Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antyres

Rescator555 - ignorujcie tego socjopatę

Polecane posty

Gość Antyres

Wiem, że już pojawiały się tutaj takie posty, ale ignorujcie proszę tego socjopatę Rescatora555. Każdy wątek, na którym się udziela prędzej czy później zostaje rozwalony. Ten "facet", jak sam pisał, ma misję aby dowalać kobietom. On nie jest tutaj po to aby dyskutować. On jest tu po to aby nam dosrywać. I to jeszcze w głupi sposób. Nie piszcie z nim, nie odpisujcie. On na początku stwarza pozory, że chce dyskutować, apotem jest znowu to samo: "baba jest tylko od dawania dupy" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On / ona ma ogromny problem ze sobą 

To chory człowiek i powinien się leczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

zal mi człowieka na tyle że nie umiem nawet już komentować jego / jej wątków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mało to swirow na kafe? To kolejny zaburzony człowiek, dajcie mu spokój już i bez ignorowanie ma tak niskie poczucie własnej wartości, że nie trzeba mu dowalać, niech pisze to jest poważny problem. W życiu ma pod górę, nie radzi sobie sam ze sobą, niech chociaż w necie da upust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Mało to swirow na kafe? To kolejny zaburzony człowiek, dajcie mu spokój już i bez ignorowanie ma tak niskie poczucie własnej wartości, że nie trzeba mu dowalać, niech pisze to jest poważny problem. W życiu ma pod górę, nie radzi sobie sam ze sobą, niech chociaż w necie da upust. 

Upust? Nie możesz nikomu nic poradzić, pospółczuć itd, bo się ten wieprz w dyskusję wpier/doli. Nudzi mu się samemu na tej rencie, to rozwala wątki. Niech sobie ten upust gdzie indziej daje. Nie musi tu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ignorowanie go to najlepszy sposób. To jest zaburzony typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i facet znowu się rozkręcił na kafe. nie gadajcie z nim. Nie karmcie trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No ignorujcie, dlaczego tego nie robicie? Dlaczego łazicie za mną, wypisujecie zmyślone wypierdy ma mój temat i kasujecie moje tematy. Odstosunkujcie się ode mnie. Ale dobrze wiemy, że tego nie zrobicie, bo pisze niewygodna dla was prawdę, która was wkurza. I o to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Upust? Nie możesz nikomu nic poradzić, pospółczuć itd, bo się ten wieprz w dyskusję wpier/doli. Nudzi mu się samemu na tej rencie, to rozwala wątki. Niech sobie ten upust gdzie indziej daje. Nie musi tu. 

No to mnie ignoruj, nie wpieprzaj się ze swoimi zmysleniami. A wystarczy, że pojawi się mój wpis, a w ciągu trzech minut już odpowiadasz ty lub inna podobna peezda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

On / ona ma ogromny problem ze sobą 

To chory człowiek i powinien się leczyć 

O swoich zmysleniach opowiedz psychiatrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Rescator555 napisał:

No to mnie ignoruj, nie wpieprzaj się ze swoimi zmysleniami. A wystarczy, że pojawi się mój wpis, a w ciągu trzech minut już odpowiadasz ty lub inna podobna peezda.

Do budy psie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Do budy psie. 

Miałaś mnie ignorować dupodajko 😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Miałaś mnie ignorować dupodajko 😣.

Sam jesteś dupodajka, tylko podoba faceta wpi/erdoli się w ślub z przebiegła baba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Sam jesteś dupodajka, tylko podoba faceta wpi/erdoli się w ślub z przebiegła baba 

O swoich zmysleniach opowiedz psychiatrze dupodajko. Miałaś mnie ignorować 😣. Sama siebie nie słuchasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Sam jesteś dupodajka, tylko podoba faceta wpi/erdoli się w ślub z przebiegła baba 

Hehehehe, i jeszcze da się namówić na bachoreksa. A nawet dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Res, myśli, że romawia cały czas z jedną i ta samą osobą. Co za przygłup :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stary, sfrustrowany dziad z obsesją seksu. A najbardziej absurdalne jest to, że sam się nazywa "lewakiem", a wobec relacji damsko-męskich ma podejście niczym zaściankowy, moherowy prawicowiec. W dodatku gardzi i nie toleruje równouprawnienia w związkach. Takego "lewaka" to ja jeszcze nie poznałam 😄 No jakiś ewenement. 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Rescator555 napisał:

O swoich zmysleniach opowiedz psychiatrze dupodajko. Miałaś mnie ignorować 😣. Sama siebie nie słuchasz.

Nie jestem dupodajka, bo w przeciwieństwie do ciebie nie pogrążam gatunku prawdziwych facetów dupodajku naiwny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Stary, sfrustrowany dziad z obsesją seksu. A najbardziej absurdalne jest to, że sam się nazywa "lewakiem", a wobec relacji damsko-męskich ma podejście niczym zaściankowy, moherowy prawicowiec. W dodatku gardzi i nie toleruje równouprawnienia w związkach. Takego "lewaka" to ja jeszcze nie poznałam 😄 No jakiś ewenement. 😄  

On jest lewakiem bo zgodził się żeby baba nim rządziła, nie jest tego świadom, ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe tylko dlaczego tak nienawidzi kobiet. Kryptogej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjd

Socjopata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętamy ekshibicjonistę
22 godziny temu, Gość Antyres napisał:

Wiem, że już pojawiały się tutaj takie posty, ale ignorujcie proszę tego socjopatę Rescatora555. Każdy wątek, na którym się udziela prędzej czy później zostaje rozwalony. Ten "facet", jak sam pisał, ma misję aby dowalać kobietom. On nie jest tutaj po to aby dyskutować. On jest tu po to aby nam dosrywać. I to jeszcze w głupi sposób. Nie piszcie z nim, nie odpisujcie. On na początku stwarza pozory, że chce dyskutować, apotem jest znowu to samo: "baba jest tylko od dawania dupy" itp.

Socjopata? Dobre sobie 🙂 Zbok wystawiający klejnoty na czeskich stronach w necie. Dupy, nawet koziej, to on od lat nie widział 😛  Chyba, że na kamerkach 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Socjopata? Dobre sobie 🙂 Zbok wystawiający klejnoty na czeskich stronach w necie. Dupy, nawet koziej, to on od lat nie widział 😛  Chyba, że na kamerkach 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

No ignorujcie, dlaczego tego nie robicie? Dlaczego łazicie za mną, wypisujecie zmyślone wypierdy ma mój temat i kasujecie moje tematy. Odstosunkujcie się ode mnie. Ale dobrze wiemy, że tego nie zrobicie, bo pisze niewygodna dla was prawdę, która was wkurza. I o to mi chodzi.

Żadnej prawdy nie piszesz. Piszesz bzdety dlatego nas to tak wkurza i staramy ci sie pokazac jak jest naprawde a ty glupol dalej przy swoim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Stary, sfrustrowany dziad z obsesją seksu. A najbardziej absurdalne jest to, że sam się nazywa "lewakiem", a wobec relacji damsko-męskich ma podejście niczym zaściankowy, moherowy prawicowiec. W dodatku gardzi i nie toleruje równouprawnienia w związkach. Takego "lewaka" to ja jeszcze nie poznałam 😄 No jakiś ewenement. 😄  

O swoich zmysleniach opowiedz psychiatrze głupia peezdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Żadnej prawdy nie piszesz. Piszesz bzdety dlatego nas to tak wkurza i staramy ci sie pokazac jak jest naprawde a ty glupol dalej przy swoim 

Gdybym pisał bzdety, to wszyscy by mnie olali. Ale was boli i w...ia prawda która piszę. Miałaś mnie ignorować, i co głupia peezdo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
49 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie jestem dupodajka, bo w przeciwieństwie do ciebie nie pogrążam gatunku prawdziwych facetów dupodajku naiwny 

Jesteś, jesteś dupodajko 😣. I co miałyście mnie ignorować? Co za głupie cipy 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
36 minut temu, Gość pamiętamy ekshibicjonistę napisał:

Socjopata? Dobre sobie 🙂 Zbok wystawiający klejnoty na czeskich stronach w necie. Dupy, nawet koziej, to on od lat nie widział 😛  Chyba, że na kamerkach 😛 

O swoich znajomych opowiedz psychiatrze głupia cipo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Rescator555 napisał:

Gdybym pisał bzdety, to wszyscy by mnie olali. Ale was boli i w...ia prawda która piszę. Miałaś mnie ignorować, i co głupia peezdo?

Mamy z ciebie ubaw czeski siurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Rescator555 napisał:

Jesteś, jesteś dupodajko 😣. I co miałyście mnie ignorować? Co za głupie cipy 😣

Nie jestem dupodajka, bo nie dałem się babie wpi-erdoli w jakiś ślub dla frajerów i w przeciwieństwie do ciebie jestem facetem z szacunkiem do własnej płci, a nie naiwnym dupodajkiem za kawałek dziury między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×