Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KobietaNiepodległa

Ponoć faceci czują się dyskryminowani... Wiem jak im pomóc

Polecane posty

Gość Paulina
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tzn, jakie skutki uboczne?

Bo straciłam kilka lat życia na zboczenca,który dalej ogląda się właśnie za takimi młodszymi a ja pomimo, że jestem młoda urocza zostałam wyrzucona w kąt.Ale i tak ma 45 lat, mieszka z bratem jest stary i się nie widzi jaki jest ohydny. W Polsce to najlepsze traktowanie maja dziewczyny nastolatki.Bo są takie siakie super a facetów najbardziej pociąga nastolatka w leginsach. Żenada tego kraju, nie pedofilia ale nie norma. Malo tego infantylizm męczyzn. Od 23 latki wymaga się już bycia odpowiedzialnym a starszy 10 lat facet ma sielanke. No bo to młody chłopak a ja np kobita co nie? ... takie stereotypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Tzn, jakie skutki uboczne?

Napisałam tu ale administracja zablokowała moja odpowiedź.Skutki psychiczne bycia z takim gosciem. UWAGA KOBIETY MĘŻCZYŹNI PO 40 MAJA HORSZE FETYSZE I UPODOBANIA, ZACZYNA SIĘ NA NASTOLATEK,KOŃCZY NA ZACZEPIANIU TAKICH. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejny zlot frustratek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Paulina, ja mam 38 i szukam żony. :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I przystojny jestem, tylko mam swoje wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Paulina, ja mam 38 i szukam żony. :)) 

Za młoda jestem na żonę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ok. Możesz zostać kochanką. Lubię się czasem zabawić, lubię tańczyć, gdzieś wyjechać.  Generalnie korzystać z życia. Nie musi to być nic zobowiazujacego. Tylko strasznie łatwo się we mnie zakochać 😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Facet napisał:

Tylko jak do się dzieje że Ci, Janusze, mizogini itp zakładają rodziny A te wyzwolone feministki są same.  Kobiety, niechcący, stworzyły świat idealny dla mężczyzn. Z jednej strony jak chcesz nadal możesz znaleźć tradycyjna kobiete, a jak jestes leniwy to znajdziesz sobie rownouprawiona która będzie pracowała równo z Tobą albo i ciężej.  A po 40 to są gotowe nawet Ciebie utrzymywać abyś tylko był. 

Buahahaha, chyba w twojej zapadłej wsi 😄 Tym wyzwoloym nie brak adoratorów, a że chcą być same to ich decyzja. Nie porównuj zadbanej, atrakcyjnej biznesłomen z miasta do jakiejś zacofanej grażyny ze wsi, która ma wdrukowane, że kobieta bez męża i dzieci jest "nic nie warta". 😄 A ci janusze płaczą się i żalą na forach, że nie mogą nikogo znaleźć lub żadna ich nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta od 45 latka jaka bezczelna i żyjąca gdzieś na Księżycu 😄

x

rozwaliła mnie wasza wymiana zdań: "Za młoda jestem na żonę :)" "Ok. Możesz zostać kochanką." 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaNiepodległa
4 godziny temu, Gość Facet napisał:

I co wam dało to rownouprawienie?  W facetów się zamieniliscie mentalnie i dziwicie się że jesteście traktowane jak faceci.  Jak się dwóch kolegów spotyka na vodke to każdy płaci za siebie. Tylko za prawdziwa dama można płacić. 

Poza tym mówicie tak jakby praca była sensem waszego życia. Trochę smutne.

 

Damy nie obcują z burakami co chleją do dna. Jakoś jak facet pijany w trzy dupy to wszystko ok, ale kobiecie nie wolno, bo ma być damą, ma sączyć przez słomkę. Ja życzę sobie faceta na poziomie, a nie buraka. 

Polscy faceci są rozwydrzeni, bo im od lat wpajano, że są nie wiadomo kim. W Polsce od lat panuje kult śmierdzącego wąsatego dziada pijaka i palacza, a kobieta ma się cieszyć bo łaskawie wrócił z pracy do domu i zjadł obiad i być na każde jego pierdnięcie bo być może nie będzie miał siły by wstać po szklankę wody. 

Facet zmęczony po "ciężkiej" pracy, zwykle zarabia więcej, mimo że pracuje tyle samo co kobieta. Kobieta zarabia tyle co facet jeżeli bierze mnóstwo nadgodzin. Szef nie chce dać młodej ambitnej pracownicy awansu, bo "w każdym momencie może zajść w ciążę", a facet dostaje awanse i podwyżki za pierdoły bo chodzi z szefem na piwo. 

Taka prawda. A co do Argentyny nie pisałam że tam jest idealnie, ale przynajmniej coś się robi. Są kampanie społeczne, jest np. organizacja ni una menos walcząca z przemocą wobec kobiet. A co jest w Polsce? Jak chłop baby nie zbije to jej wątroba gnije, bo zupa była za słona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaNiepodległa
24 minuty temu, Leżaczek napisał:

6 godzin temu, Gość KobietaNiepodległa napisał: W Polsce aż się roi od meninistów, maskulinistów czy jak tam was zwą...  Więc ja mam kilka propozycji dla was, zalegalizujmy gwałty, seks tylko po ślubie, zalegalizujmy bicie kobiet w imię Boże, wprowadźmy obowiązek chodzenia do kościoła, aha i przywróćmy polowanie na czarownice....  A teraz serio. Mizoandria to fantazja macho buco mizoginów. Polki są cholernie uległe, w Polsce normą jest że facet szarpie kobietę w kłótni, w wielu krajach (nie mówię o Szwecji, ale np. o niektórych krajach Ameryki Południowej - mieszkałam w Argentynie i mam wielu znajomych latynosów) kobieta od razu rzuci faceta i pójdzie na policję.  Dziewczyny ogarnijcie się. Bez faceta da się żyć. Faceci są nam potrzebni jak rybie rower cytując klasyk...  X ale ty mowisz o lobuzach a nie każdy facet to lobuz, jedynie ci do których czujesz pociąg 🚂 

Po pierwsze - nie czuję pociągu do łobuzów, po drugie - na początku każdy facet adoruje, czci, jest miły do granic możliwości. Potem wychodzi z niego prawdziwa natura... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaNiepodległa
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Buahahaha, chyba w twojej zapadłej wsi 😄 Tym wyzwoloym nie brak adoratorów, a że chcą być same to ich decyzja. Nie porównuj zadbanej, atrakcyjnej biznesłomen z miasta do jakiejś zacofanej grażyny ze wsi, która ma wdrukowane, że kobieta bez męża i dzieci jest "nic nie warta". 😄 A ci janusze płaczą się i żalą na forach, że nie mogą nikogo znaleźć lub żadna ich nie chce. 

Feministki są same? Manuela Gretkowska od lat żyje w szczęśliwym związku z mężczyzną i mają razem córkę, podobnie Magdalena Środa, Dorota Wellman zresztą też ma męża i syna. A np. Cejrowski - stary kawaler, podobnie jak inny mizogin Jarek Kaczyński. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sabat mizoandryczek.😂

Swój ciągnie do swego. Do nędznej kobiety porządny mężczyzna nie uderzy. Macie swoją odpowiedź.

Ktoś wam kazał wypuszczać takich łachmytów między nogi? Ktoś stal z pistoletem przy głowie?

A no nie. Zadawałyście się z nimi bo to wasza warstwa społeczna.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

👏👏👏👏

Ty jesteś jepniety? Ja znam 40 stke z 2 dzieci i młodsi do niej jeżdżą i kupują prezenty nie swoim bachorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
4 minuty temu, Piaskun napisał:

Sabat mizoandryczek.😂

Swój ciągnie do swego. Do nędznej kobiety porządny mężczyzna nie uderzy. Macie swoją odpowiedź.

Ktoś wam kazał wypuszczać takich łachmytów między nogi? Ktoś stal z pistoletem przy głowie?

A no nie. Zadawałyście się z nimi bo to wasza warstwa społeczna.

 

Czego się madrzysz ? Moja koleżanka po zawodowce ma faceta po studiach więc jak kobieta jest ładna a nawet piękna to znajdzie zawsze coś na poziomie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Buahahaha, chyba w twojej zapadłej wsi 😄 Tym wyzwoloym nie brak adoratorów, a że chcą być same to ich decyzja. Nie porównuj zadbanej, atrakcyjnej biznesłomen z miasta do jakiejś zacofanej grażyny ze wsi, która ma wdrukowane, że kobieta bez męża i dzieci jest "nic nie warta". 😄 A ci janusze płaczą się i żalą na forach, że nie mogą nikogo znaleźć lub żadna ich nie chce. 

Myślę że nawet dziewucha ze wsi woli być sama niż uzerac się z ...em, to facetom zależy na seksie , większość kobiet nawet nie ma orgazmu, kiedyś kobieta wykorzystywała seks żeby dostać dobra materialne od chłopa, teraz ma płacić za siebie więc facet już do niczego nie potrzebny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
4 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

Myślę że nawet dziewucha ze wsi woli być sama niż uzerac się z ...em, to facetom zależy na seksie , większość kobiet nawet nie ma orgazmu, kiedyś kobieta wykorzystywała seks żeby dostać dobra materialne od chłopa, teraz ma płacić za siebie więc facet już do niczego nie potrzebny 

Bo niby co kobieta ma z niego? to że musi dokładać do wszystkich rachunków na równi z facetem ? To że musi prać czyjeś obbbsrane gacie? Że musi dziadowi ugotować i zadowolić? przecież kobieta w związku ponosi same straty w dzisiejszych czasach więc lepiej żyć bez balastu w postaci faceta z mikro fiutkiem ktory nie umie zadowolic kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

Czego się madrzysz ? Moja koleżanka po zawodowce ma faceta po studiach więc jak kobieta jest ładna a nawet piękna to znajdzie zawsze coś na poziomie 

Od kiedy wykształcenie z III rp jest różne z warstwą społeczną?

Uniwerki co roku wypływają kilkadziesiąt tysięcy "chumanistów" co poszli na studia typu 3Z (zakuć, zdać, zapomnieć) bo nie mieli pomysłu na życie. To nie Polska przedwojenna gdzie absolwent gimnazjum kucyk lepiej niż niejeden obecny doktor matematyki, a za dobrym wykształceniem szła dobra praca.

A jeśli Twoja koleżanka jest ładna i kobieca to i to wystarczy by była lepsza od babskiego motłochu, który tu ujada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
1 minutę temu, Gość Ooo napisał:

Bo niby co kobieta ma z niego? to że musi dokładać do wszystkich rachunków na równi z facetem ? To że musi prać czyjeś obbbsrane gacie? Że musi dziadowi ugotować i zadowolić? przecież kobieta w związku ponosi same straty w dzisiejszych czasach więc lepiej żyć bez balastu w postaci faceta z mikro fiutkiem ktory nie umie zadowolic kobiety

Z ressta facet bez kobiety ucierpi dużo bardziej niż kobieta bez faceta, Bo faceci nie mogą żyć bez seksu a większość kobiet może 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo
3 minuty temu, Piaskun napisał:

Od kiedy wykształcenie z III rp jest różne z warstwą społeczną?

Uniwerki co roku wypływają kilkadziesiąt tysięcy "chumanistów" co poszli na studia typu 3Z (zakuć, zdać, zapomnieć) bo nie mieli pomysłu na życie. To nie Polska przedwojenna gdzie absolwent gimnazjum kucyk lepiej niż niejeden obecny doktor matematyki, a za dobrym wykształceniem szła dobra praca.

A jeśli Twoja koleżanka jest ładna i kobieca to i to wystarczy by była lepsza od babskiego motłochu, który tu ujada. 

Nie babski motłoch tylko kobiety które mają świadomość, że bez chama i prostaka sobie poradzą w życiu, nie ma co marnować egzystencji na życie z facetem- dnem, który ma się za ósmy cud świata a ma twarz kartofla mikro fiutka i mózg jak orzeszek...  życie naprawdę nie polega na trzymaniu byle portek przy sobie byle by był 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Ooo napisał:

Nie babski motłoch tylko kobiety które mają świadomość, że bez chama i prostaka sobie poradzą w życiu, nie ma co marnować egzystencji na życie z facetem- dnem, który ma się za ósmy cud świata a ma twarz kartofla mikro fiutka i mózg jak orzeszek...  życie naprawdę nie polega na trzymaniu byle portek przy sobie byle by był 

Innymi słowy uszkodzone jednostki, które zdecydował, że zamiast zatruwać życie swoją osobą Bogu ducha winnym mężczyznom, będą syczeć i pluć w internecie. Godne pochwały.

Jestem pewien, że męska część ludzkości niei poczuła wielkiej straty. A może li nawet poprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościowa
23 minuty temu, Piaskun napisał:

Sabat mizoandryczek.😂

Swój ciągnie do swego. Do nędznej kobiety porządny mężczyzna nie uderzy. Macie swoją odpowiedź.

Ktoś wam kazał wypuszczać takich łachmytów między nogi? Ktoś stal z pistoletem przy głowie?

A no nie. Zadawałyście się z nimi bo to wasza warstwa społeczna.

 

Nędzna czyli jaka?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Gościowa napisał:

Nędzna czyli jaka?

 

Bezmyślnie użyczająca swoich wdzięków, to na początek. Bezmyślna w ogóle.

Popieprzona.

Nie umiejącą żyć skromnie a pracowicie.

Nie potrafiąca gospodarować pieniądzem.

Że skłonnością do nałogów i ludycznych rozrywek.

To częsty obraz żeńskiej patologii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paskun milcz
11 minut temu, Piaskun napisał:

Bezmyślnie użyczająca swoich wdzięków, to na początek. Bezmyślna w ogóle.

Popieprzona.

Nie umiejącą żyć skromnie a pracowicie.

Nie potrafiąca gospodarować pieniądzem.

Że skłonnością do nałogów i ludycznych rozrywek.

To częsty obraz żeńskiej patologii 

Tyle bredzisz o kobiecej kobiecie a ciekawe czy sam jesteś męski żeby kobietę i dziecko utrzymać samemu żeby ona mogła dziecko wychowywać odrabiać lekcje,gotować i sprzątać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paskun milcz

Jak ktoś chce kobiecej kobiety to niech sam będzie męski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paskun milcz

Niestety dzisiejsi faceci to wudmuszki tylko wymagania wymagania wymagania a najlepiej żadnych obowiązków, takiego pasozyta to tylko kopnąć bo jeszcze go zadowalac trzeba , gdzie większość kobiet seksu nie lubi więc się męczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8382

Dla przypomnienia tylko 40 % kobiet ma orgazm a resztą steka i udaje albo sporadycznie czuje coś podobnego do orgazmu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8382
1 minutę temu, Gość 8382 napisał:

Dla przypomnienia tylko 40 % kobiet ma orgazm a resztą steka i udaje albo sporadycznie czuje coś podobnego do orgazmu 

Kiedyś kobiety musiały udawać że to kochają bo facet im dawał miche z żarciem, teraz po wyzwoleniu już nawet nie muszą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Paskun milcz napisał:

Tyle bredzisz o kobiecej kobiecie a ciekawe czy sam jesteś męski żeby kobietę i dziecko utrzymać samemu żeby ona mogła dziecko wychowywać odrabiać lekcje,gotować i sprzątać 

Nie da rady. Póki co nie chce dzieci 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9393

Facet myśli o kopulacji jak ma pełne jaja czyli zawsze ,kobieta dopiero jak spotka kogoś kto jej imponuje społecznie najczęściej kogoś lepszego od niej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×