Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Portale randkowe to jakaś porażka

Polecane posty

Gość Gość

Założyłam z ciekawości konto na jednym z portali randkowych i dochodzę do wniosku, że tam trafić na kogoś normalnego graniczy z cudem. 

Głównie faceci zainteresowani tylko seksem albo tacy 40+ z kryzysem wieku średniego. 

Kobiety jeszcze się wysilą i wstawią jakieś fajne zdjęcie profilowe, a większość facetów wstawia takie, że wyglądają na nich jak jacyś recydywiści zwyrole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Nie szukaj tam. Banda starych onanów z żonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

W dodatku każdy zakłada tam konto tylko z ciekawości.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Ja też kiedyś założyłem konto z ciekawości na portalu randkowym.

Potem z ciekawości umówiłem się z jedną panią, która też była ciekawa.

Z dwa tygodnie uprawialiśmy z ciekawości seks.

A potem o a z ciekawości wróciła do męża a ja z ciekawości do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Chociaż podobno o da tacy którzy zakładają tam konta z nudów.

W życiu nie spotkałem kogoś kto by tam założył konto aby umówić się na randkę.

Jak już to jakieś zwyrole które chcą stałego związku z biznesenem bez nałogów.

Ogólnie spodziewałem się że będą tam króliczki playboya a tu się okazało że sami ciekawi normalnie ludzie.

Dodam, że wiek 40 lat to nie jest choroba psychiczna ani nawet zawodowa. Większość ludzi na to cierpiała cierpi bądź będzie cierpieć

Jedynym lekiem na czterdziestoletnosc jest śmierć w młodym wieku najlepiej z przedawkowania  narkotyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja skasowalam bo nie wiem o czym pisac z tymi ludzmi, tylko czesc, co tam, ladniutka jestes, nudne to dla mnie i przykre, potem schodzi oczywiscie na seks, konto skasowalam,  bo czulam sie jak ... jakas czy cos tzn ze tym jestem dla mezczyzn. Juz wole byc stara panna i w dupie to powoli mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

No spoko, ale mnie coś trafia jak czterdziechy do mnie startują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

No tak.

Umawiać się z kimś dla seksu to jakaś patologia.

Ci innego do muzeum albo do opery na kebaba albo na piwo najlepiej takie po 20 złoty zlewane z nuedopitych kufli.

To fascynujące tak siedzieć sobie w ogródku piwnym i oglądać jak straż miejska wypisuje menelom mandaty za picie w miejscu publicznym.

Do tego jakaś muzyczka chipsy i rozmowy o sukcesach zawodowych lub planach na przyszłość po skończeniu studiów.

Do seksu może dojść tylko przypadkiem kiedy po pięciu browarach przez przypadek lub z ciekawości zajrzysz do męskiej toalety.

Ale żeby nie było to wszystko przez alkohol bo przecież nikt kulturalny i wykształcony seksu nie uprawia.

Pewnie dlatego piwo cieszy się taka popularnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Kiss napisał:

No spoko, ale mnie coś trafia jak czterdziechy do mnie startują.

Dokładnie. Ja nikomu nie bronię mieć tam konto. Nawet 60 latek niech sobie założy ale wkurza mnie jak do mnie pisze facet 47 lat. To 20 letnia różnica. Co oni sobie myślą... mam już jednego tatę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Honotu napisał:

No tak.

Umawiać się z kimś dla seksu to jakaś patologia.

Ci innego do muzeum albo do opery na kebaba albo na piwo najlepiej takie po 20 złoty zlewane z nuedopitych kufli.

To fascynujące tak siedzieć sobie w ogródku piwnym i oglądać jak straż miejska wypisuje menelom mandaty za picie w miejscu publicznym.

Do tego jakaś muzyczka chipsy i rozmowy o sukcesach zawodowych lub planach na przyszłość po skończeniu studiów.

Do seksu może dojść tylko przypadkiem kiedy po pięciu browarach przez przypadek lub z ciekawości zajrzysz do męskiej toalety.

Ale żeby nie było to wszystko przez alkohol bo przecież nikt kulturalny i wykształcony seksu nie uprawia.

Pewnie dlatego piwo cieszy się taka popularnością

Tylko, że na prawdę wiele kobiet szuka tam partnera na poważny stały związek. Takie coś tylko zniechęca do mężczyzn i wzbudza kompletną rezygnację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłam konto na jednym portalu i dość szybko się zniechęciłam. Pisało sporo facetów, którzy szukali kogoś do seksu, także żonatych, masakra. Albo jacyś mężczyźni, którzy nawet i wydawali się mili, ale problem w tym, że niezbyt da się kogoś poznać wymieniając wiadomości typu „hej, co słychać”. Gdzie niby można poznać facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tylko, że na prawdę wiele kobiet szuka tam partnera na poważny stały związek. Takie coś tylko zniechęca do mężczyzn i wzbudza kompletną rezygnację. 

Wlasnie szukalam powaznie, pisze normalnie, a do mnie mezczyzni pisza jak do jakiejs uposledzonej, zdrobnienia w kazdym slowie, bledy ortograficzne, porazka jakas. Nie wiem, co ci ludzie maja w  glowie. Jakis mezczyzna proponowal seks po 5 minutach pisania, napisalam, ze jeszcze "taka ...ana nie jestem" zeby zrozumial, bardziej w jezyku takich typkow, wyskoczylo mi, ze usunal konto, pewnie mnie zablokowal 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona87
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Ja nikomu nie bronię mieć tam konto. Nawet 60 latek niech sobie założy ale wkurza mnie jak do mnie pisze facet 47 lat. To 20 letnia różnica. Co oni sobie myślą... mam już jednego tatę. 

Napisz im, że Ty nie jesteś zainteresowana, ale możesz dać numer do babci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ona87 napisał:

Napisz im, że Ty nie jesteś zainteresowana, ale możesz dać numer do babci. 

Haha dobre, skorzystam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Wkurza was to bo sobie myślą że mają u was szansę Z czego wynika że staro wyglądacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Myślę że mają podstawy do takiego myślenia.

Trzeba było napisać że cię nie interesuje sponsoring.

Napisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Ani seks ani zwiazek.

Tylko że wpadłaś z ciekawości.

Wtedy by do ciebie nie pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Honotu napisał:

Ani seks ani zwiazek.

Tylko że wpadłaś z ciekawości.

Wtedy by do ciebie nie pisali

To po co się tam rejestrować? Poza tym szybciej zniechęci młodego, normalnego niż starego napalonego, takich nic nie odstrasza, bo nie mają zasad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oburzaj sie tak dziewczyno na czterdziestolatkow, moze sa tam takie ktorym taki wiek odpowiada. Ja np. mam 36 a od zawsze jesli rejestrowalem sie na tego typu portalach to tylko po to by porozmawiac z kobietami duzo ode mnie starszymi. Bywalo ze ponad 20. Wszystko jest dla ludzi. Zyj i pozwol zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Założyłam z ciekawości konto na jednym z portali randkowych i dochodzę do wniosku, że tam trafić na kogoś normalnego graniczy z cudem. 

Głównie faceci zainteresowani tylko seksem albo tacy 40+ z kryzysem wieku średniego. 

Kobiety jeszcze się wysilą i wstawią jakieś fajne zdjęcie profilowe, a większość facetów wstawia takie, że wyglądają na nich jak jacyś recydywiści zwyrole. 

Mam odmienne zdanie. No alw przeciez nie pogdladam facetow to nie wiem. Polowa kobiet nie ma zdjecia, wiekszosc nie ma w ogole jakiegos opisu nawet jak ma to stare zdjecie.

To dla mnie nowosc, ze kobiety sie wysilaja na portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ja skasowalam bo nie wiem o czym pisac z tymi ludzmi, tylko czesc, co tam, ladniutka jestes, nudne to dla mnie i przykre, potem schodzi oczywiscie na seks, konto skasowalam,  bo czulam sie jak ... jakas czy cos tzn ze tym jestem dla mezczyzn. Juz wole byc stara panna i w dupie to powoli mam.

Nie zalamuj sie, ze tylko takie pustaki pisza. Do mnie kobieta jesli juz pisze to wiekszosc samo witam, co slychac i przede wszystkim oczko, cokolwiek to znaczy. Tak, najlepiej nie miec konta a wtedy ten normalny nie dowie sie, ze istniejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuda na badoo

Mam konto na badoo. Szczerze? Nic ciekawego. Albo zero opisu siebie albo coś w stylu: napisz a dowiesz się. Jak już napiszę, i nie jest to tylko hej co tam, to jestem zlewany. Zwykle kontakt kończy się po kilku wiadomościach albo wcale się nie zaczyna lub rzadsza opcja trafiam na atencjuszke, która musi się dowartosciowac. Porażka. Byłem na spotkaniu. Nuda i przeliczenie sie po całości. Lepiej dogaduje się z kobietami po 30stce, a nawet pod 40 choć sam mam prawie 25. Odechciewa mi się szukać tej miłości. Samotność jest męcząca ale nie tak bardzo jak to szukanie igły w stogu siana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość Nuda na badoo napisał:

Mam konto na badoo. Szczerze? Nic ciekawego. Albo zero opisu siebie albo coś w stylu: napisz a dowiesz się. Jak już napiszę, i nie jest to tylko hej co tam, to jestem zlewany. Zwykle kontakt kończy się po kilku wiadomościach albo wcale się nie zaczyna lub rzadsza opcja trafiam na atencjuszke, która musi się dowartosciowac. Porażka. Byłem na spotkaniu. Nuda i przeliczenie sie po całości. Lepiej dogaduje się z kobietami po 30stce, a nawet pod 40 choć sam mam prawie 25. Odechciewa mi się szukać tej miłości. Samotność jest męcząca ale nie tak bardzo jak to szukanie igły w stogu siana. 

Badoo to jakas kosmicznie dziwna strona, zadnej rozmowy z kobietami nie bylo. To predzej na sympatii pogadam z 10 cioma nigdy tam. Niw rozumiem o co tam chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Ja nikomu nie bronię mieć tam konto. Nawet 60 latek niech sobie założy ale wkurza mnie jak do mnie pisze facet 47 lat. To 20 letnia różnica. Co oni sobie myślą... mam już jednego tatę. 

Blokuj i juz. Ja bym nie napisal do takiej mlodej. Jesli tak to tylko zeby pocieszyc w smutku jako starszy kolega ale tez bez przesady, moze 12 lat mlodszej, nie ponad 20. Mlodsze osoby sa bardziej otwarte w rozmowie. Czasem same pisza ale nie na portalach randkowych tylko tak pogadac. Moze lubia z kims powazniejszym a nie seksoholikiem w ich wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Ja to bym się nigdy nie odważył napisać do dziewczyny czy kobiety na portalu randkowym czy jest chętna na seks, dla mnie takie zachowanie jest prostackie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Honotu napisał:

Wkurza was to bo sobie myślą że mają u was szansę Z czego wynika że staro wyglądacie

Tak, staro... Mam 27 a ludzie dają mi maksymalnie 24...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A na jakich portalach próbujecie kogoś poznać? Ja założyłam konto na Buziak i ZaadoptujFaceta. Póki co Zaadoptuj wypada lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd

Jak się chce poznać męża lub żonę to w grę wchodzą tylko katolickie portale. Tylko tam są wartościowi ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×