Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ustronka

zmywarka

Polecane posty

Gość ustronka

Potrzebny czy zbędny sprzęt? Przeprowadzamy się na swoje w końcu i chcę przyszykować miejsce na zmywarkę. Jaką polecacie dla rodziny 2+2? Co myślicie o marce electrolux? Facet sobie upatrzył jakąś ubajerowaną  z jakimś quick select, to niby polega na tym, że nie wybiera się programu tylko czas, ustawiasz sobie czas jaki Ci pasuje na zmywanie i ona sama jakoś dobiera ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabaka

Bardzo potrzebny! nei wyobrażam sobie nie miec zmywarki, zmywanie zdecydowanie nie jet moją ulubioną czynnością, zmywarką jest szybciej i naczynia są dużo lepiej umyte. Ciekawy ten quick select, mam sprzęt electrolux u siebie, akurat mój model takiego czegoś nie ma ale markę samą w sobie Ci polecam. Bezawaryjnie działa już kilka lat. Jakbym miała wymieniac to na pewno tez na electroluxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmywarka to oszczędność czasu i wody, sprawdza się już przy 2 osobach, a gdy przyjeżdżają goście to już zbawienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustronka

ja właśnie testuję tę zmywarkę electrolux bo w końcu kupiliśmy, jestem zachwycona jak szybko i dokładnie domywa, w weekend robiliśmy urodziny tacie, ludzi się zeszło i rach ciach ogarnęłam 2 zmywarki, za każdym razem nastawiałam na pół godziny i było dobrze umyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2019 o 00:23, kamiloparko napisał:

Ja bym użył rozwiązania ekologicznego. Są programy idealne do tej roli.

Tyle, że eco to programy długie. Dzięki temu mają byc oszczędne. W quick select opcja jest taka, że nawet krótki program jest pełnym programem tylko skróconym odpowiednio. Wszystko jest domyte, temperatura też odpowiednia nawet do wiekszych zabrudzeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×