Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jedw13

znalazlam milosc, ktora wypada mi z rak

Polecane posty

Gość jedw13

zachochalam sie w mezczyznie, ktory ma 45 lat, wolny (ja 32), piszemy i rozmawiamy pol roku powaznie, praktycznie na wszystkie tematy, widzielismy sie raz kilka lat temu. Teraz pisze do mnie, dzwoni ale nie mozna doprowadzic do spotkania. On wg mnie jest bardzo przystojny, mowilam, ze w pelni go akceptuje, nie wiem czy o to chodzi ale on wazy ok 170 kg, czy to moze byc powodem jego obaw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Co? Nie pomylilas z wzrostem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedw

nie pomylilam, ma problem z otyloscia ale to nie jest najistotniejsza kwestia w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jasne ze to sa jego obawy. Pisze to jako osoba otyla. Ja juz stracilam swoja milosc przez wlasnie lek przed odrzuceniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedw

Moze tego nie rozumiem, bo nigdy nie mialam z tym problemu. Jem wszystko co chce o kazdej porze i jestem bardzo szczupla, tylko waga wg mnie nie ma zadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedw
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jasne ze to sa jego obawy. Pisze to jako osoba otyla. Ja juz stracilam swoja milosc przez wlasnie lek przed odrzuceniem. 

jesli czlowiek jest wartosciowy to wyglad nie ma znaczenia, najwazniejsze ze jestesmy zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla niego moze byc to problem. Sama nie zwiazalabum sie z nikim dopoki nie schudne. Boje sie ze bede powodem do wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedw

takie sprawy nie sa powodem do wstydu, mnie to kompletnie nie razi, ale mysle ze dla niektorych moze to byc zyciowy problem i staram sie zrozumiec dlaczego 😐. Otylosc to nie jest smiertelna choroba, z czasem by sie to wypracowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość jedw napisał:

takie sprawy nie sa powodem do wstydu, mnie to kompletnie nie razi, ale mysle ze dla niektorych moze to byc zyciowy problem i staram sie zrozumiec dlaczego 😐. Otylosc to nie jest smiertelna choroba, z czasem by sie to wypracowalo.

A rozmawialas z nim o tym jakie masz podejscie do jego wygladu? 

Jakby on ten moj mial takie podejscie jak Ty to i mi o tym powiedzial jasno to moze bym mu zaufala. Wiem ze mnie kochal, ale nie wiem dlaczego odpuscil i moze sie juz nie dowiem i zawsze bede myslala ze to przez moja wage. Waze 108 kg, a on jest bardzo chudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, KermitZaba napisał:

Myślę, że bardzo możliwe, ze ogólnie jest niskiej atrakcyjności fizycznej i być może był taki przez większość życia, jak nie całe. Zdarzało mi się widzieć, jak kobiety źle traktują mało atrakcyjnych niepewnych siebie facetów, być może on doznał takiego traktowania i w nim to siedzi.

Być, może to nie pierwszy raz, kiedy koresponduje internetowo, a za każdym razem, kiedy dochodziło do spotkania, to wszystko się waliło. Dlatego, teraz unika spotkania, by mieć namiastkę relacji z tobą jaką jest internetowe pisanie.

Dobrze napisane. Mnie drugi raz spotkala ta sama historia. Milosc od pierwszych chwil, odwzajemniona, jest chemia, iskrzy, wszystko zapowiada sie dobrze, robie sobie nadzieje(mimo ze on ma dziewczyne) a gdy przychodzi moment ze z przyczyn niezaleznych nie bedzie juz okolicznosci do widywania sie, oni nie kontynuuja kontaktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, KermitZaba napisał:

W sytuacji, kiedy on ma dziewczynę, to chyba dobrze, że nie pykło. Po co być tą złą. Naprawdę nie ma fajnych wolnych facetów?

Sa, ale milosci sie nie kupi. Dlaczego zawsze musze cierpiec i szukac nowej. Po co rozko...a i robia nadzieje, wyznaja uczucia nawet, skoro zwiazki ich sa silne? Skoro kochali swoje dziewczyny, dlaczego zako...a sie we mnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakie zauroczenie? Przeciez pisze ze jestem otyla, chociaz buzie mam ladna i to opinia innych. Zauroczony by nie odpuscil.

Chuc? Ladne kwiatki. Ja zachodze w glowe czy to byla milosc bez pozadania, a Ty tu o chuci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek

Tak uważam że ma wielkie kompleksy i powodem jest to że chce i to bardzo ale wsytdza się swojego wyglądu, że go odrzucisz,a nastolatki na tym forum do spania bo wy dzieciaki nic nie wiecie o zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas

ma juz swoje lata i pewnie wiele niemilych sytuacji przezyl, na pewno sie boi kolejnych, mysle ze warto nad tym pracowac bo wyglad jest w zyciu najmniej wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×