Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka

Zniewolona

Polecane posty

Gość taka

Czy  niewolnica też  była  biała?

Piękna  dziewczyna  wykształcona  wychowała  się  w  domu  chrzestnej  matki,   kim  są   rodzice  tej  zniewolonej  panienki?

Gość Gość

Trochę nie na temat, ale są tu jacyś fani tego serialu oprócz mnie i autorki topiku? 😄

I jeszcze jedna kwestia - komu jeszcze podoba się serialowy Grigorij? Jest podłym charakterem, ale z wyglądu niczego sobie facet.

Gość rozmowa

Aleksiej  mi  się  podoba , jego  uśmiech,  wiem  ,  że  zginie,  biedna  Katarina  będzie  cierpieć,  fajny  jest  kowal  , taki  silny  ,  odważny,  zbuntowany,  jest  też  dziewczyna  z  charakterem, służąca   ,  która  jest złośliwa,  ładna  z  ciemnymi  włosami,  matka  chrzestna ma  duże  piersi  ,  które  są  na  wierzchu,  ale  dama, zobaczymy  kiedy  wróci  ojciec  Katariny  ze  zsyłki,  aktorka  grająca matkę  Aleksieja grała  w  Blondynce 

Gość gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Trochę nie na temat, ale są tu jacyś fani tego serialu oprócz mnie i autorki topiku? 😄

I jeszcze jedna kwestia - komu jeszcze podoba się serialowy Grigorij? Jest podłym charakterem, ale z wyglądu niczego sobie facet.

Ukraiński  Leoncio  😄

Gość Gość

Tak, zdaję sobie sprawę, że ten serial to praktycznie 1:1 Niewolnica Isaura. Ale mimo wszystko odtwórca roli Grigorija bardziej mi się podoba od Rubensa de Falco 😉

Gość Gość

Tak, zdaję sobie sprawę, że ten serial to praktycznie 1:1 Niewolnica Isaura. Ale mimo wszystko odtwórca roli Grigorija bardziej mi się podoba od Rubensa de Falco 😉

Gość gość
Dnia 19.07.2019 o 15:48, Gość Gość napisał:

Leoncio  miał  diabelski  uśmiech😉

Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Leoncio  miał  diabelski  uśmiech😉

Oj tak. I jak się tak przypatrzyłam temu Leoncio to zaczął mi się podobać (na cda i youtube są odcinki).

Gość nanan

nie ogladałm tego ale wkoło wszyscy ogladaja i sa zachwyceni, nie lubie ogladać serialu jak już leci któryś z kolei odcinek , nie wieci może czy sa jakies powtórki gdzie moge obejrzeć 1 odcinek

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość nanan napisał:

nie ogladałm tego ale wkoło wszyscy ogladaja i sa zachwyceni, nie lubie ogladać serialu jak już leci któryś z kolei odcinek , nie wieci może czy sa jakies powtórki gdzie moge obejrzeć 1 odcinek

Na VOD możesz obejrzeć od początku

https://vod.tvp.pl/website/zniewolona,43343785

Gość Gość
2 godziny temu, Gość nanan napisał:

TVP VOD - wszystkie odcinki 🙂

Gość delikatna  osoba

Katarina  jest  chuda,  niech je  więcej,  jak  płacze  to  twarz ma  kościstą,  dziewczyna  ma  ładne  niebieskie  oczy,  w  rozpuszczonych  włosach  wygląda  pięknie

Piękna jest   Lidia,  kobieta  jest  zła,  kocha  Aleksieja,  dręczy  Katarinę

Gość Fangirl

Czy Aleksiej naprawdę umrze,czy może potem nagle okaże się,że przeżył w 2 sezonie? Ja lubię Natalię,jest taka słodka,Katia jest strasznie zahukana,ale może tak właśnie ma być. Grigorij to kawał sku..ale aktorsko super,pan całkiem całkiem 🙂 Lidia też posągowo piękna. Co do tych cycków Anny Lwownej,to też zawsze śmiać mi się chce,są głównymi bohaterami sceny 😄

Gość Grisza przystojniak
5 godzin temu, Gość Fangirl napisał:

Czy Aleksiej naprawdę umrze,czy może potem nagle okaże się,że przeżył w 2 sezonie? Ja lubię Natalię,jest taka słodka,Katia jest strasznie zahukana,ale może tak właśnie ma być. Grigorij to kawał sku..ale aktorsko super,pan całkiem całkiem 🙂 Lidia też posągowo piękna. Co do tych cycków Anny Lwownej,to też zawsze śmiać mi się chce,są głównymi bohaterami sceny 😄

Właśnie z tym Grigorijem mam dylemat - nie chcę do niego wzdychać, bo drań, ale kurcze podoba mi się 😛

Gość czary

Śmieszna  była scena  z  tym krukiem  jak  wpadł  do  salonu   NatalII,  myślę  , że  to  jest  znak   ostrzegawczy  przed  złem

Gość Ehh
50 minut temu, Gość czary napisał:

Śmieszna  była scena  z  tym krukiem  jak  wpadł  do  salonu   NatalII,  myślę  , że  to  jest  znak   ostrzegawczy  przed  złem

Do tego rozbite lustro i krzyż z wosku... Na bank będzie nieszczęśliwa w małżeństwie.

Gość Fangirl

No z nim to raczej dobry los jej nie czeka, raczej będzie takim mężem jak i jego ojciec. 

Gość Ewelinka

Czy Aleksjej na prawdę umrze ?? 

Gość ale  akcja
20 godzin temu, Gość Xyz napisał:

Ale się działo na weselu 😄😄

Syn  i ojciec  jak   dzieci zachowują  się,  matka  chrzestna  nie  przeżyje  tego  skandalu

Znowu  pojawił  się  kruk  zwiastujący  nieszczęście,  gdy  Katarina  uciekła  z Aleksijem

Ślub  prawosławny  i  te  korony  to ciekawa  tradycja

Gość Fangirl

Jeżeli aleksiej umrze,to pewnie pojawi się jakaś inna postać męska.chyba,że pójdą w nurt feministyczny i Katia sama będzie działać,żeby się wyzwolić i żaden Romeo jej niepotrzebny 😁 chociaz szkoda,taki słodki chłopaczek ten aleksiej. 

Gość Takaja

Super serial, nikt chyba się nie spodziewał ze Matka Chrzestna umrze...

Teraz rządzić będzie synek, który nie spocznie póki nie zrujnuje życia Kati 

Gość Xyz

Zastanawiam się czy Grigorij kocha Katję (na swój dziwny sposób) czy tylko ją pożąda? Gdyby chodziło jedynie o pożądanie raczej nie miałby AŻ TAKIEJ obsesji na jej punkcie...

Gość szalona miłość

Grigorij  ma  obsesję  na  punkcie  Katariny,  on  nikogo  nie  szanuje,  nawet  ludzi  z dobrego  domu,  groził  matce  Aleksieja  i  jego  rodzinie

Gość historia

Znajdą  nieżywego  Aleksieja  w  młynie,  zostanie  przy  nim  list,  jego  matka  nie  wierzy  samobójstwo,   myśli  ,że  to  morderstwo

Katarina  zostanie  sprzedana  Lidii,  która  znęca  się  nad  nią,  Lidia  po  śmierci  Aleksa  wpada  w  obłęd,  jego portret  traktuje jak  żywego  człowieka,  Katarina  pracuje  ciężko  w  polu,  odnajdzie  swojego  ojca,  wyjdzie  za mąż  po  raz  drugi,  gdzieś  w  zwiastunie  pokazują,  że uśmiecha  do  dziecka  na rękach,  z kim  będzie  w ciąży?

Gość Ewelinka92jno

Pewnie ten z Młyna okaże się ojcem Kati.. 

Gość Gość

Ojciec Katii wroci z zesłania. Może w przyszłości Katia bedzie z bratem Natalii Nikolaiem czy jakoś tak. Żal mi Natalii taka naiwna kocha takiego podelca. Przyjdzie czas że i ją uderzy.

Gość Gość
Dnia 24.07.2019 o 22:58, Gość Xyz napisał:

Zastanawiam się czy Grigorij kocha Katję (na swój dziwny sposób) czy tylko ją pożąda? Gdyby chodziło jedynie o pożądanie raczej nie miałby AŻ TAKIEJ obsesji na jej punkcie...

No może na swój sposób ją kocha, bo nie pozwolił jej wychlostac. Jak była na herbacie u Natalii i Lidia rozbiła filiżankę i kazała Katii posprzatac to Grigorij szybko zabrał Katie i nie pozwolił się nad nią znęcać .

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować