Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koczownik

Co sądzicie o zwolnieniu pracownika przez IKEA?

Polecane posty

Dla mnie to przykład tego, o czym dekadę temu mówił Chomsky, a na gruncie polskim Zygmunt Bauman. Rządy korporacji. Korporacje ewoluowały z miejsc pracy do instytucji moralnych. Co gorsza, nie tylko promują specyficzne zjawiska polityczne, ale nakazują swoim podwładnym sprzedać duszę, inaczej out. Jeśli chcą promować jakieś wizje świata, to niech założą instytut, fundację finansowaną z zarobionych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a KK to nie korporacja? i ich ciemne owieczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uważam, że inne osoby mógłby poczuć się urażone. Nie rozumiem tylko czemu PiS tak się zainteresował tą sprawą gdzie sam robi czystki w TVP jak ktoś wykazuje inne poglądy polityczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotaryngia

Pracownik przywołał fragmenty z biblii mówiące o zabijaniu inaczej myślących. Dla mnie reakcja IKEI była normalna, a pracownik to jakiś fanatyk religijny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

osoby homoseksulane są szykanowane w tym kraju na każdym kroku, państwo nie dokłada ręki do tego by zaakceptować takie osoby i żyło im się lżej, bo kościół w Polsce mówi jasno - takie osoby nei mogą być zaakaceptowana i mają być napiętnowane, każdy musi pracować dajcie im chociaż spokój w miejscu pracy albo zapewnijcie pracę za granicą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Lotaryngia napisał:

Pracownik przywołał fragmenty z biblii mówiące o zabijaniu inaczej myślących. Dla mnie reakcja IKEI była normalna, a pracownik to jakiś fanatyk religijny.  

W sumie ciekawe jakby niektórzy śpiewali, gdy ktoś wrzucił fragment Koranu mówiący o tym co należy robić z niewiernymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

osoby homoseksulane są szykanowane w tym kraju na każdym kroku, państwo nie dokłada ręki do tego by zaakceptować takie osoby i żyło im się lżej, bo kościół w Polsce mówi jasno - takie osoby nei mogą być zaakaceptowana i mają być napiętnowane, każdy musi pracować dajcie im chociaż spokój w miejscu pracy albo zapewnijcie pracę za granicą!

nikt by ich nie wyzywał od pedałów, albo nie cytowano bibli o zabijaniu homoseksualistów, a i zarobki byłyby większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość gość napisał:

osoby homoseksulane są szykanowane w tym kraju na każdym kroku, państwo nie dokłada ręki do tego by zaakceptować takie osoby i żyło im się lżej, bo kościół w Polsce mówi jasno - takie osoby nei mogą być zaakaceptowana i mają być napiętnowane, każdy musi pracować dajcie im chociaż spokój w miejscu pracy albo zapewnijcie pracę za granicą!

ta jasne.. PEDAŁY mają teraz życie jak w raju w EUROPIE i w Polsce jest już prawie tak samo przez te jeebane feministki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Wiesław Kopeć napisał:

ta jasne.. PEDAŁY mają teraz życie jak w raju w EUROPIE i w Polsce jest już prawie tak samo przez te jeebane feministki..

nadajesz się, na rzecznika obecnego rządku jak ulał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrffvv

bardzo dobrze, ze go wylali. 

ogranicozny umyslowo nietolerancyjny palant

 

pozdrawiam ze Szkocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Wiesław Kopeć napisał:

dziwwka

Twoja stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

IKEA zyskała w moich oczach i będę chętnie tam zaglądać CZĘŚCIEJ 🙂😘 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moherowy__Ninja

Założyciel IKEA Ingvar Kamprad w 1942 związał się ze organizacją szwedzkich nazistów Nysvenska rörelsen (miał wtedy 16 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość gość napisał:

IKEA zyskała w moich oczach i będę chętnie tam zaglądać CZĘŚCIEJ 🙂😘 pozdrawiam

ja też, klopsiki wegańskie i hod dogi wege są przepyszne, a teraz jeszcze sprzedają więcej sałatek, jak dobrze, że mam IKEĘ blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika

co do mebli to wolę antyki, ale zaglądam od czasu do czasu po krzesła i taborety oraz dodatki i jestem bardzo zadowolona, teraz będę zaglądała częściej na klopsiki vegan albo sałatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość Lotaryngia napisał:

Pracownik przywołał fragmenty z biblii mówiące o zabijaniu inaczej myślących. Dla mnie reakcja IKEI była normalna, a pracownik to jakiś fanatyk religijny. 

idę założyć kartę ikei trochę się zastanawiałam, ale koleżanki mają, teraz ikea mnie przekonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ikea to dla naszego zakładu 70% zbytu. Gdyby nie kupowali to zakład praktycznie nie istnieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gość gość napisał:

a KK to nie korporacja? i ich ciemne owieczki?

Co to ma do rzeczy? To świątynia, miejsce religii, a nie instytucja pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet przywołał fragment ST, który jest kanonem judaizmu. Problem tkwi w chrześcijaństwie czy judaizmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Koczownik napisał:

Facet przywołał fragment ST, który jest kanonem judaizmu. Problem tkwi w chrześcijaństwie czy judaizmie?

problem tkwi w tym, że udostępniał na publicznych profilach teksty o mordowaniu ludzi za homoseksualizm w kontekście wyznania katolickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ikea, urosła w moich oczach, zapewniła swoim pracownik coś co jest zapisane w konstytyucji a mianowicie, wolność od dyskryminacji w miejscu pracy ze względu na orientację, pan wklejał na publiczne profile cytaty o zabijaniu za homoseksualizm, pracownicy homoseksualini mieli prawo poczuć się urażeni czy przestraszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikeowiec

jeśli mam pracować z ludźmi, którzy gloszą PUBLICZNIE treści, że słuszne jest mordowanie za homoseksualizm oraz napiętnowanie, to bardzo proszę ten rząd o znalezienie mi pracy w innym kraju, bo pracować muszę dzień w dzień przez kilkadziesiąt lat jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragmatyk

Homoseksualizm jest błędem i grzechem potępianym w Biblii. Nie rozumiem, dlaczego mam tolerować homoseksualistów i przymykać na nich oko. To taki sam grzech jak alkoholizm, przemoc, kradzież itd. Nie chce i nie będę tego tolerował i mojemu pracodawcy nic do tego. Ikea powinna zostać wyrzucona z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość pragmatyk napisał:

Homoseksualizm jest błędem i grzechem potępianym w Biblii. Nie rozumiem, dlaczego mam tolerować homoseksualistów i przymykać na nich oko. To taki sam grzech jak alkoholizm, przemoc, kradzież itd. Nie chce i nie będę tego tolerował i mojemu pracodawcy nic do tego. Ikea powinna zostać wyrzucona z Polski.

Pracodawcy wiele do tego, ponieważ konstytucja zabrania nawoływania do nienawiści. Gdybyś tak robił to poprawną reakcją twojego pracodawcy byłoby zwolnienie cię. Konstytucja jest nadrzędna do Biblii, jako prawo państwowe, które dotyczy wszystkich a nie prawo religijne, dotyczące tylko wyznawców takiej czy innej wiary. I swoją drogą, dlaczego ktoś miałby tolerować twoje poglądy skoro ty nie szanujesz czyichś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

IKEO dziękuję, ja byłam wyzywana i POBITA przez pracownika w jednej z firm w Polsce i nie zrobiono NIC! pewnie mogłabym się procesować ale nie mam na to nerwów i pieniędzy, zmieniłam pracę a teraz już żyję za granicą i to jest nie do pomyślenia! do dzisiaj biorę leki przeciwlękowe i chodzę na terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.07.2019 o 10:57, Gość ikeowiec napisał:

jeśli mam pracować z ludźmi, którzy gloszą PUBLICZNIE treści, że słuszne jest mordowanie za homoseksualizm oraz napiętnowanie, to bardzo proszę ten rząd o znalezienie mi pracy w innym kraju, bo pracować muszę dzień w dzień przez kilkadziesiąt lat jeszcze.

Na co dzień mijasz, pracujesz, podajesz rękę ludziom którzy czytają i zgadzają się z treścią Biblii. Nawet o tym nie wiesz. Witaj w rzeczywistości. Jakie to uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×