Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Frustracja

Polskie kabarety!

Polecane posty

Gość Frustracja

Czy Wy też macie odruch wymiotny jak widzicie polskie kabarety? Czy też, jak wydaje mi się większość społeczeństwa kochacie je?:(

Przyznam, że jak moi dobrzy znajomi okazują się wielbicielami np. Ani mru mru to bierze mnie smutek i zawód. 

Dla mnie dobrzy są Mumio, lub byli dobrzy, bo dawno nie oglądałam. Z Moralnym Niepokojem to samo. Byli spoko.

 

Ale cała reszta to koszmar karynowo-zenujacy . Obrazajacy, prostacki ,niski poziom . 

Szok ilu fajnych ludzi to lubi!!!!!

Gust to jednak coś co mnie dzieli niestety z innymi ludźmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frustracja

O kurczę sami wielbiciele kabaretów polskich. Nikt mnie nie wesprze w hejcie?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celine Diżą
2 minuty temu, Gość Frustracja napisał:

Czy Wy też macie odruch wymiotny jak widzicie polskie kabarety? Czy też, jak wydaje mi się większość społeczeństwa kochacie je?:(

Przyznam, że jak moi dobrzy znajomi okazują się wielbicielami np. Ani mru mru to bierze mnie smutek i zawód. 

Dla mnie dobrzy są Mumio, lub byli dobrzy, bo dawno nie oglądałam. Z Moralnym Niepokojem to samo. Byli spoko.

 

Ale cała reszta to koszmar karynowo-zenujacy . Obrazajacy, prostacki ,niski poziom . 

Szok ilu fajnych ludzi to lubi!!!!!

Gust to jednak coś co mnie dzieli niestety z innymi ludźmi .

Nie lubisz Mariolki? Ja też.

Kabarety trzeba było dopasować do intelektualnych możliwości odbiorców. Dziś już wcale ich nie oglądam. Chociaż... jest jeden wyjątek - Górski. To inteligentny facet z polotem, no ale każdy potrzebuje na chleb. 😉 Fajną alternatywą są niektóre Stand-Upy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frustracja

No tak, Górski jest spoko .

Nie znam wszystkich kabaretów oczywiście. Ale płakać mi się chciało, jak publika wyła z zachwutu nad różnymi chlamami...Czułam się jak ufoludek i odmieniec. Teraz nie mam tv, jestem wolna i życie w niewiedzy 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celine Diżą
2 minuty temu, Gość Frustracja napisał:

No tak, Górski jest spoko .

Nie znam wszystkich kabaretów oczywiście. Ale płakać mi się chciało, jak publika wyła z zachwutu nad różnymi chlamami...Czułam się jak ufoludek i odmieniec. Teraz nie mam tv, jestem wolna i życie w niewiedzy 🙂

 

Mnie już miernota umysłowa nie wzrusza do łez. Wyrosłam. Mam nawet telewizor. Bardzo dobrze absorbuje kurz z otoczenia, polecam. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mumio, Kabaret Moralnego Niepokoju, Hrabi, Ani Mru Mru. To są bardzo dobre kabarety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka

Kabaret moralnego niepokoju 10 lat temu to było złoto. 

Lubiłam też bardzo Limo z Abelardem Gizą.

Fajny, abstrakcyjny humor prezentuje też kabaret Łowcy.B zwłaszcza odkąd nie ma z nimi tego w żółtym sweterku. Nie mogłam znieść jego pajacowania.

Lubię abstrakcyjny humor, humor inteligentny, nie lubię pajacowania, żartów opierających się na seksie czy wygłupów w stylu Mariolki. Tak, też mnie przeraża ile osób to bawi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, pochopna napisał:

Nie jestem w stanie wysiedzieć na polskim kabarecie. Dno dna.

Och ach jaka ja jestem elyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×