Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomekpostol

Strona z materiałami multimedialnymi: reset33.pl czyli "kurs" rzucania palenia.

Polecane posty

Otrzymałem właśnie link witryny: reset33.pl i interesuje mnie dział "Nikotyna". Tak jak już pisałem - chcę znaleźć sposób na rzucenie palenia dla mojej żony. Co sądzicie o tych materiałach i czy dostęp do całego działu mogę podarować jej jako prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola2323

Lektor brzmi jak jakiś wojskowy ale filmiki według mnie mega mądre. Fajne ciekawostki i porównania. Czuję się taka "przebudzona" :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża z Wenus

Ok ale ile kosztuje reset33 "nikotyna" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia <3

Tutaj masz www.reset33.pl  Cena to 3xpaczka papierosów czyli 34 albo 54 (jeśli chcesz mieć dłużej dostęp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia <3

A co do prezentu to kup jej kolczyki albo jakąś biżuterię a jeśli chcesz pomóc to po prostu pokaż jej tą stronkę, oglądnie dwa darmowe etapy i dalej zdecyduje czy chce kontynuować czy nie. Więcej nie możesz zrobić. Taka moja rada. Kurs porusza kobiece sprawy więc może się jej spodoba. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila89

Moim zdaniem super! bardzo długo próbowałam rzucić papierosy, nieraz udawało mi się odstawić na tydzień, dwa...ale zawsze w sytuacji stresowej wracałam do palenia mimo stosowania tabletek czy plastrów.... i powiem wam że w końcu mi się udało! nie palę już ponad miesiąc i nie mam w ogóle ochoty zapalić. Cena jest bardzo przystępna, a rezultaty są mega. Jestem bardzo zadowolona że na niego natrafiłam, mogę go śmiało polecać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalii

Kamila 89 mam pytanie. Sama przebrnęłam przez 1 i 2 etap i zdecydowałam się kontynuować ale dopiero jak się obronie ... teraz za dużo stresu :) Ile etapów dziennie robiłaś? Czy wyrobię się z tym w 2 dni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pojawiła się osoba, która jest po kursie. U nas podobnie ale żona nie chciała za bardzo wchodzić w szczegóły.  Po prostu rzuciła i tyle - bez fajerwerków 😉 Z tego co wiem to najlepiej oglądać jeden etap dziennie bo wtedy "wiedza się ułoży w głowie".

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof 45

Mi pojawiło się to w proponowanych na you tube: https://www.youtube.com/watch?v=lIeJf2xCoio&list=PLJ9XKLFSKUdxgv-lKlWWC5Me_gBmPYVux

Już pierwsze zdanie daje do myślenia. Mam akurat wolny wieczór to zaliczę wszystkie filmiki ;) Również pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BArbarka

Mi lektor brzmi jak WIELKI BRAT z pierwszej edycji Bigbrothera :D Treść jednak GENIALNA. Te opowiastki, złote myśli, porównania, rady... No jestem ciekawa kim są autorzy. Wszystko się tak fajnie łączy. Dziwna jest jedynie cena 35? Ostatnio spotkałam się z podobnym kursem z zadaniami tylko z tematyką samorozwoju i tam pomiędzy 3 a 5 był przecinek 3.5tyś. co dla mnie jest już przesadą w drugą stronę. Trzymajcie się! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleciliśmy reset naszemu przyjacielowi i też rzucił. Fajnie bo czuję się podbudowany (to moje znalezisko..) Wiem o co chodzi z tym WIELKIM BRATEM. Okazuje się, że wersja 2019 była z innym lektorem niż 2020. Ten z 2019, którego słuchała moja żona czytał "agresywnie", "po wojskowemu" wręcz rozkazująco w niektórych momentach. Teraz ten z 2020 ma ciepły, przyjazny głos. Ciekawi mnie co będzie w 2021 ;) Tak czy owak filmy i zadania są skuteczne. Polecamy każdemu. Życzę wam wszystkiego najlepszego. Może jeszcze tu zawitam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem ten kurs. Mija już ponad 10 miesięcy i zero fajek. Jak widzę swoje zdjęcia rok temu a jaki jestem teraz to ogromna różnica. Uprawiam sport, świetnie wyglądam i dobrze się czuję. Oglądasz kilka dni, robisz co Ci powiedzą 😉 i rzucasz fajki ...a tyle lat się męczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początku myślałem że to ściema a kumpel spróbował (koszt 199 zł ale można zrezygnować w ciągu miesiąca i dostaje się kasę z powrotem) i dziś nie pali. A można powiedzieć że popalał od 10 roku życia a wkręcił się na maxa ok. 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×