Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Nikoletta P

Polecane posty

Gość gosc

wie ktos jak sie rozwiazala sprawa z zaginionym kotkiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijek

nijak, szukała go, udostępniała posty, potem cos tam dodala na story ze ktos go chyba przygarnął, wstawiała nawet jakies nagranie ze story tego 'kogos', no i sprawa umarła, nie odpisywała na żadne komentarze i pytania na ten temat. podejrzewam ze miała jakies kłopoty, moze jak sie zgłosiła do tego kogos po odbiór zwierzęcia to ją objechał albo np. zgłosił sprawę do jakiegoś patrolu czy cokolwiek. dom wychodzący to dla kota CO NAJMNIEJ duze niebezpieczeństwo, a ze strony właściciela to po prostu lekkomyślność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Jej vlogi to flaki z olejem kiedys ja lubilam . Jestem ci3kawa tego domu ona wszustko tam urzadza kolory itp itd . A co jakby zerwali to koles zostalby z rozowym tosterem  🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Dla mnie to ona i jej faceta to lubia sie przechwalac . Zyciem na kredycie bo skad mialby na takie auto i dom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tej jej " facet" to jakiś dziwny jest, wygląda jakby miał ją w du*ie głęboko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

tej jej " facet" to jakiś dziwny jest, wygląda jakby miał ją w du*ie głęboko 

bo ma xD dlatego ona pier/doli do kamery o tych wszystkich bzdurach. rozwaliło mnie jak w najnowszymi vlogi powiedziała ze sobie zrobi kącik z poduszkami w pokoju zeby CZYTAĆ. przeciez ona nawet jednej książki nie ma,  co najwyżej jakies WOGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Fakt koles jakis taki dziwny . Jak sie nagrywaja to bardziej jak brat z siostra  wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a skad oni maja kase na nowe auto i mieszkanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnmn
32 minuty temu, Gość gosc napisał:

a skad oni maja kase na nowe auto i mieszkanie? 

Najprawdopodobniej kredyty 

Ich dom koszt pewnie nie mniej niz  75k . Jedynie potrzebujesz na potem splacasz jak rent co sie bardziej oplaca .  Auto tez . Watpie zeby jej chlopak mial tyle pieniedzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnmn
Przed chwilą, Gość Mnmn napisał:

Najprawdopodobniej kredyty 

Ich dom koszt pewnie nie mniej niz  75k . Jedynie potrzebujesz na potem splacasz jak rent co sie bardziej oplaca .  Auto tez . Watpie zeby jej chlopak mial tyle pieniedzy 

Zeby wszytko ot tak placic . Chyba ze gangster hahaha (jk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij

nie no, oboje zarabiają, ona pewnie też jakies tam profity ma z tego jutuba, chociaz nie ogarniam jak mozna byc aż taką materialistką, markowe ciuchy, zakupy, ciagle chodzenie na drogeriach i sieciówkach to chyba jej jedyny pomysl na wolny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Nikoletta  starter pack plecak lv  starbaks i mini kuper. Co 2 zdjecie jedno z nich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Ciekawostki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Pracuje to może sobie pozwolić na markowe ubrania, dobre kosmetyki. Szukacie sensacji gdzieś, gdzie jej nie ma. 

Jeśli na to chce wydawać kasę to nic nic wam do tego. Jej pieniądze, jej sprawa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nir

No sory ale juz do porzygu tymi markami . Serio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zrobila usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale sie spasla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 27.06.2019 o 08:39, Gość kij napisał:

nie no, oboje zarabiają, ona pewnie też jakies tam profity ma z tego jutuba, chociaz nie ogarniam jak mozna byc aż taką materialistką, markowe ciuchy, zakupy, ciagle chodzenie na drogeriach i sieciówkach to chyba jej jedyny pomysl na wolny czas

Jednak ciężko mi uwierzyć, że zarabiają na tyle dobrze, by pozwolić sobie na dom bez kredytów, zwłaszcza, że wydają bardzo dużo na ubrania, wakacje i gadżety. Ona starała się kupować rzeczy od projektantów nawet wtedy, kiedy pracowała za ladą. Myślę, że albo kredyt, albo rodzice ich wspierają, bo nie sądzę, że ma aż takie kokosy z potencjalnych współprac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale ona sie spasla :D wyglada jak klocek a niby kupuje ubrania w malych rozmiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość - czarna

Może weźmiecie się do pracy jak Mateusz i Nikoletta to też będziecie mieć kasę na wakacje i dobre ubrania. Pisać na forach to każdy głupi potrafi, a do pracy dwie lewe ręce. Żal mi was! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyyyy
1 godzinę temu, Gość Gość - czarna napisał:

Może weźmiecie się do pracy jak Mateusz i Nikoletta to też będziecie mieć kasę na wakacje i dobre ubrania. Pisać na forach to każdy głupi potrafi, a do pracy dwie lewe ręce. Żal mi was! 

👏 sama tu piszesz wiec brawo za pojazd na siebie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC
33 minuty temu, Gość Yyyyyyy napisał:

👏 sama tu piszesz wiec brawo za pojazd na siebie 😂

Naucz się czytać, że zrozumieniem 😉  Ciągłe komentowanie i śledzenie czyjegoś życia i analizowanie tego na jakimś forum dodatkowo obrażając kogoś, a jeden komentarz to dwie róże rzeczy, ale widać masz zbyt niski iloraz inteligencji żeby to ogarnąć... Więc dalej zazdrość komuś życia i kasy 😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnomnom
Przed chwilą, Gość ABC napisał:

Naucz się czytać, że zrozumieniem 😉  Ciągłe komentowanie i śledzenie czyjegoś życia i analizowanie tego na jakimś forum dodatkowo obrażając kogoś, a jeden komentarz to dwie róże rzeczy, ale widać masz zbyt niski iloraz inteligencji żeby to ogarnąć... Więc dalej zazdrość komuś życia i kasy 😂😂😂😂😂

"dodatkowo obrażając kogoś," "masz zbyt niski iloraz inteligencji żeby to ogarnąć" i feel you sister 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chcę, ale muszę

h t t p s:// klekota ma kota. home. blog

"YouTubowy WSIUR 'Co kupiłam BLISKIM na Święta' IDEALNY PRZYKŁAD DZIADOSTWA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×