Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wstydzicie się rozebrać na plaży/nad jeziorem?

Polecane posty

Gość Gość

Czy raczej nie macie oporów kiedy chcecie się poopalać? Dzisiaj zaobserwowałam nad wodą jak Panie i te starsze i młodsze bez skrępowania  się rozbierały- figur idealnych nie miały. Duże brzuszki, otyłe, zaniedbane a mimo wszystko zero skrępowania. Z jednej strony podziwiam, że mimo to mają odwagę paradować przed obcymi w samej bieliźnie. A Wy co o tym myślicie? Odwaga czy raczej brak wstydu? Co myślicie, gdy widzicie takie Panie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic nie myślę, bo nie przyglądam się obcym ludziom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kompleksow nie mam ale zawsze sie troche krepuje... pierwsze minuty, dopoki nie rozejrze sie wokol siebie 😄 

Mysle ze kazdy ma prawo wygladac tak jak chce i nikomu nic do tego... a jak komus widoki nie pasuja to moze zmienic adres 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

W Polsce - nigdy. 

Zagranica - często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Nie przygladam sie innym ludziom i nie oceniam ich. Mam gleboko w powazaniu czy sie komus podoba moj brzuch czy uda czy tez nie. Nie moj problem. Nie podoba sie, spojrzec w druga strone. Plaza jest nie tylko dla pieknych i mlodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfsetg

Ważę 52 kg i wstydzę się pokazywać Ciało, nawet na wesele krępuje się założyć krótką ...enkę albo duży dekolt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie chodzi o figure, tylko o stopien neglizu.Ja tam nigdy nie mialam potrzeby takiego obnazania, wole kostiumy ze spodenkami niz z wycietymi majteczkami, nawet jesli bym byla superlaska, nie czulabym sie swobodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
19 minut temu, Gość Gfsetg napisał:

Ważę 52 kg i wstydzę się pokazywać Ciało, nawet na wesele krępuje się założyć krótką ...enkę albo duży dekolt. 

no nie przesadzaj 52 to podejrzewam ze idealne ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Ags napisał:

Nie przygladam sie innym ludziom i nie oceniam ich. Mam gleboko w powazaniu czy sie komus podoba moj brzuch czy uda czy tez nie. Nie moj problem. Nie podoba sie, spojrzec w druga strone. Plaza jest nie tylko dla pieknych i mlodych.

Brawo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghhhh
26 minut temu, Gość Ags napisał:

Nie przygladam sie innym ludziom i nie oceniam ich. Mam gleboko w powazaniu czy sie komus podoba moj brzuch czy uda czy tez nie. Nie moj problem. Nie podoba sie, spojrzec w druga strone. Plaza jest nie tylko dla pieknych i mlodych.

W punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggggggggg
5 minut temu, Gość ggoooooooooooosc napisał:

no nie przesadzaj 52 to podejrzewam ze idealne ciało

Oj nie, mimo tego że dużo biegałam nie jest idealne. Każda z nas znajdzie coś co może sie nie podobać. Lepiej czuje się ubrana 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
4 minuty temu, Gość Gggggggggg napisał:

Oj nie, mimo tego że dużo biegałam nie jest idealne. Każda z nas znajdzie coś co może sie nie podobać. Lepiej czuje się ubrana 😁

jak się na silę szuka to się zawsze znajdzie:) a ile masz wzrostu przy 52?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goooosccccc
3 minuty temu, Gość ggoooooooooooosc napisał:

jak się na silę szuka to się zawsze znajdzie:) a ile masz wzrostu przy 52?

Niestety racja, 163 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
Przed chwilą, Gość Goooosccccc napisał:

Niestety racja, 163 

Czyli fajna laska:) a już po maturze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooooooooosc
Przed chwilą, Gość ggoooooooooooosc napisał:

Czyli fajna laska:) a już po maturze?:)

Juz dawnooooo i prawie z 10 letnim stażem pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁoMATKO

Zauważyłam że osoby które sie krępują to takie jak ja, czyli figura w miarę, ale nad czymś by się tam popracować dało i dopiero wtedy byłaby druga sexbomba czy sportsmenka.  Te osoby się wstydzą że nie mają idealnego tyłka, brzucha. Natomiast totalne grubasy, co mnie zastanawia, albo po prostu dziewczyny z nadwagą, te zachowują się jakby niczego sie nie wstydziły, chodzą półgołe bez krępacji, a powinno byc dokładnie odwrotnie bo to te drugie maja czego sie wtsydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
5 minut temu, Gość Gooooooooooosc napisał:

Juz dawnooooo i prawie z 10 letnim stażem pracy. 

To kiedy idziesz na to wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁoMATKO
1 godzinę temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

W Polsce - nigdy. 

Zagranica - często.

Dlaczego? Ja to własnie w PL się wstydzę. Ludzie tu są bardizej oceniający. Ale fakt, na Majorce niektore stare baby o lepszej figurze niz moja (w Polsce to rzadkosc, a nie mam nadwagi ale troche wystaje mi brzuszek) patrzyly na mnie jak na patologię ze wystaje mi lekko brzuch a ja w stroju dwuczesciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc

dziewczyny rozbierajcie sie jak możecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czy raczej nie macie oporów kiedy chcecie się poopalać? Dzisiaj zaobserwowałam nad wodą jak Panie i te starsze i młodsze bez skrępowania  się rozbierały- figur idealnych nie miały. Duże brzuszki, otyłe, zaniedbane a mimo wszystko zero skrępowania. Z jednej strony podziwiam, że mimo to mają odwagę paradować przed obcymi w samej bieliźnie. A Wy co o tym myślicie? Odwaga czy raczej brak wstydu? Co myślicie, gdy widzicie takie Panie? 

W bieliźnie się nie "paraduje", zakłada się ją pod ubranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Mala_Mi napisał:

Nie wstydzę się, ale puki co jeszcze nie mam czego 😛

 

Masz: ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aha jestem po 40

Nie , nie wstydze sie , rozbieram sietak zeby bylo ok , mam ladnie umiesnione nogi ( rower wyczynowo) i plaski brzuch ale rozstepy troche po 2 ciazach , zakladam stroje jednoczesciowe i gitara , waze 54 kg mam ponad 160 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53 minuty temu, Gość ggoooooooooooosc napisał:

no nie przesadzaj 52 to podejrzewam ze idealne ciało

Jak ma 1,49 m to nie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Mala_Mi napisał:

Nie wstydzę się, ale puki co jeszcze nie mam czego 😛

 

Fakt } ortografii, al poza tym to chyba niezła laska z ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet

O fuj, umięśnione nogi u kobiety, porażka 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czy raczej nie macie oporów kiedy chcecie się poopalać? Dzisiaj zaobserwowałam nad wodą jak Panie i te starsze i młodsze bez skrępowania  się rozbierały- figur idealnych nie miały. Duże brzuszki, otyłe, zaniedbane a mimo wszystko zero skrępowania. Z jednej strony podziwiam, że mimo to mają odwagę paradować przed obcymi w samej bieliźnie. A Wy co o tym myślicie? Odwaga czy raczej brak wstydu? Co myślicie, gdy widzicie takie Panie? 

Ja jestem dość nieśmiała i mam trochę kompleksów. Nie mam idealnego ciała, przeszkadza mi mój brzuch i dlatego zakupiłam piękny strój jednoczęsciowy, który w dodatku trochę wyszczupla ;) Czasem popatrzę na innych ludzi, ale spojrzę i w zasadzie tyle. Każdy ma prawo do odpoczynku i ochłodzenia się nad wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja widziałam kiedyś nad jeziorem taki oto obrazek. Grupka znajomych (5 czy 6 osob) sobie biwakuje. Kocyk, jakieś piwko ogólnie sielanka. Ale co zwróciło moja uwagę- 2 dziewczyny. Nie nastolatki, około dwudziestu paru lat na oko. Jedna mocno motyla, około 100 kg przy średnim wzroście bez krempacji popyla w słabym bikini, natomiast druga z nich, nie szkapa czy krolowa fitnessu co prawda, ale bez nadwagi, normalna figura (z twarzy bardzo ladna) siedzi w tankini (stroj dwyczesciowy ale z koszulka) z szortami i jeszcze sie okrywa pareo. A powinno być odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armatura

Super, że są ludzie, którzy się nie wstydzą, bo idealnych ludzi nie ma 🙂

Ja mam problem od zawsze z plażą, mimo że pół życia trenuję sporty walki i sylwetka nie jest może po ciążach idealna, to jest całkiem ok. Nie lubię się rozbierać i leżeć pół naga między ludźmi :classic_blush:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Fakt } ortografii, al poza tym to chyba niezła laska z ciebie?:)

Coz, najłatwiej jest się wyzłosliwiać z anonimowego konta, gratuluję odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×