Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tpk

Fenomen udawania, kto mi wyjasni

Polecane posty

Gość tpk

Notorycznie spotykam sie z takim zachowaniem jak w Pretty Woman.Pamietacie scene  sluzbowej kolacji  gdy Vivian nie wiedziala jak użyć sztucców? Wtedy biznesmen  udawał,ze tez nie umie tego zrobić i jadł reka patrzac na nia.Obecni sie usmiechali

 

Ja caly czas spotykam sie z takim zachowaniem.Rozumiem szukanie podobienstw, ale celowe udawanie?W sytuacji gdy tego nie trzeba (przynajmniej wg mnie) Ostatni chlopak udawał,ze jego pies wabi sie tak samo jak mój... to nie byla sytuacja w ktorej powinno sie sklamac ...wiec po co? ja zawsze jestem szczera i tego nie rozumiem

Moze ktos wyprowadzi mnie ze stanu nieswiadomosci (czy głupoty - jak wolicie) ?? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę że on nie udawał że nie umie tylko się zanizyl poziomem żeby jej nie było smutno. Ogólnie ludzie myślą że jak się będą podlizywac to zyskają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiiikkkk

Jesli trafisz na niemowe to uzywasz gestykulacji...proste

Niewidomy nie szuka rozmowy,szuka dotyku…😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tpk
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślę że on nie udawał że nie umie tylko się zanizyl poziomem żeby jej nie było smutno. Ogólnie ludzie myślą że jak się będą podlizywac to zyskają. 

W takiej sytuacji jest to zrozumiałe nawet bo i ja czasem tak robię.. ale w sytuacji kiedy nie trzeba to po co? Tak jak np moj chlopak w czasie zalotow udawal ze jego pies wabi sie tak samo i bylo tak ze wszystkim...on tez umie i lubi to co ja, nie lubi i nie umie tego czego ja nie lubie i nie umiem, a niestety wyszlo szydlo z worka ze jego piesek wabil sie inaczej.. tutaj to nie byla sytuacja z serii Pociesze Cie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może pantoflarz którzy wierzy że jak się dostosuje do wszystkiego do będzie bardziej kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tpk

Notorycznie przyciągam takich chłopaków...gdzie szukac i jak poznac czy ktos jest wartosciowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiiikkkkk
22 minuty temu, Gość tpk napisał:

Notorycznie przyciągam takich chłopaków...gdzie szukac i jak poznac czy ktos jest wartosciowy??

Zamknij oczy…😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiiikkkkk
22 minuty temu, Gość tpk napisał:

Notorycznie przyciągam takich chłopaków...gdzie szukac i jak poznac czy ktos jest wartosciowy??

Zamknij oczy…😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość tpk napisał:

Notorycznie przyciągam takich chłopaków...gdzie szukac i jak poznac czy ktos jest wartosciowy??

Każdy z nas ma jakieś wartości...problem jest w tym by się dopasować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×