Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc1111

Zostawilam faceta który mnie bił

Polecane posty

Gość gosc1111

Czuję się wspaniale. 

Mimo, ze wiem, ze będzie mi ciężko finansowo to po tym jak podjęłam tę decyzję czuję się wolna. 

Piszę tutaj bo chciałam się wygadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1111

Zapomniałam napisać, że bił mnie swoją 10 cm pałką którą nosi w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1111

Przez cztery lata moje życie wyglądało w ten sposób: wspaniałe wyjazdy, super spędzanie czasu i średnio raz w miesiącu kłótnie. Prócz ograniczania mnie, sprawdzania mojego telefonu, zniechęcania mnie do bycia niezależną dochodziło do rękoczynów. Kiedyś zostałam wyrzucona na klatkę schodową w zimę, innym razem mnie dusił, kolejnym razem rzucił mnie na podłogę i potem kopnął, nie zliczę ile razy wykręcał mi ręce i mnie spoliczkował. Nie rozumiem jak mogłam się na to godzić. Po ostatnim razie, odeszłam i mija już czwarty tydzień i powiem wam, ze czuje się silniejsza. Udało mi się spłacić pieniądze które od niego pożyczyłam wiec nie jestem od niego zależna. 

On z kolei dzwoni i przeprasza ale ja wiem, ze on się nie zmieni. Naprawdę nie mam do niego żadnych uczuć i brzydzę się tym „związkiem”. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

łobuz kocha najmocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1111

ale ogolnie to tęsknie za nim bo nikt mi nie dawał tylu emocji i chyba wróce do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Bardzo dobra decyzja.  Właśnie dałaś sobie szansę na szczęśliwe życie, a typ z takimi zapędami nigdy nie stworzy normalnej rodziny, tylko patologiczną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111

i jak fajnie bylo  ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×