Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Mam dlugie wlosy czy to mnie oszpeca w oczach kobiet?

Polecane posty

Gość gosc

Uważam że jakbym je scial to mialbym o wiele większe powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE

NIE, niektóre na to lecą nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chowasz sie za wlosami. Masz duze kompleksy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tritti
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Uważam że jakbym je scial to mialbym o wiele większe powodzenie

Nie ścinaj absolutnie!! Ja na to strasznie lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Mam dlugie wlosy czy to mnie oszpeca w oczach kobiet?

Subiektywnie, zależnie, czy Tobie pasują i czy obiektywnie są zadbane.

9 minut temu, Gość gosc napisał:

Uważam że jakbym je scial to mialbym o wiele większe powodzenie

Zawsze możesz sprawdzić. Włosy mają to do siebie, że odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chowasz sie za wlosami. Masz duze kompleksy. 

jak to chowam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość gosc napisał:

jak to chowam?

Kazdy dlugowlosy to golodupiec romantyk z kpmpleksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Zależy czy pasują ci długie włosy, w jakiej są kondycji i do jakich kobiet startujesz

Do najpiękniejszych startuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Jajko Pisanka napisał:

to nie jest wyznacznik, chodzi mi raczej o to co te kobiety lubią

Kobiety subtelne, delikatne i romantyczne lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Kobiety subtelne, delikatne i romantyczne lubie

bardzo generalizując - wyglądając jak fan Slayera możesz nie mieć u nich specjanego powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

bardzo generalizując - wyglądając jak fan Slayera możesz nie mieć u nich specjanego powodzenia

nie wyglądam tak 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie wyglądam tak 😄

zawsze możesz uderzyć w styl romantyka-artysty, ale wtedy wypadałoby być romantykiem-artystą 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli nosisz włosy takie jak innym się podobają to będzie kiepsko ze znalezieniem dziewczyny. Kobietą podobają się faceci w różnych fryzurach nawet łysi, ale facet musi siebie lubić w danej fryzurze lub łysinie. Ty dla kobiet fryzurę masz czy dla siebie. Weź przykład z kobiet my robimy fryzury które nam się podobają ( nawet jak niektórzy faceci narzekają że np za krótkie, to kobiety i tak zrobią tak że to one mają się sobie podobać a dopiero potem facetom) Zresztą jak kobieta się sobie podoba to już dodaje przynajmniej 50% do swojej atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem nie, ale jeśli uważasz inaczej to je zetnij. Skoro to ma być przyczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

większość kobiet lubi męskich facetów. Długie włosy kojarzą się raczej  z dziewczęcością bo przeważnie kobiety noszą długie. Wiec sam sobie już na to odpowiedz. Jest jakieś grono kobiet lubiących długie włosy u faceta ale to np. 1 na 20. Wiec sam sobie utrudniasz sprawe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

większość kobiet lubi męskich facetów. Długie włosy kojarzą się raczej  z dziewczęcością bo przeważnie kobiety noszą długie. Wiec sam sobie już na to odpowiedz. Jest jakieś grono kobiet lubiących długie włosy u faceta ale to np. 1 na 20. Wiec sam sobie utrudniasz sprawe. 

Nie zgadzam się. Przypatrz sie metalowcom, jacy mezcy, jaka muzyka, a prawie wszyscy długowłosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

większość kobiet lubi męskich facetów. Długie włosy kojarzą się raczej  z dziewczęcością bo przeważnie kobiety noszą długie. Wiec sam sobie już na to odpowiedz. Jest jakieś grono kobiet lubiących długie włosy u faceta ale to np. 1 na 20. Wiec sam sobie utrudniasz sprawe. 

Zgadza się, ale jeśli facet lubi długie włosy u siebie a je zetnie tylko po to by przypodobać się dziewczynom to kiepsko o nim świadczy. bo to takie udawanie kogoś kim się nie jest, a to zawsze prowadzi złą drogą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie zgadzam się. Przypatrz sie metalowcom, jacy mezcy, jaka muzyka, a prawie wszyscy długowłosi.

Bo to sa ciiiooooty co sie zaslaniaja muzyka i wlosami. Dorabia sobie osobowosc ze niby taki "mezki" hehe.

Przerost testosteronu tylko nie wszedzie starczy 😜.

Prawdziwy facet nie chowa sie za wlosami, kolczykami, metalowa muxyka czy tatuazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Zgadza się, ale jeśli facet lubi długie włosy u siebie a je zetnie tylko po to by przypodobać się dziewczynom to kiepsko o nim świadczy. bo to takie udawanie kogoś kim się nie jest, a to zawsze prowadzi złą drogą. 

a jak zetnie włosy to już nie będzie sobą ? Bez jaj, to tylko włosy a na osobowość składa się chyba trochę więcej rzeczy. Mi się bynajmniej, długie włosy u faceta, nie podobają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja się wstydzę ściąć bo zawsze miałem dlugie ale wolalbym krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo to sa ciiiooooty co sie zaslaniaja muzyka i wlosami. Dorabia sobie osobowosc ze niby taki "mezki" hehe.

Przerost testosteronu tylko nie wszedzie starczy 😜.

Prawdziwy facet nie chowa sie za wlosami, kolczykami, metalowa muxyka czy tatuazami.

Generalizujesz. W moim otoczeniu jest wielu metalowcow i nie są ciotami. Są bardzo mezcy, mają żony, rodziny. Owszem jest pewien ułamek mężczyzn, którzy nadają sobie szpanu przez długie włosy. Ale to tylko nieliczni. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo to sa ciiiooooty co sie zaslaniaja muzyka i wlosami. Dorabia sobie osobowosc ze niby taki "mezki" hehe.

Przerost testosteronu tylko nie wszedzie starczy 😜.

Prawdziwy facet nie chowa sie za wlosami, kolczykami, metalowa muxyka czy tatuazami.

Prawdziwy facet robi co chce i nie udowadnia swojej męskości. Znam dużo męskich metalowców którzy są męscy bo są pewnymi siebie facetami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak jak większość facetów woli długie u kobiety tak większość kobiet nie lubi długich u facetów. Jedynie jakieś gotki czy inne mroczne glaniary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długie włosy u chłopaków wg dodają atrakcyjności : ) ale też nie każdemu pasują i w pewnym wieku nie każdej głowy się trzymaja... Ciesz się nimi póki są : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaStara

Spotykam się z mężczyzną o długich ciemnych włosach, z delikatnymi siwymi pasmami i według mnie wyglądają super. 

Kiedyś się spotykałam z innym raz miał fajnie rozpuszczone, a innym razem kitkę i tłuste, jak przypuszczasz to był koniec.

Długie włosy są bardziej męskie, zobaczcie Boromira xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Długie włosy u faceta są strasznie niemęskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×