Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanie

Czy to prawda, że mężczyźni bardziej pragną dziewicy?

Polecane posty

Gość gość
Dnia 30.06.2019 o 21:34, Gość Facet napisał:

Dla normalnego faceta nie ma to żadnego znaczenia, czy dziewica czy nie, jakie to ma w ogóle znaczenie? Chyba że jest jakaś dziewica w wieku 30+, to zachodzi podejrzenie, że coś z nią nie tak albo że to tak zwana "kłoda". Natomiast dziewicy chcą różnej maści zakompleksione pryszczate koniotrzepy, które nagą kobietę widziały tylko w internecie. 

a ty pewnie widziałeś tylko na paradzie równości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

a ty pewnie widziałeś tylko na paradzie równości?

z dupy wniosek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 2.07.2019 o 17:01, ToBezZnaczenia napisał:

Niekoniecznie. Zależy od preferencji i fetyszy danej jednostki 😜

Co sądzisz o di/vkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2019 o 19:58, Nenesh napisał:

Dziewica dla ego, doświadczona dla spełnienia potrzeb, ogólnie mówiąc. Nie dogodzisz.

Dobrze ujete. Bez zastanowienia wybieram druga opcje. Jak malym trzeba sie czuc, zeby dziewica reperowac natwatlone ego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Ogolnie czlowiek chce silnych emocji, a takie szczegoly sa wtedy mniej wazne, to tylko gimbazownia mentalna przezywa takie rzeczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Naprawdę nie widzisz różnic między kobietami a mężczyznami? Może ty problemy ze wzrokiem masz? Czy lewactwo całkiem na głowę padło? Jesteśmy inni i inne rzeczy się każdej płci wybacza. Nikt się nie oburza na płaczącą czy niepracującą kobietę. Facet w takiej samej sytuacji to przegryw. Ale w seksie też funkcjonujemy inaczej. 

Facet może się szmaci wtedy, gdy ma 100 partnerek i regularnie zbiera z trasy przydrożne tirówki. To wówczas faktycznie się szmaci. Natomiast samo w sobie doświadczenie z kobietami jest u mężczyzny zaletą. Mężczyzna ma wprowadzać kobietę w świat seksu. Która kobieta by chciała prawiczka? No niestety. Tego nie zmienisz (tak jak i dziewictwa sobie nie przywrócisz sztuczną rekonstrukcją błony). Dziewica to zaleta. Prawiczek to wada. I na odwrót. Babka gościnna w kroku to dno. Ale facet casanova już większość kobiet pociąga. Nie zmienisz tego choćbyś się z/e/s/r/a/ł/a. 

Ja gardze takimi ktorzy nie sa prawiczkiem. Brzydzi mnie to, to ...arze. Prawdziwy pewny siebie mezczyzna czeka cale zycie na zone i jest jej wierny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja gardze takimi ktorzy nie sa prawiczkiem. Brzydzi mnie to, to ...arze. Prawdziwy pewny siebie mezczyzna czeka cale zycie na zone i jest jej wierny 

chyba cie pogieło, niby jak mają zdobywać doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

chyba cie pogieło, niby jak mają zdobywać doświadczenie?

z żoną. ciebie pogięło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi na dziewicy, ale nie chciałbym dziewczyny, która sypiała z kim popadnie. Jeśli miała jednego czy kilku stałych partnerów, to żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli tylko na jednorazowy albo kilkukrotny seks to o dziwo nawet lepsza taka doświadczona niż dziewica.

 

jeśli na związek i gromadkę bachorów to wiadomo że tylko dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jeśli tylko na jednorazowy albo kilkukrotny seks to o dziwo nawet lepsza taka doświadczona niż dziewica.

 

jeśli na związek i gromadkę bachorów to wiadomo że tylko dziewica.

I to jest ta najlepsze rozwiązanie. Tylko brakuje miejsc dla prawiczków i dziewic. Każde się z tym kryje 😎 i w domu samo siedzi 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

z żoną. ciebie pogięło ?

najpierw tą żone muszą mieć, a gdy są gardzeni to niby jak to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Statystyka pokazuje że prędzej dziewica zdradzi niż niedziewica. 1 raz rozbudza apetyt na seks (w tym z innymi). Gdy ciekawość seksu z innymi jest zaspokojona to potem przychodzi okres stabilizacji z 1 partnerem.

Wierz w amerykańsko zydowskie statystyki.  Jesteś już przegrana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

najpierw tą żone muszą mieć, a gdy są gardzeni to niby jak to widzisz?

Widze ich z żoną.  Nie wszystko musi układać się tak, że nie da się ułożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja wolę dziewice. Jakoś lepiej mi z myslą że nikt przede mną tam nie był i będe jej pierwszym. A po drugie nie ma porównania. Nie pomysli sobie że  " jej były miał większego i ogólnie bylo lepiej". To tak jak z telefonem. Wolimy nowy zafoliowany niż używany☺

Gorzej, jak później zechce spróbować, jak jest z innym... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×