Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Opierdziane Gacie

Na co wydajęcie pieniądze?

Polecane posty

Pytanie kieruje do osób samotnych, pogodzonych ze swoim losem.

Jestem 31 letnim mężczyzną. Wiem, że stały związek już mi raczej nie grozi. Zarobki mam w miarę atrakcyjne, mam swoje mieszkanie, kończę spłacać kredyt.

Ostatnio zastanawiałem się nad tym na co można wydawać zarobione pieniądze. Wiadomo, że jako kawaler mam mniejsze potrzeby niż rodzina 2+1, więc chciałbym zacząć odkładać trochę hajsu na czarną godzinę, a resztę przypieprzyc na głupoty.

Na co wydajęcie pieniądze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa kup se auto. To jest studnia bez dna heh. Ostatnio władowałem kupe kasy ale będe miał żylete do póki znów się coś nie roz.....doli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracuje zawodowo jako kierowca, więc już na sam widok kierownicy chce mi się rzygać. Odkąd pozbyłem się samochodu osobowego mogę sobie pozwolić na więcej, śpię spokojnie i nie zamierzam zmieniać tego stanu rzeczy. Żyje w bardzo dobrze skomunikowanym mieście, więc na co dzień poruszam się autobusem lub tramwajem. Samochód osobowy nie jest mi do niczego potrzebny.

 

Myślałem raczej o inwestycji w samego siebie poprzez podróże, które podobno kształcą, i nabycie nowych umiejętności itp. Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Opierdziane Gacie napisał:

Pracuje zawodowo jako kierowca, więc już na sam widok kierownicy chce mi się rzygać. Odkąd pozbyłem się samochodu osobowego mogę sobie pozwolić na więcej, śpię spokojnie i nie zamierzam zmieniać tego stanu rzeczy. Żyje w bardzo dobrze skomunikowanym mieście, więc na co dzień poruszam się autobusem lub tramwajem. Samochód osobowy nie jest mi do niczego potrzebny.

 

Myślałem raczej o inwestycji w samego siebie poprzez podróże, które podobno kształcą, i nabycie nowych umiejętności itp. Itd.

Pomóż dzieciom chorym na raka , no i tak podróże to super sprawa będziesz miał wspomnienia no i fajne laski możesz poznać, np. ja byłam wczoraj nad morzem ale niky mnie nie zaczepił hehe bo ja już stara i brzydka ale widziałam super laski w barze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Opierdziane Gacie napisał:

Pracuje zawodowo jako kierowca, więc już na sam widok kierownicy chce mi się rzygać. Odkąd pozbyłem się samochodu osobowego mogę sobie pozwolić na więcej, śpię spokojnie i nie zamierzam zmieniać tego stanu rzeczy. Żyje w bardzo dobrze skomunikowanym mieście, więc na co dzień poruszam się autobusem lub tramwajem. Samochód osobowy nie jest mi do niczego potrzebny.

 

Myślałem raczej o inwestycji w samego siebie poprzez podróże, które podobno kształcą, i nabycie nowych umiejętności itp. Itd.

Odkładaj na drugie mieszkanie na wynajem albo działke na Mazurach tam jest pięknie 😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diwidend
6 godzin temu, Opierdziane Gacie napisał:

Pytanie kieruje do osób samotnych, pogodzonych ze swoim losem.

Jestem 31 letnim mężczyzną. Wiem, że stały związek już mi raczej nie grozi. Zarobki mam w miarę atrakcyjne, mam swoje mieszkanie, kończę spłacać kredyt.

Ostatnio zastanawiałem się nad tym na co można wydawać zarobione pieniądze. Wiadomo, że jako kawaler mam mniejsze potrzeby niż rodzina 2+1, więc chciałbym zacząć odkładać trochę hajsu na czarną godzinę, a resztę przypieprzyc na głupoty.

Na co wydajęcie pieniądze? 

Inwestuj tak aby mieć dochód pasywny i nie musiał pracować do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Np. idź na kurs żeglarski, potem możesz pływać rekreacyjnie, ewentualnie kurs szybowcowy.

Zwiedzanie dalekich krajów - Japonia, Chiny, Meksyk.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FEministka00

Ja ostatnio zapodałam sobie słoik majonezu. Fit w sensie. W sumie się opłacało w tym momencie. Centralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Ja co miesiąc kupuję sztabkę złota. Auto mam,chałupę na wsi mam.Wystarczy mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość Paweł napisał:

Ja co miesiąc kupuję sztabkę złota. Auto mam,chałupę na wsi mam.Wystarczy mi.

Kobiety wiedzialyby co robić z pieniędzmi 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annniaaa

Ja inwestuje w to by jak najmniej pracować. 

Szanuje czas i swoje życie.

Dlatego wolę nie zarobić a pospać czy posiedzieć sobie.

To jest cel: niepracowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkładam sobie kaskę na podróże moim marzeniem jest zwiedzić Rosję  , Las Vegas i z bliska zobaczyć wodospad Niagara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×