Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka

Zniewolona

Polecane posty

Gość Niewolnica

pewnie z tym wylysialym staruchem nadzorca. 

Gość Fangirl

Pewnie z tym Jakowem czy jak mu tam.

Gdzieś mi się przewinęło zdjęcie Kati w stroju takim jakby męskim,więc chyba będzie tak jak myślałam. Romans i ratowanie przez księcia z bajki to przebrzmiała historia,a teraz Katia weźmie swoje życie we własne ręce.

Gość Jatylkoja

Z tym co wiecznie z batem lata i wszystkich chłosta 🤪

Gość Jatylkoja

Z tym co wiecznie z batem lata i wszystkich chłosta 🤪

Gość odwaga

Kowal  wygląda  jak  Herkules,  silny  , buntowniczy,  uratuje  Katię   przed  śmiercią,  bo  Lidia  katuje  ją  w  okrutny  sposób,  dziewczyna  jest  związana  łańcuchami,  traci  przytomność,  jakiś  facet  oblewa  ją  wiadrem  wody

Katia  ucieknie  do  Kijowa,  ale  trafi do domu  publicznego

Gość Gość
4 godziny temu, Gość odwaga napisał:

Kowal  wygląda  jak  Herkules,  silny  , buntowniczy,  uratuje  Katię   przed  śmiercią,  bo  Lidia  katuje  ją  w  okrutny  sposób,  dziewczyna  jest  związana  łańcuchami,  traci  przytomność,  jakiś  facet  oblewa  ją  wiadrem  wody

Katia  ucieknie  do  Kijowa,  ale  trafi do domu  publicznego

Będzie prostytutką?

Gość gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Będzie prostytutką?

Tak

Gość dalej

Pozna  dziwnego  Holendra,  Katarina  będzie świadkiem  morderstwa  w  domu  publicznym,  znajdzie  się  w niebezpieczeństwie

Grigorij  zażywa  dużo  opium,  traci  zmysły,  prześladuje  go  duch  Aleksa  ,  Natalia  zauważa  obłęd  męża,  prosi  go ,żeby  leczył  się

Gość lata  drogi

Natalia  będzie  w  ciąży,  ale  straci  dziecko  przez  Grigorija,  spadnie  ze schodów,  medycy  powiedzą  mu  , że  żona  nigdy  nie  będzie miała dzieci

Ojciec  Katii buntuje  ludzi  przeciwko  niewolnictwu

Gość ale  się  działo!

Lidia   kazała  kopać   żywcem  Katię,  jest  psychopatką  i  ten  dziki  taniec  w czasie  dożynek

bunt  chłopów   i  płonący dom

Gość gość
Dnia ‎2019‎-‎07‎-‎30 o 23:05, Gość ciekawe napisał:

Z  kim jest  w ciąży  Hala?

z Jakowem  , zarządcą u Czerwińskich 

Gość Gość

Ciekawe z kim będzie Katia może z Mikołajem bratem Natalii, chociaż ktoś gdzies pisał, że z tym co dał kase Aleksiejowi na jej wykup. Natalii mi szkoda bo Grisza jej nie kocha, a ona tak bardzo go kocha czystą miłością, on wyrachowany z niejednego pieca chleb jadł. W sumie to i Katii nie kocha tylko to obłed jest ,żądza posiadania.

Gość Jaa
22 godziny temu, Gość gość napisał:

Czy  Lidia umarła?

Tak

Gość Gra
Dnia 7.08.2019 o 23:22, Gość Gość napisał:

Ciekawe z kim będzie Katia może z Mikołajem bratem Natalii, chociaż ktoś gdzies pisał, że z tym co dał kase Aleksiejowi na jej wykup. Natalii mi szkoda bo Grisza jej nie kocha, a ona tak bardzo go kocha czystą miłością, on wyrachowany z niejednego pieca chleb jadł. W sumie to i Katii nie kocha tylko to obłed jest ,żądza posiadania.

Będzie z Żadanem. 

Gość historia

Katia  zostanie  porwana  przez  sektę, biedna  dziewczyna  tyle  wycierpiała,  kiedy będzie  szczęśliwa?

Nikołaj   zgłosi  skargę   na  Grigorija, że  sam  się  postrzelił  w nogę  i  ukradł  ordery   oraz,  że zabił  Aleksa,  siostra  nie może  mu tego  wybaczyć

Halina  urodzi  córkę

Gość Gość
2 godziny temu, Gość historia napisał:

Katia  zostanie  porwana  przez  sektę, biedna  dziewczyna  tyle  wycierpiała,  kiedy będzie  szczęśliwa?

Nikołaj   zgłosi  skargę   na  Grigorija, że  sam  się  postrzelił  w nogę  i  ukradł  ordery   oraz,  że zabił  Aleksa,  siostra  nie może  mu tego  wybaczyć

Halina  urodzi  córkę

A z kimś będzie Katia?

Gość gość
Dnia 14.08.2019 o 22:43, Gość Gość napisał:

A z kimś będzie Katia?

Myślę  , że  z tym  Holendrem, ale  nie  wiem  czy  z nim,  on też  przeżył  to  samo  co  Katia,  wie  co  to  znaczy  być  niewolnikem

Gość do  nas

Aktorka   grająca  Katia  przyjedzie  do  Polski,  ciekawe  kiedy,  czy inni  aktorzy  też

Kiedyś  była  Isaura,   Stefania   z  Powrotu  Edenu,  aktorzy  z  Pokoleń,  Oszin  z  Japonii,  ale  ona  mogła  przylecieć, bo miała szkołę,  Esmeralda,  Natalia  Oreiro

Gość gość
23 minuty temu, Gość nanan napisał:

48

Ciekawe  czy  będzie 2 sezon

Gość basta

wczoraj było przedstawienie jesiennej ramówki TVP i mówili że będą powtórki od pierwszego odcinka, we wtorki na wieczór jak skończy się mjm , powiedzcie czy warto oglądać, czy warto się wciagac

Gość Gość
Dnia 24.08.2019 o 15:18, Gość basta napisał:

wczoraj było przedstawienie jesiennej ramówki TVP i mówili że będą powtórki od pierwszego odcinka, we wtorki na wieczór jak skończy się mjm , powiedzcie czy warto oglądać, czy warto się wciagac

Warto

Gość Jezu

Ale  dzisiaj był  horror,  co  to  za  sekta?

Śmieszny  był  żarłok  z  kurczakiem  w  restauracji,   wszystko  mu  leciało  z ust

Gość Anna

Cudny serial nareszcie coś warte uwagi co się nie ciągnie po 1000 odcinków a bohater jak umar to umarł super polecam a ostatni odcinek szok

Gość Gosc

Witam 

Nie jestem fanem takich seriali ale nie powiem nawet ciekawy ale ostatni kadr z 48 odcinka to przegięcie jak dla mnie i na siłę robienie 3 sezonu i nie będę oglądał ale całkowicie  ie rozumiem tego szumu wokół serialu w historii były ciekawsze seriale a TVP robi z tego sensację bo tak naprawdę nie ma co oglądać same powtórki starych filmów 

Gość ktoś
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Witam 

Nie jestem fanem takich seriali ale nie powiem nawet ciekawy ale ostatni kadr z 48 odcinka to przegięcie jak dla mnie i na siłę robienie 3 sezonu i nie będę oglądał ale całkowicie  ie rozumiem tego szumu wokół serialu w historii były ciekawsze seriale a TVP robi z tego sensację bo tak naprawdę nie ma co oglądać same powtórki starych filmów 

Co na koniec się stało bo nigdzie nie piszą,  ajestem za granicą i nie miałem możliwości obejrzeć?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować