Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiona

Czy zdradzić męża?

Polecane posty

Gość Fiona

Nie sypiamy od dawna on jest ciągle przemęczony albo zajęty a wolny czas woli spędzać na grach komputerowych to trwa jakieś 4lata sex jest 1x na miesiąc-dwa mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
13 minut temu, Gość Fiona napisał:

Nie sypiamy od dawna on jest ciągle przemęczony albo zajęty a wolny czas woli spędzać na grach komputerowych to trwa jakieś 4lata sex jest 1x na miesiąc-dwa mam dość

a masz okazje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
6 minut temu, Gość ggoooooooooooosc napisał:

a masz okazje?:)

Okazja by się znalazła nie jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrykrzychu69

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytasz w necie co masz zrobić? To twoje życie i ty za nie odpowiadasz! Jak się mąż zorientuje i wywali na zbity pysk, bo rozwód będzie z twojej winy to co zrobisz? Pójdziesz do kogoś kto ci poradził: tak, zrób to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie. Kup sobie lepiej wibrator. Faceta trudniej wyrzucić na śmietnik.  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
1 minutę temu, Ben_19 napisał:

Pytasz w necie co masz zrobić? To twoje życie i ty za nie odpowiadasz! Jak się mąż zorientuje i wywali na zbity pysk, bo rozwód będzie z twojej winy to co zrobisz? Pójdziesz do kogoś kto ci poradził: tak, zrób to?

Nasz związek jest skomplikowany nie wyrzuci mnie na zbity pysk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie. Kup sobie lepiej wibrator. Faceta trudniej wyrzucić na śmietnik.  😉

Używałam ale to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Fiona napisał:

Nasz związek jest skomplikowany nie wyrzuci mnie na zbity pysk....

Nie? Chcesz to sprawdzić? Jeśli wina będzie twoja może to robić spokojnie! Każdy sąd orzecze twoją winę.

Noe oceniam cię, ale nie pytaj o takie sorawy w necie. To twoje życie. Jeśli się na to zdecydujesz powinnaś widzieć na co się porywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
4 minuty temu, Ben_19 napisał:

Nie? Chcesz to sprawdzić? Jeśli wina będzie twoja może to robić spokojnie! Każdy sąd orzecze twoją winę.

Noe oceniam cię, ale nie pytaj o takie sorawy w necie. To twoje życie. Jeśli się na to zdecydujesz powinnaś widzieć na co się porywasz.

On nie chce rozwodu, a pytam gdzy mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona

Pytam czy potem z takim facetem nie ma komplikacji przy rozstaniu np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Fiona napisał:

Pytam czy potem z takim facetem nie ma komplikacji przy rozstaniu np

Zależy od faceta i jaki masz nim układ. Jeśli się zakocha to będzie to początek problemów. Jeśli będzie poważny i układ tylko na seks, może będzie ok. Ale i tak z czasem rodzi jej jakaś więź. Pytanie jak silna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69z

Masz 2 opcje...albo zdradzasz i do końca życia żyjesz  z tym z tyłu głowy (z czasem bedzie trudniej znalezc kolejnego faceta albo wyjdzie to na jaw). Albo z nim pogadaj...ultimatum - albo ja i normalne życie albo kazdy robi co chce i na „legalu”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilek

Zapraszam na priv emilnowak@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
28 minut temu, Gość 69z napisał:

Masz 2 opcje...albo zdradzasz i do końca życia żyjesz  z tym z tyłu głowy (z czasem bedzie trudniej znalezc kolejnego faceta albo wyjdzie to na jaw). Albo z nim pogadaj...ultimatum - albo ja i normalne życie albo kazdy robi co chce i na „legalu”.

Ultimatum mi się bardzo podoba! Wykorzystam dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzordz

Ja miałem i nadal mam podobny problem z zona, wkoncu trafiła sie odpowiednia kobieta na skok w bok. Nie pakuj się w romanse z młodzieżą i kawalerami najbezpieczniej z żonatym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klops

Nie pamiętasz? Na dobre i na złe. Nie powinnaś zdradzać ale jeśli tak się stanie on powinien przyznać się do błędu i ci wybaczyć. Jego też się tyczy przysięga. Ale może lepiej najpierw porozmawiać, może seksuolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

Rozwiedź się. Po co ci ktoś obok zupełnie obcy. Niczym Astronom i Łajka. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nastepna kloda obwiniajaca meza o brak  sexu a samemu sie postarac zrobic loda to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdradzić. Jest duża szansa, że i w domu się poprawi. Przynajmniej u mnie tak było. Kilka lat temu miałem podobny problem. Więc zacząłem się spotykać z inną. Jakbym wierzył w kobiecą intuicję, to bym powiedział, że zadziałała. Taka korespondencyjna walka kobiet. A ja... Muszę się ograniczać przy pani na boku, żeby mieć siły jeszcze wieczorem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Nastepna kloda obwiniajaca meza o brak  sexu a samemu sie postarac zrobic loda to co?

Ale on mi nie pozwala się dotknąć. Próbowałam nie raz a on: "znowu zaczynasz? kładź się spać" mogę liczyć tylko na dni kiedy on ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona

Czekam na odpowiedni moment żeby z porozmawiać. Oby się to jakoś wyjaśniło bo już jestem bliska obłędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdradz. Poukładać wszystko w głowie dobierz faceta w podobnym wieku. Bądź świadoma czego chcesz w łóżku i do dzieła. Miłość zostaw na boku zrub tylko sobie dobrze a zobaczysz że poczujesz się lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Oczywiscie, ze zdradz. Pamietaj dziewczyno to TWOJE zycie i zyj tak aby ci bylo dobrze. Jesli twojemu facetowi sie nagle odwidzialo i nie chce miec z toba przyjemnosci to ani chwili sie nie zastanawiaj. Pipka sie nie wymydli a tobie to da duzo przyjemnosci i szczescia. Mozliwe tez, ze szanowny malzonek sie wtedy obudzi i wszystko u was wroci do normy. Oby tak bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2019 o 10:08, Gość Fiona napisał:

Czekam na odpowiedni moment żeby z porozmawiać. Oby się to jakoś wyjaśniło bo już jestem bliska obłędu

mam wrażenie, że on jest uzależniony od gier komputerowych, zarywa na nich noce, jest zmęczony nie wyspany wszystko to będzie oddziaływać na seks, życie, relacje. Najlepiej byłoby go wyleczyć z uzależnienia, prawdopodobnie zainteresowałby się też seksem. Wszystko zależy czy ci na nim zależy czy nie. Jeśli tak zainteresuj się jego zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona
1 godzinę temu, darkeacer napisał:

mam wrażenie, że on jest uzależniony od gier komputerowych, zarywa na nich noce, jest zmęczony nie wyspany wszystko to będzie oddziaływać na seks, życie, relacje. Najlepiej byłoby go wyleczyć z uzależnienia, prawdopodobnie zainteresowałby się też seksem. Wszystko zależy czy ci na nim zależy czy nie. Jeśli tak zainteresuj się jego zdrowiem.

Wiesz on jest wogole domatorem z resztą mamy dość nietypową sytuację domową. Nie chcę tu o tym pisać. Raczej nie jest uzależniony. 

Rozmawiałam z nim powiedział że bardzo mnie kocha i że jest przemęczony. I że postara się żebym była zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Fiona napisał:

Wiesz on jest wogole domatorem z resztą mamy dość nietypową sytuację domową. Nie chcę tu o tym pisać. Raczej nie jest uzależniony. 

Rozmawiałam z nim powiedział że bardzo mnie kocha i że jest przemęczony. I że postara się żebym była zadowolona 🙂

obiecanki cacanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Fiona napisał:

Wiesz on jest wogole domatorem z resztą mamy dość nietypową sytuację domową. Nie chcę tu o tym pisać. Raczej nie jest uzależniony. 

Rozmawiałam z nim powiedział że bardzo mnie kocha i że jest przemęczony. I że postara się żebym była zadowolona 🙂

urlop nawet krótki wyjazd bo chodzi o zmianę otoczenia. Hotel, spa potem przebierasz się dla niego seksownie.... nie zdradzaj od razu - lepiej rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może Cię nie kocha?

Ja bym porozmawiał, jak nie pomoże to szukaj innego. Kiedyś był inny? Czy zawsze tak miał? Może ma niskie libido, albo go nie kręcisz odpowiednio, albo ma jakiś problem. Ja na Twoim miejscu bym porozmawiał, niech zrobi badania, jak mu libido spadło, może jest chory i to poważnie. Do seksuologa można pójść, lub jeżeli tak ma, to poszukaj sobie, kogoś dopasowanego do Ciebie, po co się męczyć lub zdradzać? Albo jak w nagłówku, po prostu Cię nie kocha, bywa. Ja też jak nie kochałem, nie miałem ochoty na bzykanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×