Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonia

Zaległy urlop po ciąży a zmiana pracy

Polecane posty

Gość Sonia

Hej, jak w temacie, pracodawca wypłacił wam ekwiwalent? Średnia z roku, czy ostatnich 12 miesięcy? Dużo dostaliście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

 

7 minut temu, Gość Sonia napisał:

 Średnia z roku, czy ostatnich 12 miesięcy?

😄 ciekawe pytanie , a co byś wolała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Sonia napisał:

Hej, jak w temacie, pracodawca wypłacił wam ekwiwalent? Średnia z roku, czy ostatnich 12 miesięcy? Dużo dostaliście? 

Pracodawca może kazac ci wykorzystać urlop na wypowiedzeniu. W mojej rzeczywistości rok ma 12 miesięcy więc dziwne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

Czesji błąd, miałam na myśli ekwiwalent z osttanich 3 miesiecy czy z roku. Jak mam podstawę i premie więc różnica jest duża co wezmą. Może mi kazać wykorzystać urlop, ale wtedy też płaci średnia tylko z 12 miesięcy. Poza tym mój okres wypowiedzenia będzie krótszy niż ilość urlopu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Ja zaszłam w dwie ciąże jedna po drugiej i musiał mi zapłacić ponad 20 tys na pożegnanie hahahha:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sla

A ja 15 tysi, wycyckalam ich jak się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Ja dostałam 4 tysie, koleżanka 20 ale inne stanowisko i inna ilosc urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oki

jak premia jest uznaniowa nikt Ci za nią nie zapłaci , dostaniesz gola pensje na urlopie i chyba w ekwiwalencie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
28 minut temu, Gość Oki napisał:

jak premia jest uznaniowa nikt Ci za nią nie zapłaci , dostaniesz gola pensje na urlopie i chyba w ekwiwalencie 

Niekoniecznie. Ja mam pensje zasadniczą i premię uznaniową. Wszystko mi się wlicza do l4 i do macierzynskiego. Ekwiwalent jest liczony na podstawie średniego dochodu. Z tym, że ten średni dochód to firma decyduje czy ma być z roku czy 3 ostatnich miesięcy. U nas w firmie handlowej każdy ma podst awe 2,5 netto, do tego premia. Nikt nie chciałby u nas pracować, gdyby premia była tylko za przepracowane miesiące. Wszystko się wlicza i tak jest zgodne z prawem. Chyba, że pracujesz u jakiegoś kretacza prywaciarza, to wtedy zrobi cię w bambuko na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×