Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Meen in Black

Jak lubicie być adorowane?

Polecane posty

Gość Meen in Black

Załóżmy facet wam się podoba, w jaki sposób najbardziej lubicie by was adorowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy

Nigdy nie lubilam .Zawsze mnie to krepowalo I chyba zloscilo. Dla mnie to takie malo szczere. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adorra

Subtelnie i z klasą . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

od tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrakcyjna
10 minut temu, Gość Nigdy napisał:

Nigdy nie lubilam .Zawsze mnie to krepowalo I chyba zloscilo. Dla mnie to takie malo szczere. 

Podbijam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Kol. opowiadala jak kilku gosci wreczalo jej czekolady. Brala je i potem zjadala. Jak daja to bierze. Jest szczuplutka itp jakby co. Ja jej nic nie kupowalem a zna mnie najdluzej. Nawet starszy pan jej kupuje slodycze.

Uwazam ze to plytkie, no moze czasem poczestowac swoimi slodyczami, ktore sie ma to ok, ale zeby kupowac dla zajetej kobiety to jakies takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meen in Black
18 minut temu, Gość Adorra napisał:

Subtelnie i z klasą . 

Czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Każda lubi inaczej. Jedna zachwyci się orchideą, drugiej radość przyniesie stokrotka.

Trzecią rozgrzeje zaproszenie do drogiej restauracji, czwarta doceni piknik na trawie.

Większości,przyjemność sprawi: szczery komplement,okazanie zaangażowania w relację, chęć pomocy.

Lubimy, jak podryw jest efektywny. :)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.J.J

Black.Ja od pewnego czasu zauważyłam że facet nie ukrywam że przez to mnie zainteresował sobą i zaczęłam na niego zwracać uwagę, patrzy na mnie z dala ,przygląda mi się,to jest trudne do opisania ,bo on pokazuje mi swoje zainteresowanie ba nawet mogę teraz powiedzieć uczucie wzrokiem, zaczęłam o nim myslec,zastanawiać się, analizować, przyglądać sie temu,dowiedzialam się o nim wielu rzeczy,myślę ze muszę sie przyznać że się w nim zakochalm,to trwa już od dłuższego czasu,tylko martwi mnie a nawet dołuje że nie robi nic bardziej,ale rozumiem bo wiem że nie może, a drugiej strony ja czekam na coś więcej,mam już inne podejście do życia, mam 30+. Bo widzisz on tym patrzenie tylko na mnie,przeglądaniem mi się dlugo sprawił że coś we mnie sie rozbudzilo i zakochałam się w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adorra
1 minutę temu, Gość Meen in Black napisał:

Czyli?

Stopniowo coraz milsze komplementy- ale prawdziwe. Mężczyzna musi widocznie pokazać że ona , czas z nią spędzony i jej potrzeby są przed wszystkimi innymi koleżankami. Nawet uważne słuchanie jest świetnym sposobem na podbój kobiecego serca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrz w oczy

Słuchaj teraz każdy ma Messenger nawet jeśli nie ma Facebooka to ma Messenger poszukaj jej,jak nie znasz nazwiska to może po rodzinie,ja tak wielu znajomych odnalazłam wystarczy pomachaj i na pewno zareaguje,kobiety lubią jak facet np.niby przypadkiem przejeżdża samochodem koło jej domu,widzi Cię nawet z okna,da jej to do myślenie,kobiety lubią jak facet za nimi chodzi,że mu zależy,kobiety lubią być zdobywane,one na to czekają, a jak długo nic nie robisz to one uciekają bo wstydzą się że może pokazały że im zależy a facet nic nie robi tzn że ich nie chcę i usuwają się z pola widzenia i deprecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meen in Black
6 minut temu, Gość Adorra napisał:

Stopniowo coraz milsze komplementy- ale prawdziwe. Mężczyzna musi widocznie pokazać że ona , czas z nią spędzony i jej potrzeby są przed wszystkimi innymi koleżankami. Nawet uważne słuchanie jest świetnym sposobem na podbój kobiecego serca. 

To takie trudne jest wszystko o tym pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adorra
4 minuty temu, Gość Meen in Black napisał:

To takie trudne jest wszystko o tym pamiętać

Nie, jeśli istotnie się kocha, wynika to i wiele innych samoistnie. Zapisz sobie 😉 w sumie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meen in Black
1 minutę temu, Gość Adorra napisał:

Nie, jeśli istotnie się kocha, wynika to i wiele innych samoistnie. Zapisz sobie 😉 w sumie 

Niektórzy twierdzą, że lepiej zgrywac niedostępnego niekiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adorra
1 minutę temu, Gość Meen in Black napisał:

Niektórzy twierdzą, że lepiej zgrywac niedostępnego niekiedy

To działa tylko do czasu albo na wyjątkowo zdeterminowane jednostki. No i nie jest adoracją kobiety tylko prowokowaniem jej do wykazywania inicjatywy. Owszem, kobieta lubi męskiego zdecydowanego samca ale musi on mieć dla równowagi spory pierwiastek kobiecej ustępliwości i elastycznego rozsądku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrna

No to zgrywaj niedostepnego,a ona będzie smutna,będzie uważać że jej nie chcesz,odsunie się, załamie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrna

No rozpacz z tym bleckiem,zaplakalabym się do poduszki przez Ciebie,ile ty masz lat ,chyba mlodziutenki jeszcze jesteś, niedojrzałe,zakochanej kobiety tak mię traktuj bo odejdzie a Cię kocha,wpadnie w depresję, uśmiechnij się do niej jak ja teraz zobaczysz puść oczko,zobaczysz że się uśmiechnie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel

Księża można pokochać co się boisz, ona wie kim jesteś, jest tego swiadoma od początku a pomimo to kocha,to jest prawdziwa miłość, Black to czarny,a czarny to ksiądz, pokaż jej że kochasz,idę spać dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nooo i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dobrze gada do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
38 minut temu, Gość Srebrna napisał:

No to zgrywaj niedostepnego,a ona będzie smutna,będzie uważać że jej nie chcesz,odsunie się, załamie 

Kobiety takie są delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×