Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Sprawiedliwie ma być

Każdy płaci za siebie w związku - moja jedyna zasada

Polecane posty

3 minuty temu, Gość hac napisał: I bardzo dobrze. Ciekawe czy ma założoną działalność gospodarczą i odprowadza podatki. Prześwietlą typa. X teraz jest coś takiego jak działalność nierejestrowa do 13500 nie trzeba zakładać pit 36 i tyle a obecnie nie pracuje bo zajmowanie się domem mi zabiera czas 

2 minuty temu, Gość gość napisał: Spoko, powiesz to podczas kontroli skarbowej. X tak powiem że jestem obecnie niepracujacy zgodnie z prawdą 👌

3 minuty temu, Gość gość napisał: Lezak z jakiego powodu masz rentę? X ehh troll idę mam obowiązków dużo 😞

Gość Gość

Nie ma znajomych bo boi się że któryś na niego kiedyś mógłby donieść na skarbówkę. Oto cała tajemnica jego no lajfu. Nawet boi się wychodzić na zewnątrz by go sąsiedzi nie przykablowali.

Gość goo

za żarcie też płacisz sam za siebie? Jak kupujecie chleb czy kiełbasę to płacisz tyle ile zeżresz? Za usługę gastronomiczną też?

27 minut temu, Gość gość napisał: Czego karmicie trolla? On już kolejny temat zniszczył. X sami mnie zaczepiaja, ok będę ignorować, piszcie na temat 👌😉

Gość gość
1 godzinę temu, Gość mandaryna2019 napisał:

a mój facet ma węza w kieszeni, problem aby mnie odwozic do domu autem ale oczekuje obiadkow cieplych i sniadanek. Unikac skapcow i mamisynków!!

I pasożytek.

Gość gość
56 minut temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość gość napisał: Lezak z jakiego powodu masz rentę? X ehh troll idę mam obowiązków dużo 😞

Troll, innych trollem nazywa😀

Gość Zręczny Romek
3 godziny temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość hac napisał: I bardzo dobrze. Ciekawe czy ma założoną działalność gospodarczą i odprowadza podatki. Prześwietlą typa. X teraz jest coś takiego jak działalność nierejestrowa do 13500 nie trzeba zakładać pit 36 i tyle a obecnie nie pracuje bo zajmowanie się domem mi zabiera czas 

Z działalności nierejstrowanej też trzeba się rozliczać na zasadach ogólnych. Wypelniasz podajze ostatnia rubrykę w picie od os fizycznych i normalnie płacisz podatek. Jak masz leb na karku to se tak ustawiasz koszty że nie zapłacisz. Ale wykazać dochód trzeba. 

1 godzinę temu, Gość Zręczny Romek napisał: Z działalności nierejstrowanej też trzeba się rozliczać na zasadach ogólnych. Wypelniasz podajze ostatnia rubrykę w picie od os fizycznych i normalnie płacisz podatek. Jak masz leb na karku to se tak ustawiasz koszty że nie zapłacisz. Ale wykazać dochód trzeba.  X ale po co mi to piszesz, ja wszystkie przepisy znam i zawsze się rozliczam jak trzeba, gdybyś wziął pit 36 w rękę to byś wiedział, że jest osobna kratka działalność nierejstrowa, a kwota wolna od podatku w 2018 to 8000. Nawet gdy sprzedasz coś swojego przed upływem pół roku od zakupu trzeba wykazac w kratce odpłatnie zbycie rzeczy. 

A bo tam przecinka nie zrobiłem, "teraz jest coś takiego jak działalność nierejestrowa, do 13500 rocznie nie trzeba zakładać działalności, wypelniasz pit 36 i tyle, a obecnie nie pracuje bo zajmowanie się domem zabiera mi czas" tak mi chodziło. Teraz 👌

Gość Gość
Dnia 26.06.2019 o 17:22, Leżaczek napisał:

A bo tam przecinka nie zrobiłem, "teraz jest coś takiego jak działalność nierejestrowa, do 13500 rocznie nie trzeba zakładać działalności, wypelniasz pit 36 i tyle, a obecnie nie pracuje bo zajmowanie się domem zabiera mi czas" tak mi chodziło. Teraz 👌

To prawda, że masz fobie społeczną? 

Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

To prawda, że masz fobie społeczną? 

Jest tylko leniem i degeneratem. 

Gość gość
Dnia 25.06.2019 o 19:51, Gość Kasia napisał:

Ciekawe spostrzeżenie 🙂 Niestety nikt mnie do seksu nie zmusza. Ba nawet potrafię być złośliwa i niewdzięczna, choć wiem, że przy tym toku myślenia powinnam siedzieć cicho jak mysz pod miotłą i godzić się na wszystko co wyprawia mój luby. Otóż nie. No może to się wydaje dziwne ale naprawdę tak żyjemy. Szczęśliwie i wzajemnie się szanując. Podsumowujac: nie mam takich zobowiązań. I moj partner nie każe mi rozchylac nóg z uwagi na to, że kupił mi nowe kolczyki, czy zaprosił do teatru. On po prostu ma głęboką potrzebę opiekowania się mną czego nauczył go ojciec. 

Świetny komentarz 🙂 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.