Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Znowu zakochałam się w piosenkarzy... nie mogę, to silniejsze ode mnie...

Polecane posty

Gość Gość

Mam 18 lat, dla wielu z was pewnie nadal jestem dzieciakiem, ale ja uważam, że najwyższy czas dorosnąć, ale to dopadło mnie nagle.... takie sytuacje owszem miałam, ale wcześniej, w gimnazjum. Na szczęście wszystkie zauroczenia mi przechodziły. 

Teraz znowu mnie dopadło! Boże to okropne! Myśle tylko o nim, nawet czasem nie mogę słuchać jego piosenek bo tak mnie onieśmiela, a jak słucham to aż płakać mi się chce z podziwu, ze jest młody, zdolny i tyle już osiągnął. Polubiłam fanpage, obserwuje na instagramie, Twitterze... nawet zaczęłam uczyć się języka w którym śpiewa!!!! Co więcej, nie idzie mi najgorzej, bo aż tak trudny nie jest i bardzo mi się podoba, myśle nawet o jakimś kursie.... śnił mi się po Nocach. Raz nawet miałam koszmar, ze spotykał się z jakaś moja znajoma, myślałam ze serce mi pęknie, a jak się obudziłam to nie mogłam się dalej otrząsnąć, ale dziękowałam Bogu, że to tylko sen. Ciagle wyszukuje jakieś informacje na jego temat w internecie... dziewczyny prawdopodobnie nie ma, ale boli mnie jak w teledysku się przytula z jakimiś czy całuje, mimo ze wiem, ze to tylko modelka do teledysku. 

Przepraszam za bełkot, ale musiałam to z siebie wyrzucić. Dziewczyny miałyście tak? Do jakiego wieku?  Co o tym myslicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piosenkarzu* miało być. No właśnie, tak pisze przez to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepszy piosenkarz niż miejski wycieruch płci żeńskiej królu kilometrowego apartamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W dodatku o tyle nie dobrze, ze chciałabym w Polsce znaleźć chłopaka podobnego do niego (ale to prawie nierealne, nie ma takiego typu urody praktycznie, a jak jest to bardzo mała szansa, żebyśmy pasowali do siebie akurat). Dlatego zaczęłam uczyć się tego języka w którym on mówi i śpiewa, angielski już znam i nawet chciałam próbować w internecie szukać jakiegoś obcokrajowca ehhh. Chore... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam 18 lat, dla wielu z was pewnie nadal jestem dzieciakiem, ale ja uważam, że najwyższy czas dorosnąć, ale to dopadło mnie nagle.... takie sytuacje owszem miałam, ale wcześniej, w gimnazjum. Na szczęście wszystkie zauroczenia mi przechodziły. 

Teraz znowu mnie dopadło! Boże to okropne! Myśle tylko o nim, nawet czasem nie mogę słuchać jego piosenek bo tak mnie onieśmiela, a jak słucham to aż płakać mi się chce z podziwu, ze jest młody, zdolny i tyle już osiągnął. Polubiłam fanpage, obserwuje na instagramie, Twitterze... nawet zaczęłam uczyć się języka w którym śpiewa!!!! Co więcej, nie idzie mi najgorzej, bo aż tak trudny nie jest i bardzo mi się podoba, myśle nawet o jakimś kursie.... śnił mi się po Nocach. Raz nawet miałam koszmar, ze spotykał się z jakaś moja znajoma, myślałam ze serce mi pęknie, a jak się obudziłam to nie mogłam się dalej otrząsnąć, ale dziękowałam Bogu, że to tylko sen. Ciagle wyszukuje jakieś informacje na jego temat w internecie... dziewczyny prawdopodobnie nie ma, ale boli mnie jak w teledysku się przytula z jakimiś czy całuje, mimo ze wiem, ze to tylko modelka do teledysku. 

Przepraszam za bełkot, ale musiałam to z siebie wyrzucić. Dziewczyny miałyście tak? Do jakiego wieku?  Co o tym myslicie? 

 Najważniejszego nie napisałaś, cipkę często "męczysz" pod niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, a jaki to piosenkarz i ile on ma lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ooo nie nie powiem kto to :D ale podejrzewam, że bardzo mała szansa, że mimo sławy ktoś go zna. Jest ciut starszy ode mnie jak coś. Młodziutki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ooo nie nie powiem kto to :D ale podejrzewam, że bardzo mała szansa, że mimo sławy ktoś go zna. Jest ciut starszy ode mnie jak coś. Młodziutki. 

Rozumiem co czujesz, też jestem w podobnej sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oooo serio? A ile masz lat? Jak się z tym czujesz? Nie zapytam tez kto to, bo nie sama nie powiedziałam, Ale w jakim wieku? Podobnym? Śpiewa po angielsku czy w jakimś innym języku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Oooo serio? A ile masz lat? Jak się z tym czujesz? Nie zapytam tez kto to, bo nie sama nie powiedziałam, Ale w jakim wieku? Podobnym? Śpiewa po angielsku czy w jakimś innym języku?

Jestem nieco starsza od Ciebie, zaś on jest dużo starszy ode mnie. Śpiewa w języku hiszpańskim😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O kurczę, mój ulubieniec tez śpiewa po hiszpańsku :D

A ma może dziewczynę? Żonę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma jest singlem😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Serce nie lubi próżni, nie zakochałaś się w żadnym realnym mężczyźnie to serce wybrało piosenkarza. Lepsze to niż pierwszy lepszy mentalny dres z piwskiem w parku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Ona napisał:

Serce nie lubi próżni, nie zakochałaś się w żadnym realnym mężczyźnie to serce wybrało piosenkarza. Lepsze to niż pierwszy lepszy mentalny dres z piwskiem w parku. 

Zgadzam się🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Na 100% chodzi o Bimbera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko fajnie jakbyś miała konto, wtedy popisałybyśmy sobie prywatnie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kurczę No nie mam, ale zawsze możemy pogadać gdzieś indziej. Zaciekawiłaś mnie heh. Ktoś w końcu z podobnym przypadkiem ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Autorko fajnie jakbyś miała konto, wtedy popisałybyśmy sobie prywatnie;))

Haha, a Bieber śpiewa po hiszpańsku? Nie ;) a poza tym ma żonę ;)

kurczę teraz rozumiem jego fanki jak się musza czuć 😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Kurczę No nie mam, ale zawsze możemy pogadać gdzieś indziej. Zaciekawiłaś mnie heh. Ktoś w końcu z podobnym przypadkiem ;) 

Spoko. Ty również wydajesz się ciekawa i całkiem sympatyczna;)) Powiedz jak to się zaczęło, że zwróciłaś na niego uwagę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Nilima napisał:

Odkopałam jakieś stare konto, bo wiedziałam, ze kiedyś je tu zakładałam :D na szczescie pamiętałam hasło :D

Napisałam do Ciebie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nilima napisał:

A coś więcej? W razie czego zapraszam na priv ;) 

Fajnie jest przeczytać, że ktoś przechodzi przez to samo, co ja wielokrotnie. Miałam tak i w liceum, i na studiach. Też wiedziałam, że muszę być „dorosła” i szukać „realnych” chłopaków, a ciągnęło mnie właśnie do piosenkarzy. Myślę, że nie powinnaś się tym martwić. Wszystko na pewno samo się ułoży. 😊 P.S. Fajnie, że trafiłaś na hiszpańskojęzycznego, uwielbiam ten język i sama próbuję się go nauczyć. Jak idzie? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nilima napisał:

A coś więcej? W razie czego zapraszam na priv ;) 

Fajnie jest przeczytać, że ktoś przechodzi przez to samo, co ja wielokrotnie. Miałam tak i w liceum, i na studiach. Też wiedziałam, że muszę być „dorosła” i szukać „realnych” chłopaków, a ciągnęło mnie właśnie do piosenkarzy. Myślę, że nie powinnaś się tym martwić. Wszystko na pewno samo się ułoży. 😊 P.S. Fajnie, że trafiłaś na hiszpańskojęzycznego, uwielbiam ten język i sama próbuję się go nauczyć. Jak idzie? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Nilima napisał:

A coś więcej? W razie czego zapraszam na priv ;) 

Fajnie jest przeczytać, że ktoś przechodzi przez to samo, co ja wielokrotnie. Miałam tak i w liceum, i na studiach. Też wiedziałam, że muszę być „dorosła” i szukać „realnych” chłopaków, a ciągnęło mnie właśnie do piosenkarzy. Myślę, że nie powinnaś się tym martwić. Wszystko na pewno samo się ułoży. 😊 P.S. Fajnie, że trafiłaś na hiszpańskojęzycznego, uwielbiam ten język i sama próbuję się go nauczyć. Jak idzie? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

🤣🤣

Ilu ja już „uczyłam się” języków zainspirowana przez „ukochanych”, nawet nie zliczę. Przez miesiąc mówiłam i pisałam po japońsku, bo mi się jeden typek podobał (też uczyłam się z książki Japoński nie gryzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, nie uczę się go już od lat, znudziło mi się po miesiącu. W moim przypadku te zauroczenia dość długo mi się przytrafiały (pewnie to bardziej złożony problem), ale w końcu dałam sobie spokój z nierealnymi facetami. Kiedyś samo przejdzie, a na razie jesteś młoda i podatna na taki „romantyzm”, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś oryginalnego wyboru dokonałaś, jakoś nie mogę skojarzyć żadnego śpiewającego po hiszpańsku piosenkarza w wieku „ciut starszy niż 18 lat”, zresztą, twierdzisz, że nie jest zbyt u nas znany. Też lubiłam takich „nieznanych” artystów, rzadko to był ktoś, kogo rzeczywiście wszyscy kojarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc Ciekawy

Rytuały na miłość i związek - skutecznie  Wróżka Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×