Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

AAAAAA wzięłam 2 gramy witaminy C i łeb mi po niej pęka !!!

Polecane posty

Gość Gość

Kurfa  masakrycznie mnie ćmi teraz cała głowa, też czoło, oczy, a nawet te miejsca przy uszach.

I to już od półgodziny. Ledwo co wytrzymuje. Cała koncentracja mi uleciała...  

Promuje się teraz mega wysokie dawki, a nikt nie ostrzega przed skutkami ubocznymi  😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

"U NIEKTÓRYCH OSÓB WITAMINA C MOŻE POWODOWAĆ PEWNE SKUTKI UBOCZNE TAKIE JAK: SKURCZE LUB BÓLE ŻOŁĄDKA, BÓLE W KLATCE PIERSIOWEJ, EROZJĘ ZEBÓW, ZAWROTY GŁOWY, BIEGUNKĘ, OMDLENIA, ZMĘCZENIE, UDERZENIE GORĄCA, BLOKADĘ JELIT, BÓL GŁOWY, ZGAGĘ, "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

"U NIEKTÓRYCH OSÓB WITAMINA C MOŻE POWODOWAĆ PEWNE SKUTKI UBOCZNE TAKIE JAK: SKURCZE LUB BÓLE ŻOŁĄDKA, BÓLE W KLATCE PIERSIOWEJ, EROZJĘ ZEBÓW, ZAWROTY GŁOWY, BIEGUNKĘ, OMDLENIA, ZMĘCZENIE, UDERZENIE GORĄCA, BLOKADĘ JELIT, BÓL GŁOWY, ZGAGĘ, "

No właśnie, jakieś dziwne uderzenia gorąca też mam  oraz zawroty głowy😮 O kurfa, kto by pomyślał, że po takiej głupiej witaminie, można tak zje.banie się czuć. Serio, czuję się teraz jak na ciężkim kacu. A to miało być dla zdrowia...

Czytałam wiele razy w necie, że ludzie biorą po 10 gram na raz i nic im nie jest. Ehhh ale ja zawsze po wszystkim muszę mieć jakieś skutki uboczne. 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tez tak  kiedys mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×