Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TakaJestPrawda

Przygotujcie się, że teraz na Kafe będzie wysyp tematów hejtujących matki na L4 czy na wychoawczym. Jakoś trzeba sobie osłodzić frustrację, że one mają wolne i chodzą z dziećmi po parku i na basen, a hejterki siedzą, słońce oglądają przez szybę,lato minie

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

A ty  na szosę, dawać dupy rumuńskim kierowcom TIR, jak się chwaliłas.

Widzę, że pan obeznany w temacie. Rumuńscy kierowcy dużo ci płacą? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Widzę, że pan obeznany w temacie. Rumuńscy kierowcy dużo ci płacą? 😂

Ty nam powiedz. Ale chwaliłas się, że masz u nich powodzenie, a nie, że dobrze płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-20_
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

A ja pisałem, że te które nie pracują zawodowo, w momencie przejścia na emeryturę są zwykle w gorszym stanie zdrowia, niż te co nie pracowaly. Widzisz tu jakiś związek z twoja sytuacją? Bo ja nie bardzo.

Nie ma reguły. Co komu jest pisane, to będzie. Znam panią, co ma 90 kilka lat i pracowała w fabryce zawodowo przez 20 kilka lat i żyje. Stan zdrowia...no jak na 90latkę. Znałam też panie co umarły około 70tki a nie pracowały zawodowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-20_
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

A ja pisałem, że te które nie pracują zawodowo, w momencie przejścia na emeryturę są zwykle w gorszym stanie zdrowia, niż te co nie pracowaly. Widzisz tu jakiś związek z twoja sytuacją? Bo ja nie bardzo.

Nie ma reguły. Co komu jest pisane, to będzie. Znam panią, co ma 90 kilka lat i pracowała w fabryce zawodowo przez 20 kilka lat i żyje. Stan zdrowia...no jak na 90latkę. Znałam też panie co umarły około 70tki a nie pracowały zawodowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość An-20_ napisał:

Nie ma reguły. Co komu jest pisane, to będzie. Znam panią, co ma 90 kilka lat i pracowała w fabryce zawodowo przez 20 kilka lat i żyje. Stan zdrowia...no jak na 90latkę. Znałam też panie co umarły około 70tki a nie pracowały zawodowo. 

A ja znam ponad 10 kobiet pracujących w różnych zawodach: farmaceutka, pracownice bankowości, nauczycielki. Wszystkie wyglądają dużo starzej niż moja żona, wszystkie mają całą listę chorób. No i wszystkie liczą dni do przejścia na emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Rescator555 napisał:

A ja znam ponad 10 kobiet pracujących w różnych zawodach: farmaceutka, pracownice bankowości, nauczycielki. Wszystkie wyglądają dużo starzej niż moja żona, wszystkie mają całą listę chorób. No i wszystkie liczą dni do przejścia na emeryturę.

Hehehehehehe, Res zna 10 pracujących kobiet :-D :-D :-D Z domu nie wychodzisz? Cale dnie w 4 ścianach siedzisz? Przez 50 lat w jakims zakładzie zamknietym siedziałeś?

Oczywiście, że wyglądają starzej niż twoja zona. Przecież gumowe lalki się nie starzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Rescator555 napisał:

A ja znam ponad 10 kobiet pracujących w różnych zawodach: farmaceutka, pracownice bankowości, nauczycielki. Wszystkie wyglądają dużo starzej niż moja żona, wszystkie mają całą listę chorób. No i wszystkie liczą dni do przejścia na emeryturę.

Moze Twoja zona uzywa olejkow? Albo trafila Ci sie super kobieta. Moja matka ma 50 lat a doslownie kazdy jej daje 35, ćwiczy ma idealnie płaski brzuszek po dwóch ciążach, biodra i pupa perfect też jedynie do piersi mozna sie przyczepic ale wykarmiła dwójke dzieci. Ona pracuje całe życie na produkcji+ pracuje w kazda sobote bo nadgodziny i czasami niedziele więc pewnie Ci sie taka trafiła a nie ze to przez to nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Moze Twoja zona uzywa olejkow? Albo trafila Ci sie super kobieta. Moja matka ma 50 lat a doslownie kazdy jej daje 35, ćwiczy ma idealnie płaski brzuszek po dwóch ciążach, biodra i pupa perfect też jedynie do piersi mozna sie przyczepic ale wykarmiła dwójke dzieci. Ona pracuje całe życie na produkcji+ pracuje w kazda sobote bo nadgodziny i czasami niedziele więc pewnie Ci sie taka trafiła a nie ze to przez to nie pracuje.

A nie ze to przez to bo nie pracuje*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Hehehehehehe, Res zna 10 pracujących kobiet 😄😄😄 Z domu nie wychodzisz? Cale dnie w 4 ścianach siedzisz? Przez 50 lat w jakims zakładzie zamknietym siedziałeś?

Oczywiście, że wyglądają starzej niż twoja zona. Przecież gumowe lalki się nie starzeją.

Miałaś mnie ignorować 😣. A teraz poszła won do budy 🐕!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Moze Twoja zona uzywa olejkow? Albo trafila Ci sie super kobieta. Moja matka ma 50 lat a doslownie kazdy jej daje 35, ćwiczy ma idealnie płaski brzuszek po dwóch ciążach, biodra i pupa perfect też jedynie do piersi mozna sie przyczepic ale wykarmiła dwójke dzieci. Ona pracuje całe życie na produkcji+ pracuje w kazda sobote bo nadgodziny i czasami niedziele więc pewnie Ci sie taka trafiła a nie ze to przez to nie pracuje.

No to niech będzie, że trafiła mi się super kobieta. Może są gdzieś statystyki na ten temat, ale nie chce mi się szukać. W każdym razie chyba niewiele jest rodzajów pracy, które nie niszczą zdrowia w mniejszym lub większym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

No to niech będzie, że trafiła mi się super kobieta. Może są gdzieś statystyki na ten temat, ale nie chce mi się szukać. W każdym razie chyba niewiele jest rodzajów pracy, które nie niszczą zdrowia w mniejszym lub większym stopniu.

Ty za to szybko umrzesz schorowany od tej roboty a twoja żona znajdzie sobie jakiegoś następego frajera żeby mu tyłka nadstawiać i żeby na nią robił.

żona pewnie taka młoda od tego dymania się. Seks to sport i zdrowie. Jak wyjeżdżasz zarabiać na nią hajsy to pewnie zwiększa swoją aktywność w tej dziedzinie. I stąd ta dobra forma :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbn

mnie zastanawia dlaczego jak ktoś ma bachoy musi być traktowany jak świeta hinduska krowa? Tym badziej jak masz dzieci to na nie pacuj i zsówaj,skoro jesteś matką a nie umiesz na nie zapacować jesteś życiową nieudacznicą. Więcej powinni pracować ci co mają dzieci a nie ci co ich nie mają. I niech kuy domowe nie zasłaniają się domowymi obowiazkami bo prwda jest taka że pzy dzieciach i gaach porobia z 1-2 h a przez eztę dnia sie opieprzają i oglądają bzdune telenowele. na szczęście niekóym ta sielnka sie kończy jak mąż odchodzi do innej - wtedy płacz,zgzytanie zębów i szukanie fajea co będzie odchowywał cudze bachory. A pacodawca kuy domowej nie pzyjmie bo ma latka i zeo doświadczenia - a paca pzy gach nie jest OZUSowana.Pozdrawiam kury domowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt

Nie mam kobiety,ani dzięki bogu bachorów,dzięki temu mogę pozwolić sobie na luksus że pracuję okazjonalnie.A to co zarobię wydaje wyłącznie na siebie. Ale szlag mnie tafia jak widzę ilu tych nierobów z 500 plus siedzi po domach i nic nie robi a tacy np mikroprzedsiębiorcy self emplyed muszą na takich odprowadzać 1500 zł ZUSu. Ciekawe co kochana władzunia zrobi jak ci zaradniejsi pozamykają biznesy i przejdą do szaej strefy bo zwyczajnie nie opłaci sie pracować i prowadzić fimy:) Bo beneficjentów przybywa ale robić powoli nie ma komu:) Księża,dziecioroby i reszta pasożytów .wyciągają ręce tylko jak świat światem i uczy historia ludzie nie lubią pracować na drugich. To udany przepis na rewolucję. Masz dzieci? Sama na nie pracuj i nie wyręczaj się tymi którzy ich nie mają.Twoje bachory - twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhhh

taka strasznie zajęta odhowywaniem dzieciora ale ma czas by na kafe pisać posty na kilkaset zdań? Nie przepracuj sie tylko na tym macierzyńskim "mamo":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×