Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sprawiedliwie ma być

Każdy płaci za siebie w związku - moja jedyna zasada

Polecane posty

Gość Higihihi
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

To, że ktoś nie wykłada kasy na pasożyta nie jest brakiem szacunku.

To, że płacicie na pół, jest ukłonem w stronę niezależnych kobiet. 

Tak tez gadal ojciec. Ale do czasu jak stracil prace 🙂 a do innej go nie chcieli bo wiek juz nie ten 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka
35 minut temu, Gość Sprawidliwie ma być napisał:

Mężczyzna płaci za swoje kobieta za swoje. Obowiązkami też należy się dzielić równo. Jak mężczyzna gdzieś zaprosi to miło ze strony kobiety też byłoby zaprosić i tam teś płacą równo.

Oczywiście za drobne zakupy płaci się normalnie (za swoje i drugiej osoby rzeczy), ale np. za telewizor to powinny się obie strony złożyć by nie obciązać finansowo

Bo facet co płaci za wszystko to naiwniak i marionetka. Właśnie dlatego ostrzegam przed płaceniem za wszystko.

Pełna zgoda. Ja bym nigdy nie poszła na układ, w którym facet płaci za wszystko. Trzeba być zawsze niezależną finansowo, bo co gdy partner się rozchoruje lub umrze? Z głodu będę ściany gryźć? My płacimy po równo, wspieramy się, współczuję frajerom, których doją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Antropolog napisał:

Tak tak a frustracja i rozpacz aż się wylewa z tego postu , blondyna można być ale pytanie czy masz mały nosek , duże usta i twarz aniola 

Znam hogate z grubym tylkiem co doi z chłopów kasę,  mówię o kasie rzędu kilkudziesięciu tysięcy za np. sprzedaż mieszkania, czy wzięcie dla niej kredytu.  Zdziwilbyś się jaka jest brzydka jakbym dała Ci linka na jej fb. Jest natomiast mistrzem manipulacji i robienia z siebie ofiary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 minutę temu, Gość Antropolog napisał:

Bogate samice nigdy nie są ładne, patolki zazwyczaj są piękne bo natura je chroni przed śmiercią z głodu, poczytaj taka dobra książkę już nie pamiętam gdzie facet dowodził że najatrakcyjniejsze samice to są biedaczki, stąd uroda Rosjanek ukrainek i innych ubogich 

Bogate samice nigdy nie są ładne... Spoko, właśnie udowodniłeś, że jesteś albo kret.ynem albo dzieckiem z gimnazjum:))) Tak czy inaczej, koło bogatej i ładnej to ty nigdy nie stałeś:))))) Dorośnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antropolog
Przed chwilą, Gość Kobieta napisał:

Bogate samice nigdy nie są ładne... Spoko, właśnie udowodniłeś, że jesteś albo kret.ynem albo dzieckiem z gimnazjum:))) Tak czy inaczej, koło bogatej i ładnej to ty nigdy nie stałeś:))))) Dorośnij.

Kobiety z bogatych państw robią się paskudne bo nie muszą seksualnością zwabic zywiciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psycholu....
Przed chwilą, Gość Antropolog napisał:

Kobiety z bogatych państw robią się paskudne bo nie muszą seksualnością zwabic zywiciela

Ha ha ha ha ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... czy wszystko w tym kraju musi się kręcić wokół kasy. Zawsze jak poznałem jakąś dziewczynę nie zwracałem uwagi na wydatki, dopiero z czasem jeśli pacjentka stawała się nachalna żeby jej coś kupić to rezygnowałem z znajomości. Ale takich przypadków miałem naprawdę niewiele. Z moją obecną żona już rok od poznania się mieszkaliśmy razem i mieliśmy wspólny budżet, pomimo że ona nie pracowała jeszcze. Obecnie oboje zarabiamy podobnie i nigdy nie mieliśmy problemów że ktoś wydaje za dużo. Owszem na początku trzeba trochę być ostrożnym przy nowych znajomosciach, ale nie popadajmy w skrajności. Skoro facet się przystawia do kobiety to chyba raczej normalne że to on postawi drinka czy zapłaci za obiad. A jeśli to stanowi problem to może filmiki dla dorosłych i robótki ręczne, zawsze taniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antropolog
Przed chwilą, Gość Psycholu.... napisał:

Ha ha ha ha ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Bo mówię prawdę? Dlaczego rosjanki ,ukrainki i azjatki są takie atrakcyjne ? Bo mają biedę i muszą znaleźć kogoś kto im da miche z jedzeniem a facet to też zwierzę i dla pięknej zrobi wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Antropolog napisał:

Bogate samice nigdy nie są ładne, patolki zazwyczaj są piękne bo natura je chroni przed śmiercią z głodu, poczytaj taka dobra książkę już nie pamiętam gdzie facet dowodził że najatrakcyjniejsze samice to są biedaczki, stąd uroda Rosjanek ukrainek i innych ubogich 

Ale co im da uroda skoro bieda jest w kraju, za urodę "piniondz" z nieba leci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antropolog
3 minuty temu, DANIEL napisał:

Ja pier... czy wszystko w tym kraju musi się kręcić wokół kasy. Zawsze jak poznałem jakąś dziewczynę nie zwracałem uwagi na wydatki, dopiero z czasem jeśli pacjentka stawała się nachalna żeby jej coś kupić to rezygnowałem z znajomości. Ale takich przypadków miałem naprawdę niewiele. Z moją obecną żona już rok od poznania się mieszkaliśmy razem i mieliśmy wspólny budżet, pomimo że ona nie pracowała jeszcze. Obecnie oboje zarabiamy podobnie i nigdy nie mieliśmy problemów że ktoś wydaje za dużo. Owszem na początku trzeba trochę być ostrożnym przy nowych znajomosciach, ale nie popadajmy w skrajności. Skoro facet się przystawia do kobiety to chyba raczej normalne że to on postawi drinka czy zapłaci za obiad. A jeśli to stanowi problem to może filmiki dla dorosłych i robótki ręczne, zawsze taniej. 

Bo ty jesteś normalny i rozumiesz że to facet lata za baba więc się musi postarać, te co płacą na pół są wybrakowane biologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antropolog
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale co im da uroda skoro bieda jest w kraju, za urodę "piniondz" z nieba leci? 

Za urodę nie ale dla 99 %samców seks to wartość nadrzędna a atrakcyjna seksualnie partnerka jest warta więcej niż złoto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty
3 minuty temu, Gość Antropolog napisał:

Bo mówię prawdę? Dlaczego rosjanki ,ukrainki i azjatki są takie atrakcyjne ? Bo mają biedę i muszą znaleźć kogoś kto im da miche z jedzeniem a facet to też zwierzę i dla pięknej zrobi wszystko 

No dobra a co ty masz do zaoferowania tym pięknym? Pochwal się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Antropolog napisał:

Kobiety z bogatych państw robią się paskudne bo nie muszą seksualnością zwabic zywiciela

A kto im daje żarło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Antropolog napisał:

Za urodę nie ale dla 99 %samców seks to wartość nadrzędna a atrakcyjna seksualnie partnerka jest warta więcej niż złoto 

To ja się wtrącę. Nie ważne jakim jestem facetem, nie będę się rozwijał.

Każda "atrakcyjna seksualnie" (czyli piękna według kanonów) kobieta jaką miałem przyjemność gościć w łóżku, była drewnianą kłodą bez fantazji. Wydawało jej się, że skoro jest "piękna", to nie musi już nic robić.

Za to, kobiety powiedzmy, średniej urody były w łóżku świetne, pod każdym względem! 

Jeśli seks to wartość nadrzędna dla samców, to raczej nie szukają go u wypindrzonych panienek patrzących tylko na portfel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antropolog
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A kto im daje żarło? 

Same sobie dają dlatego nie muszą być ładne bo facet nie musi im dawać jeść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antropolog
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To ja się wtrącę. Nie ważne jakim jestem facetem, nie będę się rozwijał.

Każda "atrakcyjna seksualnie" (czyli piękna według kanonów) kobieta jaką miałem przyjemność gościć w łóżku, była drewnianą kłodą bez fantazji. Wydawało jej się, że skoro jest "piękna", to nie musi już nic robić.

Za to, kobiety powiedzmy, średniej urody były w łóżku świetne, pod każdym względem! 

Jeśli seks to wartość nadrzędna dla samców, to raczej nie szukają go u wypindrzonych panienek patrzących tylko na portfel. 

Od razu widać że to pisała zakompleksiona baba  , facet się spuszcza już na widok pięknej wysportowanej z figura klepsydry ala barbie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Antropolog napisał:

Od razu widać że to pisała zakompleksiona baba  , facet się spuszcza już na widok pięknej wysportowanej z figura klepsydry ala barbie 

Pozwól, że Cię zignoruje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)))))))))))))))))))
6 minut temu, Gość Antropolog napisał:

Bo ty jesteś normalny i rozumiesz że to facet lata za baba więc się musi postarać, te co płacą na pół są wybrakowane biologicznie

A ty jako antropolog masz kasę, aby za cokolwiek zapłacić? Śmiem twierdzić, że nie:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Antropolog napisał:

Bo ty jesteś normalny i rozumiesz że to facet lata za baba więc się musi postarać, te co płacą na pół są wybrakowane biologicznie

Nie powiedziałbym że są wybrakowane, jeżeli kobieta się upiera żeby dołożyć do rachunku to nie będę się z nią klucił. Chociaż wychowano mnie tak że to mnie trochę obraża, w końcu to ja zaoraszam. Co do genetyki to nie od dziś wiadomo że samica szuka najlepszego ojca dla swojego potomstwa, czasem podświadomie. Jeżeli na początku facet już jest sknera to co będzie później kiedy pojawią się dzieci i matka zostanie w domu żeby się nimi zająć. Ma klękać na kolana i prosić pana i władcę o kase na podpaski, to trochę chore a znam podobne przypadki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Pozwól, że Cię zignoruje. 

Ignor to jedyny sposób na tego ,,antropologa" z gimnazjum:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antropolog
1 minutę temu, Gość :))))))))))))))))))) napisał:

A ty jako antropolog masz kasę, aby za cokolwiek zapłacić? Śmiem twierdzić, że nie:))))))

Nie mam dlatego nie szukam baby , brzydkiej nie chce  , ładna na biedaka nie poleci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Antropolog napisał:

Bo mówię prawdę? Dlaczego rosjanki ,ukrainki i azjatki są takie atrakcyjne ? Bo mają biedę i muszą znaleźć kogoś kto im da miche z jedzeniem a facet to też zwierzę i dla pięknej zrobi wszystko 

Bardziej wierzę w to, że piersi czy krągłe biodra nie służą do wyciągania srajfonow od chłopa tylko kuszenia go do zapłodnienia, by gatunek ludzki przetrwał. W czasach gdzie kobiety mogą zarabiać czy to w biednym czy bogatym kraju powinny przetrwać. Co ma zrobić  brzydka, krostowata Azjatka z oczami jak down? Czyżby została wyeliminowana przez naturę? Ja myślę, że sobie poradzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Antropolog napisał:

Nie mam dlatego nie szukam baby , brzydkiej nie chce  , ładna na biedaka nie poleci 

Z takim podejsciem na bank nie poleci, większość ładnych kobiet jest samotna bo większość facetów z góry zakłada że nie ma szans. A w rzeczywistości często ładną łatwiej do siebie przekonać. Od gimnazjum zamiast chlac wieczorami na ławce to uganiałem się za dziewczynami i kasa była najmniejszym moim problemem bo nie było jej wcale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antropolog
Przed chwilą, DANIEL napisał:

Z takim podejsciem na bank nie poleci, większość ładnych kobiet jest samotna bo większość facetów z góry zakłada że nie ma szans. A w rzeczywistości często ładną łatwiej do siebie przekonać. Od gimnazjum zamiast chlac wieczorami na ławce to uganiałem się za dziewczynami i kasa była najmniejszym moim problemem bo nie było jej wcale. 

Wcale nie , piękne sa zazwyczaj zajęte a jak są same to dlatego że mają za duży wybór i kopia każdego w pysk czekając na księcia z bajki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
11 minut temu, Gość Antropolog napisał:

Nie mam dlatego nie szukam baby , brzydkiej nie chce  , ładna na biedaka nie poleci 

Usprawiedliwiasz tylko w ten sposób swoje niepowodzenia życiowe. Gdybyś wyglądał w miarę ok i miał coś interesującego do zaoferowania, to bez problemu byś znalazł ładną dziewczynę i razem byście się dorobili, wspierając się. Ilu jest bogaczy w Polsce? Większość jest biedna. I co, wszyscy są sami albo z pasztetami? Dorośnij, błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość Antropolog napisał:

Bogate samice nigdy nie są ładne, patolki zazwyczaj są piękne bo natura je chroni przed śmiercią z głodu, poczytaj taka dobra książkę już nie pamiętam gdzie facet dowodził że najatrakcyjniejsze samice to są biedaczki, stąd uroda Rosjanek ukrainek i innych ubogich 

Pozwolę sobie wtrącić... Zainteresowała mnie postawiona teza i jestem ciekawa argumentacji. Jeśli potrafisz sobie przypomnieć tytuł, bądź autora wspomnianej książki, będę wdzięczna za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
5 minut temu, DANIEL napisał:

Z takim podejsciem na bank nie poleci, większość ładnych kobiet jest samotna bo większość facetów z góry zakłada że nie ma szans. A w rzeczywistości często ładną łatwiej do siebie przekonać. Od gimnazjum zamiast chlac wieczorami na ławce to uganiałem się za dziewczynami i kasa była najmniejszym moim problemem bo nie było jej wcale. 

I to jest fajny facet, a nie jakaś pipka narzekająca na cały świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antropolog
1 minutę temu, Gość Kobieta napisał:

Usprawiedliwiasz tylko w ten sposób swoje niepowodzenia życiowe. Gdybyś wyglądał w miarę ok i miał coś interesującego do zaoferowania, to bez problemu byś znalazł ładną dziewczynę i razem byście się dorobili, wspierając się. Ilu jest bogaczy w Polsce? Większość jest biedna. I co, wszyscy są sami albo z pasztetami? Dorośnij, błagam...

Wątpię że jestem brzydki mając 186 wzrostu ćwicząc na siłowni, niebieskie oczy i czarne włosy ... niestety jest różnica między ładna a piękna a mi się tylko piękne podobają , wysokie szczupłe, mała talia duże biodra duze cyce i pośladki, koniecznie musi mieć też gęste długie blond włosy, ja się do brzydkiej nie przekonam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwe Partnerstwo

Dlatego jesteś i będziesz sam, autorze.

Pouczenie: W ZWIĄZKU (nie w układzie) płaci ten, kto akurat MA. A druga strona tyle, ile może. Lata doświadczeń, kilka długoletnich związków, więc wiem, o czym mówię. Nie dziękuj. Porada gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antropolog
3 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Usprawiedliwiasz tylko w ten sposób swoje niepowodzenia życiowe. Gdybyś wyglądał w miarę ok i miał coś interesującego do zaoferowania, to bez problemu byś znalazł ładną dziewczynę i razem byście się dorobili, wspierając się. Ilu jest bogaczy w Polsce? Większość jest biedna. I co, wszyscy są sami albo z pasztetami? Dorośnij, błagam...

Wątpię że jestem brzydki mając 186 wzrostu ćwicząc na siłowni, niebieskie oczy i czarne włosy ... niestety jest różnica między ładna a piękna a mi się tylko piękne podobają , wysokie szczupłe, mała talia duże biodra duze cyce i pośladki, koniecznie musi mieć też gęste długie blond włosy, ja się do brzydkiej nie przekonam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×