Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość lavendowa

Pilne pytanie kogo oszukał test ciążowy? Pytanie do staraczek

Polecane posty

Gość Gość lavendowa

Dziewczyny mam do was pytanie czy oszukal was test ciazowy pokazujac negatywny wynik a byłyście w ciąży?przy regularnych cyklach 25 dniowych kochałam się w 10 i 11dc ostatni ok 29 maja @ powinna pojawić się w niedziele 23 i do tej pory brak.Zrobiłam test w niedziele i dzisiaj czyli 2 dni po spodziewanej @ pojawił sie wynik negatywny.Na 4 dni przed okresem dostalam bóli myślałam że sie pojawi wcześniej ale w czwartek juz przeszło.Nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

To nie jest tak ,że testy oszukują. Test wykrywa hormon ciążowy więc dopóki jest go małe stężenie w organizmie wyjdzie negatywny.  Zależy od czułości testu,  kiedy doszło do zapłodnienia i implantacji więc jest wiele czynników.  Powtórz test albo najlepiej idź na betę , test z krwi jest wiarygodny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Ja robiłam :

w dniu spodziewanej miesiączki- negatywny 

2 dni po - negatywny 

4 dni po- negatywny

8 dni po - pozytywny 

Ciąża zdrowo donoszona. Do tej pory nie wiem dlaczego test tak późno wykrył że jestem w ciąży skoro testy najczęściej robi się w dniu spodziewanej miesiączki i powinny pokazywac prawdziwy wynik. Niektórym nawet przed miesiączką wychodzi druga kreseczka a u mnie dopiero po 8 dniach i ta kreska była słabsza niż pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość lavendowa

Dziękuje za odpowiedź.Czy mogłybyście polecić mi któryś z testów który wykrywa nawet niski poziom hormonów? Robiłam test amil ale nie mam do niego przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Testowa

Mi wyszedł bardzo późno wynik pozytywny. Tzn. Zrobiłam kilka testów co kilka dni (po dniu spodziewane miesiączki) i za każdym razem był negatywny. A ostatni z tak slaba kreseczka że trzeba było z lupa patrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

6 dni po spodziewanym okresie , dopiero wyszły dwie kreski, mocna gruba krecha, a wczesniej ani cienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej kupowalalam pre test. Wyszedł mi 2 dni przed spodziewana  @. 

Bratowej wyszedł test dopiero w 10 tyg. Nie ma reguły. Mniejsze stężenie hcg w moczu i nie wykryje. Owulacja też mogła się przesunąć.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Najlepiej to chyba w takiej sytuacji zrobic test z krwi. Mnie w ciazy pokazywaly sie dwie kreski zawsze w dniu kiedy powinnam dostac okres ale slyszalam rozne historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Testy raczej nie kłamią, idź do lekarza bo to może być jakaś choroba lub jej początek np mięśniak czy torbiel, a jak zaczniesz znowu starania to ja ci polecam monitoring cyklu- ja używałam komputera myway oraz żelu prefert vaginal, który wspomagała zapłodnienie, kupowałam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Testy raczej nie kłamią, idź do lekarza bo to może być jakaś choroba lub jej początek np mięśniak czy torbiel, a jak zaczniesz znowu starania to ja ci polecam monitoring cyklu- ja używałam komputera myway oraz żelu prefert vaginal, który wspomagała zapłodnienie, kupowałam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×