Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polscy faceci to tchórze

Polecane posty

Gość gość

Polscy faceci to tchórze, nie mają odwagi ponosić odpowiedzialności za swoje słowa i czyny.Wstyd Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czyli co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Och, ach, nie rozpłacz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj zgadzam się z powyższym. Jestem teraz na etapie, kiedy pragnę zapomnieć. Wymazać z pamięci. Facet, który wyznawał mi miłość, była niesamowita chemia między nami okazał się tchorzem, który nie jest zdolny do jakichkolwiek wyjaśnień, do konfrontacji że mną. Odszedł, zostawiając mnie bez słowa wyjaśnienia. Zignorował moja wiadomość. Nie odpowiedział na nią. To jest podłe. Jest tysiąc lepszych sposobów na pożegnanie. Wybrał najgorsze. Sprawił, że mijając go będzie dla mnie niewidzialny... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie stać Was na szczerość..lawirujecie między prawdą a kłamstwem..miedzy tym co mówicie a robicie..ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to naprawdę kiepsko,mijać się bez słowa i z świadomością że znasz tą osobę i coś tam iskrzyło kiedyś, jest mało mówiąc drętwe ale zrozumiałe z twojego punktu widzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj zgadzam się z powyższym. Jestem teraz na etapie, kiedy pragnę zapomnieć. Wymazać z pamięci. Facet, który wyznawał mi miłość, była niesamowita chemia między nami okazał się tchorzem, który nie jest zdolny do jakichkolwiek wyjaśnień, do konfrontacji że mną. Odszedł, zostawiając mnie bez słowa wyjaśnienia. Zignorował moja wiadomość. Nie odpowiedział na nią. To jest podłe. Jest tysiąc lepszych sposobów na pożegnanie. Wybrał najgorsze. Sprawił, że mijając go będzie dla mnie niewidzialny... 

Znam to,jeden podobno mnie kochał do szaleństwa tylko mi tego nigdy nie powiedział..zapomniał powiedziec najważniejszej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemmoja

Polscy faceci to chamy, mizoginy, buce, niezależnie od wieku, stare dziady żyją w jakiejś szklanej bańce, myślą że im wszystko wolno bo mają jaja i pindola, młodzi nielepsi, lecą za każdą jak kundle podczas cieczki, z tą różnicą że to trwa cały rok. Do tego jeszcze pijaki, marudy, weseli tylko jak se wypiją. Polacy to najgorsi macho, szowiniści, chyba nawet gorsi od muzułmanów. W Anglii poznałam wiele związków Polka z muzułmaninem czy hindusem i tam kobieta rządziła. W Polsce kobiety chodzą na baczność. Jak dla mnie to większość Polaków powinno dostać porządny wpieprz. Może nauczyliby się trochę pokory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemmojążoną

Polscy faceci to chamy, mizoginy, buce, niezależnie od wieku, stare dziady żyją w jakiejś szklanej bańce, myślą że im wszystko wolno bo mają jaja i pindola, młodzi nielepsi, lecą za każdą jak kundle podczas cieczki, z tą różnicą że to trwa cały rok. Do tego jeszcze pijaki, marudy, weseli tylko jak se wypiją. Polacy to najgorsi macho, szowiniści, chyba nawet gorsi od muzułmanów. W Anglii poznałam wiele związków Polka z muzułmaninem czy hindusem i tam kobieta rządziła. W Polsce kobiety chodzą na baczność. Jak dla mnie to większość Polaków powinno dostać porządny wpieprz. Może nauczyliby się trochę pokory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Porszę nie uogólniać bo to krzywdzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak w skarpetach

Jestem tchórzem i slabiakiem, co ja mogę, nic nie moge. 

Potrafie się podnosić ale i tak w kółko upadam jak bym nie miał jednej nogi i ciagle o tym zapominał i próbował biegu przez plotki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Jestemmoja napisał:

Polscy faceci to chamy, mizoginy, buce, niezależnie od wieku, stare dziady żyją w jakiejś szklanej bańce, myślą że im wszystko wolno bo mają jaja i pindola, młodzi nielepsi, lecą za każdą jak kundle podczas cieczki, z tą różnicą że to trwa cały rok. Do tego jeszcze pijaki, marudy, weseli tylko jak se wypiją. Polacy to najgorsi macho, szowiniści, chyba nawet gorsi od muzułmanów. W Anglii poznałam wiele związków Polka z muzułmaninem czy hindusem i tam kobieta rządziła. W Polsce kobiety chodzą na baczność. Jak dla mnie to większość Polaków powinno dostać porządny wpieprz. Może nauczyliby się trochę pokory. 

Z tymi starymi dziadami to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemmojążoną
9 minut temu, Gość Polak w skarpetach napisał:

Jestem tchórzem i slabiakiem, co ja mogę, nic nie moge. 

Potrafie się podnosić ale i tak w kółko upadam jak bym nie miał jednej nogi i ciagle o tym zapominał i próbował biegu przez plotki 

Lepiej żebyśbył tchórzem niż damskim bokserem i mizoginem. Każdy się czegoś boi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj zgadzam się z powyższym. Jestem teraz na etapie, kiedy pragnę zapomnieć. Wymazać z pamięci. Facet, który wyznawał mi miłość, była niesamowita chemia między nami okazał się tchorzem, który nie jest zdolny do jakichkolwiek wyjaśnień, do konfrontacji że mną. Odszedł, zostawiając mnie bez słowa wyjaśnienia. Zignorował moja wiadomość. Nie odpowiedział na nią. To jest podłe. Jest tysiąc lepszych sposobów na pożegnanie. Wybrał najgorsze. Sprawił, że mijając go będzie dla mnie niewidzialny... 

To już standard, takie nagle ukrywanie kontaktu bez wyjaśnień, mnóstwo facetów to tchórze, uciekaja bo tak wygodniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

To już standard, takie nagle ukrywanie kontaktu bez wyjaśnień, mnóstwo facetów to tchórze, uciekaja bo tak wygodniej. 

A próbowalyscie same wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemmojążoną
14 minut temu, Gość Gość napisał:

To już standard, takie nagle ukrywanie kontaktu bez wyjaśnień, mnóstwo facetów to tchórze, uciekaja bo tak wygodniej. 

Ja nie wierzę w miłość facetów. Myślę że najlepsze co można zrobić to znaleźć se przystojniaka dobrego w łóżku i korzystać i na nic się nie nastawiać. Zakochanie jest jak rak który cię zżera od środka. A te pieprzone disneyowskie gówna nam wmawiają że każdy facet to jakiś książę w złotej koszuli a ta złota koszula to podarta ... z bazaru w Pcimie Dolnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemmojążoną
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj zgadzam się z powyższym. Jestem teraz na etapie, kiedy pragnę zapomnieć. Wymazać z pamięci. Facet, który wyznawał mi miłość, była niesamowita chemia między nami okazał się tchorzem, który nie jest zdolny do jakichkolwiek wyjaśnień, do konfrontacji że mną. Odszedł, zostawiając mnie bez słowa wyjaśnienia. Zignorował moja wiadomość. Nie odpowiedział na nią. To jest podłe. Jest tysiąc lepszych sposobów na pożegnanie. Wybrał najgorsze. Sprawił, że mijając go będzie dla mnie niewidzialny... 

Miałam podobnie i około pół roku wrócił z podkulonym ogonem... Wyśmiałam go 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed2

Uogólniając : każda kobieta ,to wredna zakłamana ...,której zależny tylko na forsie :D:D:D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemmojążoną
38 minut temu, pochopna napisał:

Jakieś przykre osobiste doświadczenia?

Czy jest jakaś kobieta która nie miała przykrych doświadczeń z facetami? Prawda jest taka że dla facetów liczy się tylko seks, szukają sobie żony żeby mieć w domu obiad pod pysk podstawiony i żeby miał kto gacie prać. Wszystkie kobiety powinnyśmy się masowo zmówić i skończyć z usługiwaniem. Faceci by zginęli bez nas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemmojążoną
5 minut temu, Gość xyzed2 napisał:

Uogólniając : każda kobieta ,to wredna zakłamana ...,której zależny tylko na forsie :D:D:D

 

Chyba za dużo naczytałeś się szowinistów z forum bracia samcy. To że kobiety lecą na kasę to wymysł facetów. Bo cię dziewczyna nie chciała więc leci na kasę hahahahaha koń by się uśmiał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

ja próbowałam rozmawiać to skończyło się jak zwykle lawiną kłamstw..zasypała mnie i on jest teraz dla mnie nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Czyli co się stało

Czyli olał ją pewien mężczyzna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed2
23 minuty temu, Gość Jestemmojążoną napisał:

Chyba za dużo naczytałeś się szowinistów z forum bracia samcy. To że kobiety lecą na kasę to wymysł facetów. Bo cię dziewczyna nie chciała więc leci na kasę hahahahaha koń by się uśmiał 

To ciebie facet w cztery litery kopnął więc piszesz pierdoły:D Widocznie miał powód ,no ale ty przecież taka idealna jesteś :D:D:D

Poza tym nie jestem szowinistą i swojej żony nie traktuję tak jak piszesz w swoim bzdurnym wpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zignorował moja wiadomość. Nie odpowiedział na nią. To jest podłe. Jest tysiąc lepszych sposobów na pożegnanie. Wybrał najgorsze. Sprawił, że mijając go będzie dla mnie niewidzialny... 

Przecież on tego chciał. Szczyt marzeń białej księżniczki opiera się na posiadaniu WŁASNEGO mieszkania, samochodu, pensji 6500 i jednego dziecka (koniecznie w tej kolejności) bo Misiu na drugie "nas" nie stać.

Dlatego Panowie czas brać jasno śniade poważne dziewczyny z Gambii, RPA, czy indii, które są opiekuńcze i chcą urodzić 6tkę dzieci, a po ślubie nie wyciszają się w kontaktach partnerskich.

Czytajcie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyny zareczam, że to teraz normalne, glowa do gory i do przodu. Wolalabym glupie „przestalem cokolwiek czuć nie chcę tego kontynuowac” niż intensywny kontakt i ucieczke w niebyt z dnia na dzień. Mnie sie  nie chce wyjaśniać. Nie to nie. Tchorzliwe ciotki z jajcami nam dookola wyrosły. Kulturalne wyjscie z relacji to  nie na ich nerwy. Neurotyczne gamonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mnie sie  nie chce wyjaśniać. Nie to nie. Tchorzliwe ciotki z jajcami nam dookola wyrosły. 

To właśnie kobietom ma się chcieć. Jest równouprawnienie. Dlatego rolą chłopa jest wytworzenie i nauczenie umiejętności kobiecych. Rolą kobiet jest podejmowanie działań męskich na gruncie rodziny, prcy, hobby. Szydełkowanie odeszło z kręgów zainteresowań Pań -weszła mechanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznanianka

Pozdrawiam Poznaniaków,tam dopiero tchórzy męskich spotkałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Owa napisał:

To właśnie kobietom ma się chcieć. Jest równouprawnienie. Dlatego rolą chłopa jest wytworzenie i nauczenie umiejętności kobiecych. Rolą kobiet jest podejmowanie działań męskich na gruncie rodziny, prcy, hobby. Szydełkowanie odeszło z kręgów zainteresowań Pań -weszła mechanika.

Wiesz co ja chętnie wejde w dialog i jestem gotowa zrozumieć, że komus nie odpowiadam. Nawet bez rozwijania tematu za to szczerze. Życie - tak bylo jest i będzie. Tylko żeby miał odwage to wyartykuować, skoro inne glupoty latwo przechodziły przez gardło. Inaczej niż miekkość i tchórzostwo tego nazwac nie można. O tym jest ten temat i dlatego uwazam ze takich panow nie ma co żałować. Zero klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×