Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Zarabiam 3500 na rękę czuje sie jao biedak

Polecane posty

Gość gosc

Ile wy zarabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

3000, z czego 500 na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

5200 netto, nie starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

5200 netto, nie starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

5200 netto, nie starcza albo starczy na styk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspertka

Nie przesadzajcie,  3000 to nie jest żadna tragedia. Większość ludzi zarabia podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaa

Zależy gdzie. Ja mieszkam w Gdańsku i rzeczywiście 3 na reke to niewiele, moja kumpela mieszka w Elblągu, czyli tylko parenaście kilometrów dalej i to już duża kasa, ale tam mieszkanie duże można kupić za 150k zł, więc wiadomo jak jest... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ceny gier na premierę tobie jakby ktoś zdewaulował walute jakby była hiperinflacja, kto wymyślił żeby płyta kosztowała 150-250zl a kolekcjonerki po 600 to już nie wiem kto kupuje oprócz YouTuberow 

Bo to potem jest przewalutowane na dolary i dlatego placimy 3, 4 x więcej niz taki amerykanin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

1800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ja 3,8 tys mąż 3,2 tys, też czujemy się jak biedaki, mimo że nigdy wcześniej nie było lepiej... Kredyt na mieszkanie, remont, wszystko kosztuje i nadal szkoda mi kasy na dobre perfumy czy torebkę. Mamy po 29 lat, jak w ciągu 2-3lat nie staniemy na nogi (kombinujemy z wcześniejszą sprzedażą mieszkania - możemy na nim zarobić bo kupiliśmy okazyjnie) to h. ja strzele samobója.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I 1800 to jest dopiero  bieda,  ale llanuje wyjechać  z tego żałosnego kraju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdser

Taki obrotny byznesmen a cie na głupią gierkę nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

30k netto/mies, ale to przekichane bo panny widzą tylko kasę i auto. Jak nie masz nic a jakaś kobieta chce być z Tobą, to z miłości do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobo

Jestem facetem mam 46 lat pracuje w przemyśle spożywczym jest, po technikum rolniczym na kierunku przetwórstwa spożywczego. Mam samodzielne stanowisko kontrolne wyrobów gotowych . To pełna nazwa etatowa . Zarabiam na rękę czyli netto 2.520 zł  mam na utrzymaniu matkę po wylewie jest prawie roślinka . I ta kasa musi nam starczyć na dwoje dostaje na mamę 185 zł pomocy . Żona 6 lat temu  wyszła z domu i do dzisiaj nie wróciła , znajomi przypadkowo spodkali żonę w Krakowie ,sprzedaje w ...ennicach pamiątki ,jest z jakimś panem . Jest ładna to znalazła szybko faceta. Ja mieszkam od Krakowa 500 km. Samo zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj szwagier po geodezji na uwm 8 lat po studiach zarabia 1900 a siostra czyli jego zona 2000 po prawie. Dodam ze przez caly okres nauki mieli czerwone paski i stypendia na kazdym roku studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Gościu napisał:

30k netto/mies, ale to przekichane bo panny widzą tylko kasę i auto. Jak nie masz nic a jakaś kobieta chce być z Tobą, to z miłości do Ciebie.

Kupujesz tańsze auto i nie mówisz ile zarabiasz, jak się normalna panna trafi to będzie miała miła niespodzianke i w sumie nagrode za to że nie leci na kase. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Gościu napisał:

30k netto/mies, ale to przekichane bo panny widzą tylko kasę i auto. Jak nie masz nic a jakaś kobieta chce być z Tobą, to z miłości do Ciebie.

Możesz udawać ze nie masz nic. Ale fakt przesrane tylko materialistki się na Ciebie rzucają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
5 minut temu, DANIEL napisał:

Kupujesz tańsze auto i nie mówisz ile zarabiasz, jak się normalna panna trafi to będzie miała miła niespodzianke i w sumie nagrode za to że nie leci na kase. 

Nie afiszuję się ze swoją pensją ale to widać, chociażby jak coś o sobie opowiem albo zaproszę ją do siebie. Trudno jest ukrywać kogoś innego, kręcić... Gorsze auto to dobry pomysł, już myślałem o tym i chyba tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Możesz udawać ze nie masz nic. Ale fakt przesrane tylko materialistki się na Ciebie rzucają

Chyba tak zacznę, ale ciężko jest grać i udawać, a pewne rzeczy niestety widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Gościu napisał:

Nie afiszuję się ze swoją pensją ale to widać, chociażby jak coś o sobie opowiem albo zaproszę ją do siebie. Trudno jest ukrywać kogoś innego, kręcić... Gorsze auto to dobry pomysł, już myślałem o tym i chyba tak zrobię.

Musisz zacząć całować w kobiety na podobnym poziomie co i ty wtedy ta różnica nie będzie miała znaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość Gościu napisał:

Chyba tak zacznę, ale ciężko jest grać i udawać, a pewne rzeczy niestety widać.

To szukaj też bogatej w czym problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
2 minuty temu, kardulaki napisał:

To szukaj też bogatej w czym problem ??

Mało takich jest, a te co poznałem są zatyrane, na stanowiskach i nie mają czasu... a jak już mają to padają na twarz ze zmęczenia i/lub w kółko nawijają o pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer
42 minuty temu, sabuliga napisał:

Moj szwagier po geodezji na uwm 8 lat po studiach zarabia 1900 a siostra czyli jego zona 2000 po prawie. Dodam ze przez caly okres nauki mieli czerwone paski i stypendia na kazdym roku studiów

Koleżanka - 3 ludzi pod sobą, perfekcyjny angielski, niemiecki, francuski, robi strony www, prowadzi negocjacje handlowe z zagranicznymi klientami, ciągłe delegacje, wyższe, 3 zawody, 10l doświadczenia - 2500... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiiikkkkk

Zarabiasz tyle co moderacja na tym Forum i pewnie jestes jej czescia obszczymurku...dlatego wyglada jak wyglada…😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

4 minuty temu, Bolek napisał: Nic ci to nie da, one mają nosy jak pies tropiący i zawsze wyczują kasę. Najfajniejsze jest to gdy średnio zainteresowana tobą panna jak zobaczy chatę nagle jest mega zakochana no i pcha się do wyra. By być pewnym że to miłość a nie materializm musisz trafić na kobietę równie majętna jak ty.   X skoro jesteś taki bogaty kup sobie kawalerkę i tam zapraszaj kobiety w czym problem? 

Tak, właśnie szukam małego mieszkania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lezak ile masz tej renty? Nadal mieszkasz z mamusią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Gościu napisał:

Mało takich jest, a te co poznałem są zatyrane, na stanowiskach i nie mają czasu... a jak już mają to padają na twarz ze zmęczenia i/lub w kółko nawijają o pracy.

To,że ktoś dobrze zarabia świadczy też o jego zaradności to też jest cecha ,która się podoba w facetach i ogólnie ludziach więc to coś złego?? Nie wiem szukaj może wśród pielęgniarek, wolontariuszek one napewno na kasę nie lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha
24 minuty temu, Gość erer napisał:

Koleżanka - 3 ludzi pod sobą, perfekcyjny angielski, niemiecki, francuski, robi strony www, prowadzi negocjacje handlowe z zagranicznymi klientami, ciągłe delegacje, wyższe, 3 zawody, 10l doświadczenia - 2500... 

3 ludzi pod sobą no wow xD , 3 języki obce to ja znam po technikum bo mi się chciało uczyć akurat tego , a to że ktoś ma wyższe to zaden wyznacznik , ktos kto ma technikum mechatroniczne albo informatyczne ma wiecej oleju w głowie niż pani przerzucajaca papierki z kata w kat albo pedagozka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha

Się nie dziwię że ktoś kto robi w drobnych papierkach ma 2500 bo to żadna filozofia pić kawkę , gderac bez sensu odbebnic i wyjść, ktos chce dużo zarabiać to niech studiuje ekonomię  , programistyke, inzynierie albo mechatronike a nie pójdzie na jakiś goffno kierunek jak administracja czy inne biurowe srele morele i się dziwi że jej płacą adekwatnie do kwalifikacji xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha

Na dobra sprawę większość tych prac biurowych które te panienki ciężko studiuja można by było dostać po liceum samym i tylko się w czasie pracy doszkolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×