Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kardulaki

Mam dość!!

Polecane posty

16 minut temu, lonelyman napisał:

Ps. A co poszło nie tak że obecnie jesteś stanu wolnego 😛

To,że byłam kilka lat zakochana w kimś bez wzajemności:((((. Nie no oszaleje w tym pustym mieszkaniu😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kardulaki napisał:

Nie no oszaleje 

Jak oszalejesz to już nie będziesz o tm myśleć ☺. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Ja już długo jestem sam i żyje hehe. Może już zwariowałem. Tego nie wiem ale żyje 😉 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewia-9

Zawsze możesz wyjść... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Rewia-9 napisał:

Zawsze możesz wyjść... 

I niech da mi klucze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, lonelyman napisał:

Jak oszalejesz to już nie będziesz o tm myśleć ☺. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Ja już długo jestem sam i żyje hehe. Może już zwariowałem. Tego nie wiem ale żyje 😉 .

To jest straszne ,że jestem sama😭😭nie wiem za co jestem pokarana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, kardulaki napisał:

To jest straszne ,że jestem sama😭😭nie wiem za co jestem pokarana 

Nikt Cie nie podrywa? . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, lonelyman napisał:

Nikt Cie nie podrywa? . 

Nigdzie prawie nie wychodzę:( nie chce mi się łazić po barach dyskotekach w tym wieku poza tym to duży koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milky way
Dnia 25.06.2019 o 14:11, kardulaki napisał:

Nie wytrzymuje już sama w domu 😞

chłopa szukaj, czemu nie szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest nadzieja
Dnia 26.06.2019 o 15:39, kardulaki napisał:

Nigdzie prawie nie wychodzę:( nie chce mi się łazić po barach dyskotekach w tym wieku poza tym to duży koszt

nie musisz po barach i dyskotekach ( o jakim wieku mowa? ), tam sama patologia, lalki barbie i roohacze, normalnych ludzi tam niewiele. Polecam po prostu spacery, zawsze możesz zagadać faceta napotkanego, coś spytać itp. a nawet wcisnąć mu swój nr na karteczce jeśli widzisz że jest bez obrączki i wydaje się normalny. Umówić się na spacer zawsze można. Naucz się zagadywać i nawet jeśli nie wypali za każdym razem to doświadczenie zostaje.

 

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość milky way napisał:

chłopa szukaj, czemu nie szukasz?

Gdzie mam szukac ? Odechciało mi się tego nadskakiwania ,chciałabym być z kims kto mnie zaakceptuje po prostu taka jaka jestem. Szukałam na portalach ale tam też nic nie wyszło jakoś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość jest nadzieja napisał:

nie musisz po barach i dyskotekach ( o jakim wieku mowa? ), tam sama patologia, lalki barbie i roohacze, normalnych ludzi tam niewiele. Polecam po prostu spacery, zawsze możesz zagadać faceta napotkanego, coś spytać itp. a nawet wcisnąć mu swój nr na karteczce jeśli widzisz że jest bez obrączki i wydaje się normalny. Umówić się na spacer zawsze można. Naucz się zagadywać i nawet jeśli nie wypali za każdym razem to doświadczenie zostaje.

 

Bartek

W życiu nie będę zgadywać sama...zawsze jak to robiłam nawet w necie źle to było odbierane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kardulaki napisał:

 Szukałam na portalach ale tam też nic nie wyszło jakoś.

Tam to raczej trudno o kogoś do związku. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makkaron
19 godzin temu, kardulaki napisał:

Gdzie mam szukac ? Odechciało mi się tego nadskakiwania ,chciałabym być z kims kto mnie zaakceptuje po prostu taka jaka jestem. Szukałam na portalach ale tam też nic nie wyszło jakoś..

portale są bez sensu bo tam każdy tylko jara się fotkami, często przerabianymi w fotoszopie, więc jak nie wyglądasz jak model czy modelka albo jesteś nie fotogeniczna to zapomnij, to jest inny typ ludzi na tych portalach, często ludzie z problemami psychicznymi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makkaron
19 godzin temu, kardulaki napisał:

W życiu nie będę zgadywać sama...zawsze jak to robiłam nawet w necie źle to było odbierane....

czyli chcesz czekać aż jakiś chłop cie zagada? czyli czekać na wybawce? a jak nie zagada? Faceci albo nie zagadują bo baba jest pasztet, albo nie zagadują bo jest jak modelka. Tylko średnie mają normalną szanse jeśli się nad tym zastanowi. Jesteś średnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makkaron
3 godziny temu, lonelyman napisał:

Tam to raczej trudno o kogoś do związku. Tak mi się wydaje.

jeśli masz dużo cierpliwości i nie przeszkadza ci przebierać w szambie aby trafić na diament to jest to do zrobienia nawet poznać kogoś z portalu. Ale to nie będzie tak hop siup, tylko długi i niewybaczalny proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może któryś z was mieszka blisko niej , wydaje się fajna żeby się koło niej zakręcić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten jedyny

Gdzie ona mieszka? Żadnych statystyk nie podała tylko biadoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Ten jedyny napisał:

Gdzie ona mieszka? Żadnych statystyk nie podała tylko biadoli.

Ja mam pisać statystyki? Jakie statystyki? 😂😂Pisze jak jest...po 30 -stce koleżanki mają swoich misiów ,dzieci więc ciężko jest gdzieś wychodzić, to jest w ogóle okropne znaleźć znajomych w tym wieku i ogolnie jeśli nie jest się w związku człowiek jest skazany na samotność:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość makkaron napisał:

czyli chcesz czekać aż jakiś chłop cie zagada? czyli czekać na wybawce? a jak nie zagada? Faceci albo nie zagadują bo baba jest pasztet, albo nie zagadują bo jest jak modelka. Tylko średnie mają normalną szanse jeśli się nad tym zastanowi. Jesteś średnia?

Nie wiem czy jestem średnia, mam trochę ciałka 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość makkaron napisał:

czyli chcesz czekać aż jakiś chłop cie zagada? czyli czekać na wybawce? a jak nie zagada? Faceci albo nie zagadują bo baba jest pasztet, albo nie zagadują bo jest jak modelka. Tylko średnie mają normalną szanse jeśli się nad tym zastanowi. Jesteś średnia?

Patrząc na ludzi w związku to rzadko się zdarza ,że są ludzie tacy piękni, a jednak mają kogoś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasia z Warsaw

Mam 33 i też nie wiem za bardzo, co począć.

Szkoda, że szkoła nie trwa dłużej. Tam przynajmniej byli rowiesnicy. I trzeba było chodzić..

Bary i inne takie są zbyt kosztowne..ludzie.. co za bezsens..! Nie wydam 30 zl., za filiżankę wody z ciastkiem wielkości małego liścia.

Wypuszczam się na spacery. Wezmę sobie psa. Chcę mieć dziecko. Faceta. Mam juz jedno, ale ma 15 lat więc...za duże na matkowanie.

Żyję lajtowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2019 o 02:05, Gość makkaron napisał:

jeśli masz dużo cierpliwości i nie przeszkadza ci przebierać w szambie aby trafić na diament to jest to do zrobienia nawet poznać kogoś z portalu. Ale to nie będzie tak hop siup, tylko długi i niewybaczalny proces.

Przez to właśnie szambo zniechęciłam się totalnie ,choć przyznam kiedyś odrzuciłam fajnego faceta z portalu randkowego..No ale wtedy miałam w glowie kogos innego więc nie chciałam mu tracić czasu,a widziałam, że się angażował:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm
23 godziny temu, kardulaki napisał:

Nie wiem czy jestem średnia, mam trochę ciałka 😂😂😂

Już Cię chcę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, kardulaki napisał:

Przez to właśnie szambo zniechęciłam się totalnie ,choć przyznam kiedyś odrzuciłam fajnego faceta z portalu randkowego..No ale wtedy miałam w glowie kogos innego więc nie chciałam mu tracić czasu,a widziałam, że się angażował:/

Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić niestety. Umawiałaś się na portalu wiedząc że itak nic z tego bo kochasz innego?. Nie rozumiem kobiet heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, lonelyman napisał:

Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić niestety. Umawiałaś się na portalu wiedząc że itak nic z tego bo kochasz innego?. Nie rozumiem kobiet heh.

Myślałam, że już mi przeszło ale jednak nie. Dlaczego mscic? Byłam szczera poprostu wiedziałam, że nic z tego nie będzie Więc chyba dobrze, że odpuściłam poza tym nawet nie widziałam się z nim. To było na etapie rozmów telefonicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, kardulaki napisał:

Myślałam, że już mi przeszło ale jednak nie. Dlaczego mscic? Byłam szczera poprostu wiedziałam, że nic z tego nie będzie Więc chyba dobrze, że odpuściłam poza tym nawet nie widziałam się z nim. To było na etapie rozmów telefonicznych...

Myślałem że było już jakieś ostre randkowanie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madis
Dnia 30.06.2019 o 10:16, Gość Mmm napisał:

Już Cię chcę 😘

Już jest chętny, tylko pewnie problem geograficzny jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×