Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bluevelvet

Mój mężczyzna jest jakby uzależniony emocjonalnie ode mnie, za bardzo zakochany. Co robic?

Polecane posty

Gość bluevelvet

Ja mam 26 lat, on 35. Oboje jesteśmy w sobie zakochani ale on jakby uzależnił się ode mnie emocjolanie. Nie wiem jak to nazwać. Jest po przejściach bo był w 2 związkach gdzie został zdradzony. Trochę przekłada to na nasz związek ponieważ jest zaborczy, zazdrosny, często sie obraża i focha. Ogólnie zaczynam sie go bać bo ma zmiany nastrojów i dziwnie sie zachowuje.Tak jakby był za bardzo zakochany, jakby fatalnie zauroczony. Nie wiem co zrobić i czym to może grozic? Chce z nim byc, też go kocham ale zaczyna mnie przerażac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba345

Bo to toksyczna relacja! 35 lat i nie ustatkowany czyli eidac tamte w pore od niego uciekly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_

Tylko Ci zazdrościć takiego zapatrzonego faceta. Mój facet ma mnie i moje uczucia w tyłku, jak wychodzę gdzieś na noc to nawet go nie obchodzi dokąd, tak jest mu wszystko jedno. Nic mi nie kupuje, ani niczym nie zaskakuje, jedynie wymaga. Jestem z nim z przyzwyczajenia, podejrzewam że zdradza, ale mamy dziecko i dla jego dobra nie rozejdę się z nim, do tego sama nie dam rady finansowo.

Tak wiec zakochany facet to marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat

 był w 2 związkach gdzie został zdradzony

Okłamuje cię. To on zdradzał. Tak samo jak usiłuje zdradzać ciebie, tylko że kobiety się na to nie godzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×