Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TakaJestPrawda

Przygotujcie się, że teraz na Kafe będzie wysyp tematów hejtujących matki na L4 czy na wychoawczym. Jakoś trzeba sobie osłodzić frustrację, że one mają wolne i chodzą z dziećmi po parku i na basen, a hejterki siedzą, słońce oglądają przez szybę,lato minie

Polecane posty

Gość TakaJestPrawda

Zauważcie że ostatnio więcej tych tematów. Nerwówka je bierze, że nie wszyscy muszą zapitalać zarobkowo gdy za oknem wakacyjna aura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem czy zajmowanie się dzieckiem to takie wolne. Jeśli chodzi o L4 ,to jeżeli jest wystawione z przyczyn medycznych, albo ciąża jest już zaawansowana to ok,ale nie w przypadku kiedy kobieta ledwo zobaczy dwie kreski na teście i już leci na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A w jeszcze lepszej sytuacji są te, które w ogóle nie muszą pracować zawodowo. A jak dzieci są już na tyle odchowane, że można je gdzieś wysłać, to zupełnie święto lasu😀. Niech pracusie zazdroszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

A w jeszcze lepszej sytuacji są te, które w ogóle nie muszą pracować zawodowo. A jak dzieci są już na tyle odchowane, że można je gdzieś wysłać, to zupełnie święto lasu😀. Niech pracusie zazdroszczą.

Czy ja wiem czy są w lepszej sytuacji? Obudzą się w wieku emerytalnym. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Siedzenie z dzieckiem w domu jest gorsze niz 8h w pracy no chyba ze ktos ma nianke 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czy ja wiem czy są w lepszej sytuacji? Obudzą się w wieku emerytalnym. 😄

Jeśli chodzi o emeryturę, to te co pracują też będą miały niewiele ponad minimum, więc może trochę więcej niż te co pracowały cale życie. Chyba, że do tego czasu zostanie wprowadzona emerytura obywatelska, więc wszyscy dostaną po równo. O ile nie padnie system emerytalny, co też jest bardzo możliwe. Natomiast jeśli chodzi o stan zdrowia, to będą zdrowsze od rówieśnicy pracujących zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tjnjvcd

Gorsze jest chodzenie do roboty na 8 godz. To jest koszmar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Tjnjvcd napisał:

Gorsze jest chodzenie do roboty na 8 godz. To jest koszmar. 

Ja chodzę na 10/12 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia
25 minut temu, Rescator555 napisał:

Jeśli chodzi o emeryturę, to te co pracują też będą miały niewiele ponad minimum, więc może trochę więcej niż te co pracowały cale życie. Chyba, że do tego czasu zostanie wprowadzona emerytura obywatelska, więc wszyscy dostaną po równo. O ile nie padnie system emerytalny, co też jest bardzo możliwe. Natomiast jeśli chodzi o stan zdrowia, to będą zdrowsze od rówieśnicy pracujących zawodowo.

Nie pracuje zawodowo od 9 lat: choroba Gravesa Basedowa( tarczyca od stresu), piasek w nerkach  ( to już od lat, jaki teraz jest stan nerek nie wiem), diagnoza z dziś zakrzepica żył głębokich- właśnie jestem na zastrzykach. Dobijcie mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Becia napisał:

Nie pracuje zawodowo od 9 lat: choroba Gravesa Basedowa( tarczyca od stresu), piasek w nerkach  ( to już od lat, jaki teraz jest stan nerek nie wiem), diagnoza z dziś zakrzepica żył głębokich- właśnie jestem na zastrzykach. Dobijcie mnie. 

A dlaczego akurat do mnie o tym piszesz? Nie do tych co nie uznają życia bez zapieprzanie na etacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

A dlaczego akurat do mnie o tym piszesz? Nie do tych co nie uznają życia bez zapieprzanie na etacie?

Bo Ty wspominałeś o stanie zdrowia, a co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Rescator555 napisał:

A w jeszcze lepszej sytuacji są te, które w ogóle nie muszą pracować zawodowo. A jak dzieci są już na tyle odchowane, że można je gdzieś wysłać, to zupełnie święto lasu😀. Niech pracusie zazdroszczą.

Tak jak twoja żona. Będzie miała utrzymanie jak rozłozy nogi lub wypnie dupę na twoje żądanie. Jak nie wypnie to ban na żarcie. Res odcina środki na utrzymanie. No rzeczywiście to lepsza sytuacja  niż praca zawodowa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tak jak twoja żona. Będzie miała utrzymanie jak rozłozy nogi lub wypnie dupę na twoje żądanie. Jak nie wypnie to ban na żarcie. Res odcina środki na utrzymanie. No rzeczywiście to lepsza sytuacja  niż praca zawodowa 😄

Do budy 🐕.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Becia napisał:

Bo Ty wspominałeś o stanie zdrowia, a co? 

A co wspomniałem to już nie doczytalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia
5 minut temu, Rescator555 napisał:

A co wspomniałem to już nie doczytalas?

O co Ci chodzi? Czego nie doczytałam? Człowieku wyluzuj, bo widzę, że walisz na oślep. Apropo zdrowia pisałam, że go nie mam, bo mnie dzisiejsza diagnoza dobiła, widzisz jakiś atak na siebie w moim komentarzu? Jeśli tak to się mylisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Becia napisał:

O co Ci chodzi? Czego nie doczytałam? Człowieku wyluzuj, bo widzę, że walisz na oślep. Apropo zdrowia pisałam, że go nie mam, bo mnie dzisiejsza diagnoza dobiła, widzisz jakiś atak na siebie w moim komentarzu? Jeśli tak to się mylisz. 

Nie przejmuj się. To ćwierćinteligent. Jesli go nie znasz to go przedstawię: chłop jest na forum (jak sam pisze) tylko po to, żeby "pokazać głupim babom gdzie ich miejsce". On nie jest tu po to, żeby dyskutować, tylko żeby dowalać kobietom. Szuka zaczepki, żeby pluc jadem. Najlepiej ingorować to inywiduum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie przejmuj się. To ćwierćinteligent. Jesli go nie znasz to go przedstawię: chłop jest na forum (jak sam pisze) tylko po to, żeby "pokazać głupim babom gdzie ich miejsce". On nie jest tu po to, żeby dyskutować, tylko żeby dowalać kobietom. Szuka zaczepki, żeby pluc jadem. Najlepiej ingorować to inywiduum.

OK, dzięki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Gość Becia napisał:

O co Ci chodzi? Czego nie doczytałam? Człowieku wyluzuj, bo widzę, że walisz na oślep. Apropo zdrowia pisałam, że go nie mam, bo mnie dzisiejsza diagnoza dobiła, widzisz jakiś atak na siebie w moim komentarzu? Jeśli tak to się mylisz. 

A ja pisałem, że te które nie pracują zawodowo, w momencie przejścia na emeryturę są zwykle w gorszym stanie zdrowia, niż te co nie pracowaly. Widzisz tu jakiś związek z twoja sytuacją? Bo ja nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie przejmuj się. To ćwierćinteligent. Jesli go nie znasz to go przedstawię: chłop jest na forum (jak sam pisze) tylko po to, żeby "pokazać głupim babom gdzie ich miejsce". On nie jest tu po to, żeby dyskutować, tylko żeby dowalać kobietom. Szuka zaczepki, żeby pluc jadem. Najlepiej ingorować to inywiduum.

Ciekawe dlaczego sama mnie nie ignorujesz tylko łazisz po wszystkich tematach i wypisujesz zmyślone bzdury ?Do budy 🐕.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Do budy 🐕.

A ty do chlewa knurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

A ja pisałem, że te które nie pracują zawodowo, w momencie przejścia na emeryturę są zwykle w gorszym stanie zdrowia, niż te co nie pracowaly. Widzisz tu jakiś związek z twoja sytuacją? Bo ja nie bardzo.

No tak. Siedzenie na dupie w domu zdrowiu nie sprzyja.  Ani psychicznemu ani fizycznemu :-) Tu masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Becia napisał:

OK, dzięki. 

A może zapytasz gdzie jest to miejsce według mnie? Bo ta wariatka, która mnie hejtuje , o tym już nie piszę, bo nie pasowało by to do jej zmyślen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A ty do chlewa knurze.

Do obory  🐄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Do obory  🐄.

Wolisz iść do obory? Spoko. Idź do obory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wolisz iść do obory? Spoko. Idź do obory.

A ty pod latarnie dupodajko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Rescator555 napisał:

A ja pisałem, że te które nie pracują zawodowo, w momencie przejścia na emeryturę są zwykle w gorszym stanie zdrowia, niż te co nie pracowaly. Widzisz tu jakiś związek z twoja sytuacją? Bo ja nie bardzo.

Ale o jakiej emeryturze mówimy?  Bezrobotnym nic takiego nie przysługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale o jakiej emeryturze mówimy?  Bezrobotnym nic takiego nie przysługuje.

Chyba, że urodzą 4 dzieci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale o jakiej emeryturze mówimy?  Bezrobotnym nic takiego nie przysługuje.

Ja mówię o najniższej, która przysluguje kobiecie po 15 latach składkowych ( z tego 10 można opłacać dobrowolnie, nie pracując) i 5 latach nieskładkowych ( studia, urlop wychowawczy). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo

Myślicie że Res dałby radę zrobić 4 dzieci jednej lasce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Chyba, że urodzą 4 dzieci 😄

Chyba,że tak. Mam znajoma,która żyje nadzieją na emeryturę dla matki 4-ki dzieci. Nie ma kasy,do pracy nie pójdzie,ale może się załapie.Ma dopiero 30 lat i zostało jej jeszcze sporo czasu do osiągnięcia wieku emerytalnego,ale ona wierzy,że ten program przetrwa ten okres. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×