Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Problem

Zakochałem się ale odpuscilem

Polecane posty

Gość Problem

Bo dowiedziałem się że ta dziewczyna ma chłopaka. Ona sie na mnie o to obrazila. I teraz nie wiem czy ma (miala rok temu ale moze cos sie zmienilo?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Problem napisał:

I teraz nie wiem czy ma (miala rok temu ale moze cos sie zmienilo?)

Może następnym razem weryfikuj plotki również u źródła, to nie będzie takich dylematów... Poza tym, skoro kobieta się 'obraża', zamiast ze swojej strony dążyć do wyjaśnienia sytuacji, to chyba nie rokuje dobrze. Warto, byście oboje popracowali nad bezpośrednią komunikacją, by uniknąć tym podobnych nieporozumień w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Jeśli ona powiedziała Ci, że ma chłopaka to w porządku. Informacje, które nie pochodziły od niej mogły być wyssane z palca. Ten kto się nie komunikuje z drugą osobą nie wychodzi na tym dobrze. Odpuściłeś to zostaw w spokoju ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryt

Nie odpuszczaj,jak sie obrazila to znaczy ze jej zalezy.Po drugie nawet jak ma chłopaka to co z tego,niektore lubia pomiedzy dwoch wybierac a po trzecie,moze jej sie wcale nie uklada z chlopakiem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgość
4 godziny temu, Gość fryt napisał:

Nie odpuszczaj,jak sie obrazila to znaczy ze jej zalezy.Po drugie nawet jak ma chłopaka to co z tego,niektore lubia pomiedzy dwoch wybierac a po trzecie,moze jej sie wcale nie uklada z chlopakiem! 

Opcja zapasową być? Frajer a nie fryt bardziej Ci pasuje..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
31 minut temu, Gość vgość napisał:

Opcja zapasową być? Frajer a nie fryt bardziej Ci pasuje..... 

Porozmawiać gdy sie nie wie na czym stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Obraziła? Znowu ty...niezły z ciebie frajer. Pewnie to znowu ten co w wyobraźni podrywa kobietę z pracy...jeśli się obraziła cokolwiek to znaczy to sluzysz jej jako właśnie taki frajer który lechce jej ego. Jednego chłopa ma a drugi jej dupe lize. Żałosne. I ty z tym swoim przeżywaniem dzień w dzień. Dorosnij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×