Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KobietaNiepodległa

Ponoć faceci czują się dyskryminowani... Wiem jak im pomóc

Polecane posty

Gość Gość
3 minuty temu, Piaskun napisał:

Nie da rady. Póki co nie chce dzieci 😛

A Ty chcesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość 9393 napisał:

Facet myśli o kopulacji jak ma pełne jaja czyli zawsze ,kobieta dopiero jak spotka kogoś kto jej imponuje społecznie najczęściej kogoś lepszego od niej 

Strasznie nędzne te kobiety skoro puszczają się z takim barachłem. W końcu w Polsce mamy milion samotnych matek. I każda powie że były um, nygus, nieudacznik i do tego z krótkim ujem

Ale przecież kobieta wybiera lepszych od siebie, nieprawdaż? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A Ty chcesz? :)

To bajkopisarz siedzący całe dnie na kafe :D Nie słuchaj go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 949494
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Strasznie nędzne te kobiety skoro puszczają się z takim barachłem. W końcu w Polsce mamy milion samotnych matek. I każda powie że były um, nygus, nieudacznik i do tego z krótkim ujem

Ale przecież kobieta wybiera lepszych od siebie, nieprawdaż? 😛

Naobiecywal naklamal jak to facet zamoczyl i dal dyla , zauważ że wśród samotnych matek rzadko można znaleźć inteligentna, to są najczęściej niezbyt bystre sztuki,które dadza każdemu kto im ładnie naklamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A Ty chcesz? 🙂

Już poprawiam. Nie chcę*

Nie szukam inkubatora tylko towarzyszka życiowa na każdą życiową sytuację. Ponieważ mam sporo intelektualnych zainteresowań starcza czasu na jedną kobietę więc ta musi być wszechstronnie rozwinięta i o miłym charakterze.

Jeśli miałbym się brać za typową Polkę tj. popieprzoną, roszczeniową babę, której tylko rozmnażanie się marzy, bo spędziła młode lata skacząc z jednych portek na drugie, a teraz szuka żywiciela, to ja dziękuję.

Nie zmierzam nawet rozmawiać o dziecku póki nie przekonam że kobieta nadaje się na kochankę, (konserwatywnie rozumianą) partnerkę i matkę. W tej właśnie kolejności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Piaskun napisał:

Jeśli miałbym się brać za typową Polkę tj. popieprzoną, roszczeniową babę, której tylko rozmnażanie się marzy, bo spędziła młode lata skacząc z jednych portek na drugie, a teraz szuka żywiciela, to ja dziękuję.

Cóż, pomieszkiwałem trochę w innych krajach europejskich, głównie europa zachodnia i północna i muszę przyznać, że w porównaniu do tamtejszych kobiet, polki wcale nie są takie złe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotfrydka
24 minuty temu, Piaskun napisał:

Już poprawiam. Nie chcę*

Nie szukam inkubatora tylko towarzyszka życiowa na każdą życiową sytuację. Ponieważ mam sporo intelektualnych zainteresowań starcza czasu na jedną kobietę więc ta musi być wszechstronnie rozwinięta i o miłym charakterze.

Jeśli miałbym się brać za typową Polkę tj. popieprzoną, roszczeniową babę, której tylko rozmnażanie się marzy, bo spędziła młode lata skacząc z jednych portek na drugie, a teraz szuka żywiciela, to ja dziękuję.

Nie zmierzam nawet rozmawiać o dziecku póki nie przekonam że kobieta nadaje się na kochankę, (konserwatywnie rozumianą) partnerkę i matkę. W tej właśnie kolejności. 

Akurat twoje wynurzenia mało kogo interesują bo chcieć to se możesz,gorzej że jakaś z twoich marzeń Ciebie nie będzie chciała, a jak facet pisze że ma "intelektualne zamiłowania " to wiadomo że jest brzydkim biednym leszczem  bo inteligentny facet pokazuje inteligencję przez zaradnośc i przez inteligencję dba też o tezyzne fizyczna, jeśli facet gada że jest intelektualista zamiast to pokazać stylem życia to znaczy że jest typowym brzydolem udający bycie "bułkę przez bibulke " i zawsze mówiący ę zamiast e 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotfrydka
33 minuty temu, Piaskun napisał:

Już poprawiam. Nie chcę*

Nie szukam inkubatora tylko towarzyszka życiowa na każdą życiową sytuację. Ponieważ mam sporo intelektualnych zainteresowań starcza czasu na jedną kobietę więc ta musi być wszechstronnie rozwinięta i o miłym charakterze.

Jeśli miałbym się brać za typową Polkę tj. popieprzoną, roszczeniową babę, której tylko rozmnażanie się marzy, bo spędziła młode lata skacząc z jednych portek na drugie, a teraz szuka żywiciela, to ja dziękuję.

Nie zmierzam nawet rozmawiać o dziecku póki nie przekonam że kobieta nadaje się na kochankę, (konserwatywnie rozumianą) partnerkę i matkę. W tej właśnie kolejności. 

Zostaniesz starym kawalerem waligruchą tyle ci powiem , to kobieta wybiera faceta nie facet kobietę, W moim środowisku nawet 30 letnia samotna matka przebiera w wojskowych i biznesmenach a ty myślisz że robisz laske jakiejś młodej ładnej kobiecie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gotfrydka napisał:

Akurat twoje wynurzenia mało kogo interesują bo chcieć to se możesz,gorzej że jakaś z twoich marzeń Ciebie nie będzie chciała, a jak facet pisze że ma "intelektualne zamiłowania " to wiadomo że jest brzydkim biednym leszczem  bo inteligentny facet pokazuje inteligencję przez zaradnośc i przez inteligencję dba też o tezyzne fizyczna, jeśli facet gada że jest intelektualista zamiast to pokazać stylem życia to znaczy że jest typowym brzydolem udający bycie "bułkę przez bibulke " i zawsze mówiący ę zamiast e 

^^

Jedno drugiemu nie przeszkadza karyno, ale wiem, że to dla ciebie SF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotfrydka
Przed chwilą, Piaskun napisał:

^^

Jedno drugiemu nie przeszkadza karyno, ale wiem, że to dla ciebie SF.

Właśnie widać twoja "ynteligencyje" rodem ze wsi , jak ktoś to powie prawdę to zamiast posłużyć się argumentem wyjeżdżasz z inwektywami, ty nawet stabilny emocjonalnie nie jesteś tylko taki siusiak którego można łatwo rozwscieczyc ,dno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotfrydka
1 minutę temu, Piaskun napisał:

O tak byzmeseny się zabijają o stare raszple z bombelkami. 

Szczerze mówiąc, faktycznie, onanizm wydaje się lepszy niż perspektywa wiązania się z qrwiszczem z bachorem.

Żadna kobieta nie chce słabego faceta a ty jesteś słaby i psychicznie i fizycznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Piaskun napisał:

Sabat mizoandryczek.😂

Swój ciągnie do swego. Do nędznej kobiety porządny mężczyzna nie uderzy. Macie swoją odpowiedź.

Odezwał się naczelny mizogin, który z "porządnym" ma tyle wspólnego co sloń z baletem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Piaskun napisał:

Nie szukam inkubatora tylko towarzyszka życiowa na każdą życiową sytuację

Szukasz? Sądziłam, że już znalazłeś 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna 40tolatka
9 godzin temu, Gość Facet napisał:

Tylko jak do się dzieje że Ci, Janusze, mizogini itp zakładają rodziny A te wyzwolone feministki są same.  Kobiety, niechcący, stworzyły świat idealny dla mężczyzn. Z jednej strony jak chcesz nadal możesz znaleźć tradycyjna kobiete, a jak jestes leniwy to znajdziesz sobie rownouprawiona która będzie pracowała równo z Tobą albo i ciężej.  A po 40 to są gotowe nawet Ciebie utrzymywać abyś tylko był. 

Pewnie są i takie. Ale zauważam, że większość znanych mi czterdziestolatek uważa swoich rówieśników nie tylko za zaniedbanych i stetryczałych i woli parę lat młodszych, ale także nie zamierza nikogo utrzymywać. I co lepsze, sporo z nich znajduje. Niekoniecznie na sex, a na stały związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jok

wniosek jest jeden, z 13ką sie lepiej gada, a nawet flirtuje niz z 40ką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Jedno pytanie.

Piszecie że 40 są adorowane przez wielu mężczyzn, że przyjeżdżają kupują prezenty dzieciom, itp itd.  Tylko dlaczego żaden z nich nie jest z nią na codzień, na dłużej.

Z mojego doświadczenia, a znam wiele samotnych kobiet i samotnych facetów,  powiem wam tak. Najbardziej adorowana będzie niezalezna bizneswoman lub świeża rozwodka.  Bizneswoman jest zadbana, chce szaleć i płaci za siebie a nawet za Ciebie. Podobnie świeża rozwodka.  Taki3 kobiety będą ZAWSZE adorowane ale nikt nigdy nie pomyśli o niej na poważnie.  Zaliczyć takie kobiety każdy chce, żyć na codzień mało kto. 

Sam  z resztą tak robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety w ogóle mam wrażenie że w 95 procentach żyją tak żeby się przypodobac facetom jeśli są same albo facetowi gdy już go mają. Co ob lubi chce co mu się podoba co powie pomysli. Straszne.Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Piaskun napisał:

Bezmyślnie użyczająca swoich wdzięków, to na początek. Bezmyślna w ogóle.

Popieprzona.

Nie umiejącą żyć skromnie a pracowicie.

Nie potrafiąca gospodarować pieniądzem.

Że skłonnością do nałogów i ludycznych rozrywek.

To częsty obraz żeńskiej patologii 

Dlaczego kobieta która lubi przepych miałaby żyć skromnie i harować gdy nie musi i palci za swoje? I co to znaczy bezmyślnie uzyczajaca swoich wdziękow? Może dla niej dawanie dúpy czesto i gesto ma sens i to lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego kobieta która lubi przepych miałaby żyć skromnie i harować gdy nie musi i palci za swoje? I co to znaczy bezmyślnie uzyczajaca swoich wdziękow? Może dla niej dawanie dúpy czesto i gesto ma sens i to lubi?

To wlasnie I malolatow jest ze “ona dala” a “on wzial”. Dorosli ludzie obydwoje biora i daja..co do tematu ze faceci czuja sie dyskryminowani...no trudno. Niech sie czuja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innt

Statystyczny polski mężczyzna żyje 5 lat krócej niż polka. Paradoksalnie jednak to mężczyźni muszą o 5 lat dłużej pracować na swoją emeryturę. (sic!). Mężczyzna w walce w sądzie o swoje dziecko, przegra ją i dostanie alimenty do płacenia. Urlopy macierzyńskie są praktycznie tylko dla kobiet. Mężczyzna nie może pożalić się nad sobą, bo zostanie to odebrane jako jego słabość. Stosunek seksualny z tzw. nieletnią jest traktowany jako najgorsze przestępstwo, przyjęło się, że sex z małą dziewczyną praktycznie jest gorszy niż zabicie jej, gdy kobieta molestuje małego chłopca, jest to odbierane jako nagroda dla niego(przecież te gimbusy myślą tylko o sexie prawda??). Chesz pracować w burdelu jako mężczyzna - zapomnji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał35l

Ja tam się nie czuję dyskryminowany bo żyję poza systemem wszlekimi ruchami. Staram utrzymywać swój nastroj w równowadze, nie dążę do skrajności nienawiści. Wyprowadziłem się za miasto. Dojeżdżam do pracy robię swoje, a po pracy hobby. Nie dam się nikomu chocby mi pistolet do głowy przystawili lub przystawiła. Życie jest piekne i szkoda mi czasu na pierdoły. Ten  świat nie zniszczy mnie nigdy, żadne skrajności ludzi którzyt mają ewidentnie problemy psychiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccc

w Szwecji ponoc takie rownouprawnienie, ze jak kobieta urodzi, to tyle samo macierzynskiego chyba okolo roku dostaje ojciec dziecka.Moze sobie w przerwach pomiedzy podrzucaniem potomka, gilgotaniem i robieniem samolotow isc na piwo, mecz, silownie lub wyparowac z kolegami na dluzej a matka ma dziecko i caly dom na glowie.No i bedzie wszystkim opowiadaj jak to cool i sexy byc ojcem+tysiace fotek.W Finlandii w pracy fizycznej drobne kobiety dzwigaja ciezki towar we dwie a umiesniony facet nosi malutkie paczuszki, przeciez nie pomoze bo rownouprawnienie.Tylko w wyplacie tego nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×