowych gdy mnie zapytają o wzrost i powiem prawdę?

Polecane posty

Gość Żałosne są

Dobra umiem z nimi porozmawiać popisać, długo konwersować. W pewnym momencie mnie pytają o wzrost (w profilu ukrywam). Gdy podaje prawdziwy wzrost (172 cm) to mnie olewają lub piszą że nie są zainteresowane rozmawiam z dziewczynami o wzroście od 160-175 lub niższymy. Mimo że są w znacznej większości niższe niż ja lub minimalnie wyższe to mnie olewają. Dlaczego? Przecież na wzrost nie mam wpływu i nie mogę go zmienić. Nawet jak wykazują zainteresowanie i lubią ze mną pisać to po poznaniu mojego wzrostu nagle tracą zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla brzydkich jest kafe

pisz ze masz niecałe 180 cm ,lub około 180 cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet niezbyt przystojny

Ja mam 175 i też chyba za mało no ale co mam zrobić ? założyć  buty na wysokich obcasach? Tyle mi Bóg dał wzrostu i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niziołek

Rozumiem Cię Autorze, bo sam mam 173 cm wzrostu. Już nawet nie mam zamiaru zakładać konta na żadnych portalach. Nie miałoby to sensu. Wystarczy, że w realu z powodu wzrostu zawsze byłem przez kobiety traktowany jak powietrze. Jestem prawiczkiem pod czterdziestkę. Więcej już chyba nie muszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mam 174 zajeebiste laski obracam ale nie szukam w necie a w realu. Na ulicach 3/4 facetow nizszych lub mojego wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Agatkabubu napisał:

Brudne gacie ?

Agatka a twój men ile ma wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RapeDay
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

To prawda jest, do mnie piszą same za sam wzrost opis i brak zdjęcia i to jakieś modelki instagramowe. I jeszcze ten tekst kogoś takiego jak ty szukam. Chyba do sponsoringu 😓

Trochę Cię kocham. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

...icie... mam 172-173, mój partner 176-178 (nie wiem dokładnie) i jest świetny, poszliśmy szybko do łóżka, jesteśmy ze sobą 6 miesięcy i układa się wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Agatkabubu napisał:

179

ja 181 i 70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

O to wyższy jestem o kilka cm od faceta agatki 😄

i co jeszcze baby nie znalazłeś ha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda

Żałosne to są przegrywy, które wszystko zwalają na kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykre ale widać tak trafiales, widzisz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia,prawda?Jeśli umiesz zainteresować kogoś rozmowa to już dobrze o tobie swiadczy.Wiekszosc ludzi pędzi jak w wyścigu szczurów prezencja,wyższy szczebel drabiny społecznej.Np.ja nie zwracam uwagi na wzrost i pewnie trafisz na osobę dla której będziesz interesujący jako człowiek a nie dodatek do jej prezencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdser

Wzrost jest przeceniany. To nie jest żaden wyjątkowy atut. Od pewnego pułapu (powiedzmy 193-5) jesteś już za wysoki i jak nie masz odpowiedniej budowy to prezentujesz się gorzej niż ten 175. Ważniejsza jest twarz i charyzma a centymetry to raczej mają większe znaczenie w rozporku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek00

Drogi autorze posta-proponuje nie korzystać z portali randkowych, a wybrać się na tzw szybkie randki.Portale randkowe to dno, dno i jeszcze raz dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Agatko, pokażesz pupę? Proszę☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jacy tu poo...i ludzie wchodza na to forum. Ten temat jest przykladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davideck
2 godziny temu, Arystoteles napisał:

niestety..., kobiety patrza najbardziej na wzrost faceta jesli chodzi o fizyczne sprawy, a to jest jedyna kwestia na ktora my ZUPELNIE NIE MAMY WPLYWU, to jest najbardziej zalosne z ich strony

 

Podobno nie do końca. Podciąganie (ale systematycznee!!!) na drążku rzekomo przynosi jakieś rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczery

Głupi temat, mam 1,75 i nigdy nie miałem z tego powodu nieprzyjemności czy problemu ze znalezieniem partnerki.

Nie zwracam uwagi na wysokie kobiety i tyle, jak kobieta jest wysoka to jest jej problem a nie mój.

Szybciej znajdę niższą partnerkę niż ona wysokiego faceta, tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Śmieszne są krasnalki które mają po 160-165 cm, a chcą wysokich facetów. A same ledwo odrosły od ziemi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo poznawanie ludzi przez Internet ma to do siebie ze możesz sobie wybierać wśród ludzi jak towar w sklepie. W realu jest inaczej. Trudno pojąć? Na zyebanym tinderze też patrzysz tylko na wygląd a jak ci nie pasuje to Nara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Mam 174 zajeebiste laski obracam ale nie szukam w necie a w realu. Na ulicach 3/4 facetow nizszych lub mojego wzrostu

Prawidłowa odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxox
22 godziny temu, Gość Żałosne są napisał:

Dobra umiem z nimi porozmawiać popisać, długo konwersować. W pewnym momencie mnie pytają o wzrost (w profilu ukrywam). Gdy podaje prawdziwy wzrost (172 cm) to mnie olewają lub piszą że nie są zainteresowane rozmawiam z dziewczynami o wzroście od 160-175 lub niższymy. Mimo że są w znacznej większości niższe niż ja lub minimalnie wyższe to mnie olewają. Dlaczego? Przecież na wzrost nie mam wpływu i nie mogę go zmienić. Nawet jak wykazują zainteresowanie i lubią ze mną pisać to po poznaniu mojego wzrostu nagle tracą zainteresowanie.

Bo tak naprawdę tylko Ci się wydaje, że umiesz z nimi porozmawiać.
Bo wybierasz niewłaściwe osoby patrząc głównie na wygląd.
Mój chłopak ma 165 cm a jego brat 170 cm i obaj są od Ciebie niżsi, więc jak wyjaśnisz, że nie mieli podobnych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Bo niscy to słabi cipeusze. 

Ja mam 162 cm i na studiach podobali mi się niscy. Niestety, dla nich byłam wiecznie za gruba (ważyłam 56kg), nie taki nos, nie taki wzrost, nie taki paznokieć. Teraz mam gościa z siłowni, 189 cm wzrostu 105 kg żywej wagi i jestem jego mała kobietka. A zakompleksione niziolki wyzywajace mnie niegdys od grubasek mogą mojemu facetowi czyścić buty. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×