Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia@mała

Czy to normalne.

Polecane posty

Gość Kasia@mała

Nie wiem czy to dobre miejsce ale chciałs bym poznać wasze zdanie. Jestem dwa lata z facetem on ma 30 ja 21. Z początku nie zwracałm na to uwagi .Mój facet chciałby żebym ubierała sie nie wiem jjak to nazwać ale pasuje mi tylko wyzywająco. Zauważyłam że dość chetnie wybiera ze mmą ubrania

 Jak ma czas chodzi też na zakupy. Nieraz sam coś kupije w prezencie zawsze coś sexi.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Kasia@mała napisał:

Nie wiem czy to dobre miejsce ale chciałs bym poznać wasze zdanie. Jestem dwa lata z facetem on ma 30 ja 21. Z początku nie zwracałm na to uwagi .Mój facet chciałby żebym ubierała sie nie wiem jjak to nazwać ale pasuje mi tylko wyzywająco. Zauważyłam że dość chetnie wybiera ze mmą ubrania

 Jak ma czas chodzi też na zakupy. Nieraz sam coś kupije w prezencie zawsze coś sexi.

 

 

 

Zwykle trudno wyciągnąć faceta na zakupy. A co nie podoba ci się to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia@mała

Z początku byłam zachwycoma ale teraz to nie wiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia@mała

To też czasem zakłopotana i zawstydzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Kasia@mała napisał:

To też czasem zakłopotana i zawstydzona.

Nie lubisz się sexy ubierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia@mała
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nie lubisz się sexy ubierać?

Ogólnie tak ale niektóre jego pomysły mnie krępują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia@mała
1 minutę temu, Gość Kasia@mała napisał:

Ogólnie tak ale niektóre jego pomysły mnie krępują

Tak cały czas mu uświadamiam że ni czuła bum się dobrze w czym co mi nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Kasia@mała napisał:

Ogólnie tak ale niektóre jego pomysły mnie krępują

jeśli Cię krępują no to nie. Ubiór jest częścią także naszej osobowości i oczywiście fajnie jest jeśli w naszym wyglądzie uwzględniamy sugestie partnera ale nie może to być presja. Jeśli się kochacie i on jest w stanie to zrozumieć, to oczywiście możecie uzgodnić, że będziesz ubierała się wyzywająco tylko kiedy będziecie sami w domu czy do seksu bo to faktycznie jest fajne - a na zewnątrz i do pracy (czy na uczelnię) tak, jak odpowiada Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
1 minutę temu, Gość Kasia@mała napisał:

Tak cały czas mu uświadamiam że ni czuła bum się dobrze w czym co mi nie odpowiada

czyli to co ci kupuje ci odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia@mała

Ogólnie tak ale czasem czuję się zawstydzona. Jednocześnie lubię mu się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
1 minutę temu, Gość Kasia@mała napisał:

Ogólnie tak ale czasem czuję się zawstydzona. Jednocześnie lubię mu się podobać

a czym zawstydzona np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia@mała

Zbyt krotka spodniczka kise szorty bluzki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

podkreślaj swe skarby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
Przed chwilą, Gość Kasia@mała napisał:

Zbyt krotka spodniczka kise szorty bluzki itp.

ale przecież chcesz sie podobać nie tylko jemu:) koleżanki ci nie zazdroszczą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Mi facet wyzywajaco nie pozwala sie ubierac... Kiedys przyczepil sie do zwyklej spodnicy bo niby za wysoko rozciecie bylo, ale i tak ubieram co lubie ;) faceci nie lubia sie dzielic ten twoj to chyba powaznie cie nie traktuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna sprawa. Chyba każdy facet lubi kiedy jego dziewczyna wygląda dobrze, seksownie. Owszem nie wszystko musi ci odpowiadać. Powiedz mu o tym. Ale też weź pod uwagę to co napisałem. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia@mała
3 minuty temu, Gość gość napisał:

podkreślaj swe skarby

Czyli powinnam mu ulegać pod wzgledem ubioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia@mała
2 minuty temu, Ben_19 napisał:

Jest jeszcze jedna sprawa. Chyba każdy facet lubi kiedy jego dziewczyna wygląda dobrze, seksownie. Owszem nie wszystko musi ci odpowiadać. Powiedz mu o tym. Ale też weź pod uwagę to co napisałem. 🙂

Myślisz że to o to właśnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Kasia@mała napisał:

Czyli powinnam mu ulegać pod wzgledem ubioru

jeśli Ci cokolwiek nie odpowiada i jest to częścią Twojego indywidualnego ja a nie wspólnym elementem w związku to w niczym nie powinnaś ulegać. Kompromis jest potrzebny w tym co dotyczy relacji. To co jest indywidualne nie powinno być naruszane. Określ zatem granice jego ingerencji. Przecież jesteś wolnym człowiekiem i nikt do niczego wbrew Twojej woli nie powinien Cię zmuszać. Ubiór pozornie wydaje się rzeczą błahą ale on może próbować potem podporządkowywać Cię w wielu dziedzinach. Na końcu powie, że chciałby abyś uprawiała seks na jego oczach z innym albo będzie Ci robił nagie zdjęcia i pokazywał je innym. Nie twierdzę , że tak będzie ale jeśli nie będziesz umiała powiedzieć, czego Ty oczekujesz to może tak być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Kasia@mała napisał:

Czyli powinnam mu ulegać pod wzgledem ubioru

nie , ale kupuj sobie coś obcisłego to też się nacieszy widokiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. To twój facet. Sama musisz się domyśleć. Ja lubię kiedy kobieta wygląda seksownie inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Kasia@mała napisał:

Czyli powinnam mu ulegać pod wzgledem ubioru

korzystaj ile mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Ben_19 napisał:

Nie wiem. To twój facet. Sama musisz się domyśleć. Ja lubię kiedy kobieta wygląda seksownie inni nie.

a kto nie lubi zresztą teraz takie ciuchy szyją , że w każdych   wyglądacie kusząco i nie musi to być mini .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia@mała
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

korzystaj ile mozesz

Czyli co masz na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kasia@mała napisał:

Czy to normalne.

Normalne jest to, że facet chce mieć zadbaną seksowną dziewczynę. Może ją zachęcać komplementem, czy sugestią. Ale już destruktywne jest, kiedy wprost wywołuje na niej presję i stara się zmieniać na siłę, by dowartościować się jej kosztem. Potrzebujesz, Autorko, określić własne granice komfortu i indywidualizmu - jak już wyżej darkeacer napisał. Możesz wykorzystać okazję, by poeksperymentować, być może odkryć swoją inną, bardziej uwodzicielską stronę, ale nie zmuszaj się, jeśli nie czujesz się przy tym  komfortowo. Warto, byś szczerze omówiła z partnerem tę kwestię, by poznał Twoje odczucia i mógł je uszanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Nenesh napisał:

Normalne jest to, że facet chce mieć zadbaną seksowną dziewczynę. Może ją zachęcać komplementem, czy sugestią. Ale już destruktywne jest, kiedy wprost wywołuje na niej presję i stara się zmieniać na siłę, by dowartościować się jej kosztem. Potrzebujesz, Autorko, określić własne granice komfortu i indywidualizmu - jak już wyżej darkeacer napisał. Możesz wykorzystać okazję, by poeksperymentować, być może odkryć swoją inną, bardziej uwodzicielską stronę, ale nie zmuszaj się, jeśli nie czujesz się przy tym  komfortowo. Warto, byś szczerze omówiła z partnerem tę kwestię, by poznał Twoje odczucia i mógł je uszanować.

bosze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czarne skórzane legginsy albo w upały to lepiej białe spodnie takie obcisłe i krótsze , że kostkę widać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia@mała
13 minut temu, Nenesh napisał:

Normalne jest to, że facet chce mieć zadbaną seksowną dziewczynę. Może ją zachęcać komplementem, czy sugestią. Ale już destruktywne jest, kiedy wprost wywołuje na niej presję i stara się zmieniać na siłę, by dowartościować się jej kosztem. Potrzebujesz, Autorko, określić własne granice komfortu i indywidualizmu - jak już wyżej darkeacer napisał. Możesz wykorzystać okazję, by poeksperymentować, być może odkryć swoją inną, bardziej uwodzicielską stronę, ale nie zmuszaj się, jeśli nie czujesz się przy tym  komfortowo. Warto, byś szczerze omówiła z partnerem tę kwestię, by poznał Twoje odczucia i mógł je uszanować.

Nigdy tak o tym nie myślałam.Faktem jest że są to dla mnie nowe doznania. Byłam bliżej typu szsrej myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia@mała
1 godzinę temu, Gość ggoooooooooooosc napisał:

ale przecież chcesz sie podobać nie tylko jemu:) koleżanki ci nie zazdroszczą?:)

Zazdroszczą mi ubran zawsze jak coś kupujt to sąto droższe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Kasia@mała napisał:

Zazdroszczą mi ubran zawsze jak coś kupujt to sąto droższe rzeczy.

panna, na coś się musisz zdecydować. Albo chcesz sama się wyrażać strojem i jeśli ci nie pasuje nie chodzisz w tym. Albo imponuje Ci, że kupuje Ci drogie ciuchy, których zazdroszczą Ci inni i zachowujesz się jak na wybiegu czyli ubierasz się w to co ci każe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×