Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mój mąż woli dawna córkę i niż nasz dziecko

Polecane posty

Gość Gość

Jak dobrze że mój ex znalazł sobie normalna kobietę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Olać, prowo i to marne, bo chyba nikt nie uwierzy w istnienie takiego babska

Oj naprawdę istnieją, nawet mam taka jedna w rodzinie. Wzięła się za dzieciatego i ma pretensje że dzieci męża z poprzedniego związku spędzają u nich 4 dni w miesiącu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nawet mu tego nie będę proponować bo jest tak w córkę wpatrzony że jeszcze focha strzeli. Już jest nadwrażliwy na moje uwagi, że skoro założył że mną rodzinę to powinniśmy teraz razem skupić się na synu. On nie da o małej złego słowa powiedzieć, dla niego ona jest idealna a ja uważam, że to wyrachowana mała sucz co zgrywa przed całym światem aniołka. W ogóle to jest dziwne dziecko, ciągle w książkach siedzi  takie niepokojąco spokojne i jak popatrzy na człowieka tymi poważnymi oczami to zimno sie robi, jakby wszystko rozumiała.

Jest mądra i uczy się... w przeciwieństwie do ciebie. Boże chroń to dziecko przed taką bezmyślną kobietą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko postu, jesteś j/e/b/n/i/e/t/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja uwazam, ze tacy faceci wogole nie powinni zakladac nowej rodziny, jesli tak bardzo poswiecaja sie poprzedniej. Nowa kobieta ma prawo oczekiwac, ze bedzie dla niego najwazniejsza, a ma byc spychana na drugi plan bo maz ma jeszcze 10 innych rodzin? Mogl nie decydowac sie na kolejne dziecko, zwiazek tylko siedziec z coreczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja uwazam, ze tacy faceci wogole nie powinni zakladac nowej rodziny, jesli tak bardzo poswiecaja sie poprzedniej. Nowa kobieta ma prawo oczekiwac, ze bedzie dla niego najwazniejsza, a ma byc spychana na drugi plan bo maz ma jeszcze 10 innych rodzin? Mogl nie decydowac sie na kolejne dziecko, zwiazek tylko siedziec z coreczka.

Jak dwa dni w tygodniu spędzi czas z córka to nic się autorce postu nie stanie, mogła się nie wiązać z dzieciatym i dac się na dodatek zaplodnic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak dwa dni w tygodniu spędzi czas z córka to nic się autorce postu nie stanie, mogła się nie wiązać z dzieciatym i dac się na dodatek zaplodnic 

Dwa dni w tygodniu to bardzo duzo biorac pod uwage, ze maz pewnie pracuje, autorka ma male dziecko. W tygodniu pewnie nie wiele sie widza, wiec partner powinien poswiecac jej cale weekendy, a nie troche jej troche corce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dwa dni w tygodniu to bardzo duzo biorac pod uwage, ze maz pewnie pracuje, autorka ma male dziecko. W tygodniu pewnie nie wiele sie widza, wiec partner powinien poswiecac jej cale weekendy, a nie troche jej troche corce.

Jeżeli ma dziecko z poprzedniego związku to właśnie powinnien poświęcać trochę jej A trochę nowej pannie. Autorka postu inaczej by gadala jakby nowa panna jej faceta kazala mu spędzać czas z ich synem raz na miesiąc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dwa dni w tygodniu to bardzo duzo biorac pod uwage, ze maz pewnie pracuje, autorka ma male dziecko. W tygodniu pewnie nie wiele sie widza, wiec partner powinien poswiecac jej cale weekendy, a nie troche jej troche corce.

Jeżeli ma dziecko z poprzedniego związku to właśnie powinnien poświęcać trochę jej A trochę nowej pannie. Autorka postu inaczej by gadala jakby nowa panna jej faceta kazala mu spędzać czas z ich synem raz na miesiąc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja uwazam, ze tacy faceci wogole nie powinni zakladac nowej rodziny, jesli tak bardzo poswiecaja sie poprzedniej. Nowa kobieta ma prawo oczekiwac, ze bedzie dla niego najwazniejsza, a ma byc spychana na drugi plan bo maz ma jeszcze 10 innych rodzin? Mogl nie decydowac sie na kolejne dziecko, zwiazek tylko siedziec z coreczka. 

Ja uważam, że takie kobiety jak ty nie powinny zakładać żadnego związku, ponieważ nie maja pojęcia co to jest związek, do czego służy, jakie są prawa i obowiązki małżonków wobec siebie i wobec dzieci. Czy jeszcze jaśniej mam to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja uważam, że takie kobiety jak ty nie powinny zakładać żadnego związku, ponieważ nie maja pojęcia co to jest związek, do czego służy, jakie są prawa i obowiązki małżonków wobec siebie i wobec dzieci. Czy jeszcze jaśniej mam to wyjaśnić?

Nie wyjasniaj tylko sie zamknij. Ty chyba nie masz pojecia co to rownouprawnienie w zwiazku, podzial obowiazkow i opieka nad dzieckiem. Ty z duzej litery tylko dlatego ze poczatek zdania 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli ma dziecko z poprzedniego związku to właśnie powinnien poświęcać trochę jej A trochę nowej pannie. Autorka postu inaczej by gadala jakby nowa panna jej faceta kazala mu spędzać czas z ich synem raz na miesiąc. 

Tylko ze ich jest trojka do podzialu. Gown#&*@*iara, dziecko i zona. Czyli partner musi poswiecac jej i dziecku 2/3 weekendu a nie troche tak troche tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko. Skoro gosc poswieca powiedzmy dwa dni w tygodniu dziewczynie, to ty wybierz dwa dni w tygodniu na jakies zajecie i niech maz czy tam facet opiekuje sie wtedy waszym dzieckiem, a nie ze wychodzi kiedy chce a Ty masz siedziec z malym 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tylko ze ich jest trojka do podzialu. Gown#&*@*iara, dziecko i zona. Czyli partner musi poswiecac jej i dziecku 2/3 weekendu a nie troche tak troche tak.

Ale gówniak jest w pakiecie z matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A później gadanie że faceci tacy beznadziejni że nie utrzymują kontaktów z dziećmi z poprzedniego małżeństwa jak maja takie durne baby. Żebyście później same nie płakały jak wasi mężowie kopnąć was tyłek dla nowej panny i nie będą się interesować waszymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 27.06.2019 o 14:30, Gość Gość napisał:

Ja nie każe mu zrywać kontaktów. Większość ojców widuje dzieci na weekend w miesiącu i jakoś żyją, po prostu nie musi do niej latać do chwilę bo jego syn potrzebuje ojca.

Aha czyli dziewczynce ma wystarczyć 4 dni w miesiącu gdy Twój syn będzie miał ojca  28 dni w miesiącu, w czym jest lepsze twoje dziecko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×