Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość garnituroman

co sie stalo z pytamy?

Polecane posty

Gość garnituroman

oddajcie pytamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Zamknieto forum i jego juz nie ma przestało istniec .Jak oddac jak była informacja że strona zostanie zamknięta z dniem 25 czerwca . Trąbili o tym od maja że pytamy maja zamknac było info nawet na głównej stronie od władz Wp.Strona przeszła do historii i tyle.To już przeszłość ktoś zrobił jakies forum dla tych emerytów ale nie mam linku .Tam podobno sie przeniesli ci z pytamy i przesiaduja tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość garnituroman napisał:

oddajcie pytamy 

Za grzechy użytkowników pochłonęło je piekło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Cycu xd napisał:

Zamknieto forum i jego juz nie ma przestało istniec .Jak oddac jak była informacja że strona zostanie zamknięta z dniem 25 czerwca . Trąbili o tym od maja że pytamy maja zamknac było info nawet na głównej stronie od władz Wp.Strona przeszła do historii i tyle.To już przeszłość ktoś zrobił jakies forum dla tych emerytów ale nie mam linku .Tam podobno sie przeniesli ci z pytamy i przesiaduja tam.

Tak, dla emerytów, najmłodsi emeryci maja tam po 18 i 20 lat, średnia wieku ponad 40. Jak się co czymś informuje, to trzeba wiedzieć jak jest, a nie w błąd wprowadzać. I w ogóle nowe forum bardzo żywo i kulturalnie funkcjonuje, trolle nie występują. I nie ma takiej martwoty, jak tutaj. Nowe forum żyje i daje fajną  zabawę. Jest o wiele lepiej, niż na starym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dramat dla stronniczej administracji pytamy. Już nie mogą sobie usuwać postów wg. widzimisie i pewnie z załamania poszli szukać szczęścia gdzie indziej. Żal i żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pobierampliki napisał:

Dramat dla stronniczej administracji pytamy. Już nie mogą sobie usuwać postów wg. widzimisie i pewnie z załamania poszli szukać szczęścia gdzie indziej. Żal i żenada.

Żal i żenada, to twój wpis. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Tak akurat uwierze że Ata ata ma 20 pare lat albo Elsie to małolata dopiero co po maturze .Jak tutaj ci źle i niedogoda to wuja tutaj włazisz birbant ? Żeby pokazac swoja wyższość i że jestes najlepszy ? Ciągle czujesz sie najlepszym tutaj bo jestes z pytamy . Ja mam gdzies tamto forum dla chłopskich filozofów prawda taka że siedziały tam same emeryty typu Elsie Ata ata Okonek czy Antykwa .Może tylko Pennywise był młody a tak to same stare komuchy xd .Do tego kto by za nimi tęsknił i było mu żal ? Mnie nie żal tych nudziarzy co tworzyli kółko wzajemnej adoracji mieli sie za nadludzi ,psuli te forum tylko bzdetami typu poranny sucharek od elsie czy kalendarium wydarzen historycznych okonka .Dobrze że te forum upadło i tak tam nikt nikomu nie pomagał ani nie można było liczyc najakakolwiek pomoc .Kilka emerytów z zawyżonym ego zrobiło sobie tam swój prywatny plac zabaw od samego rana .Każdy tam miał sie za wielce mądrego i inteligencja bo wstawili kalendarium świąt albo suchara takiego jak u strasburgera :/ do tego ciągłe pisanie bo to forum dla inteligentnych .A co ta elsie albo antykwa ten bingola czy okonek tam wnieśli przez te kilka lat istnienia pytamy ? Że zasmiecali serwis bezsensownym bełkotem ? Gadali tam o doopie maryni jak dziady pod kościołem .Ta strona i tak mijała sie z celem .Jak tylko emeryci tam mieli prawo głosu bo byli nadludzmi . Ogólnie pytamy nawet dobrego moderatora nie miało jak pozwalano na ten syf żeby tak niszczyc portal przez bande emerytów co sie im nudzi w życiu .Rozumiem że może ktoś nie ma rozrywki albo czuli sie samotni i nie mieli radości żadnej w życiu .Może to pytamy to jest jedyna rozrywka dla takiego okonka czy bingoli ,aty aty i elsie ? Może oni nie maja życia swojego tylko ten portal mieli aby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Cycu xd napisał:

Tak akurat uwierze że Ata ata ma 20 pare lat albo Elsie to małolata dopiero co po maturze .Jak tutaj ci źle i niedogoda to wuja tutaj włazisz birbant ? Żeby pokazac swoja wyższość i że jestes najlepszy ? Ciągle czujesz sie najlepszym tutaj bo jestes z pytamy . Ja mam gdzies tamto forum dla chłopskich filozofów prawda taka że siedziały tam same emeryty typu Elsie Ata ata Okonek czy Antykwa .Może tylko Pennywise był młody a tak to same stare komuchy xd .Do tego kto by za nimi tęsknił i było mu żal ? Mnie nie żal tych nudziarzy co tworzyli kółko wzajemnej adoracji mieli sie za nadludzi ,psuli te forum tylko bzdetami typu poranny sucharek od elsie czy kalendarium wydarzen historycznych okonka .Dobrze że te forum upadło i tak tam nikt nikomu nie pomagał ani nie można było liczyc najakakolwiek pomoc .Kilka emerytów z zawyżonym ego zrobiło sobie tam swój prywatny plac zabaw od samego rana .Każdy tam miał sie za wielce mądrego i inteligencja bo wstawili kalendarium świąt albo suchara takiego jak u strasburgera 😕 do tego ciągłe pisanie bo to forum dla inteligentnych .A co ta elsie albo antykwa ten bingola czy okonek tam wnieśli przez te kilka lat istnienia pytamy ? Że zasmiecali serwis bezsensownym bełkotem ? Gadali tam o doopie maryni jak dziady pod kościołem .Ta strona i tak mijała sie z celem .Jak tylko emeryci tam mieli prawo głosu bo byli nadludzmi . Ogólnie pytamy nawet dobrego moderatora nie miało jak pozwalano na ten syf żeby tak niszczyc portal przez bande emerytów co sie im nudzi w życiu .Rozumiem że może ktoś nie ma rozrywki albo czuli sie samotni i nie mieli radości żadnej w życiu .Może to pytamy to jest jedyna rozrywka dla takiego okonka czy bingoli ,aty aty i elsie ? Może oni nie maja życia swojego tylko ten portal mieli aby .

Bezsensowny bełkot, to ty wydajesz tutaj. I tak tego nikt nie czyta, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Czemu pan takie ma zawyżone ego panie birbant ? To że jest pan starszy znaczy że może pan ciągle innych traktować jak chłystków bande matołów jakiś co nic o życiu nie wiedza ? Czemu tak panie birbant gardzisz ludzmi z kafeterii jakby byli gorsza warstwa społeczna ? Ja mówie bełkot a co pan masz sensownego do powiedzenia ? Ciągle widze tylko wyższość i jakies wielkie mniemanie na swój temat macie :/ To jest normalne tak traktowac ludzi jakby nikt nie był mądry tylko osoby z pytamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Gość Cycu xd napisał:

Czemu pan takie ma zawyżone ego panie birbant ? To że jest pan starszy znaczy że może pan ciągle innych traktować jak chłystków bande matołów jakiś co nic o życiu nie wiedza ? Czemu tak panie birbant gardzisz ludzmi z kafeterii jakby byli gorsza warstwa społeczna ? Ja mówie bełkot a co pan masz sensownego do powiedzenia ? Ciągle widze tylko wyższość i jakies wielkie mniemanie na swój temat macie 😕 To jest normalne tak traktowac ludzi jakby nikt nie był mądry tylko osoby z pytamy .

Zanim komuś coś zarzucisz, sam porządny być musisz. To ty obrażasz ludzi, których nie znasz, a potem się dziwisz, że sam jesteś obrażany. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ocet

 

7 godzin temu, klincz napisał:

Zanim komuś coś zarzucisz, sam porządny być musisz. To ty obrażasz ludzi, których nie znasz, a potem się dziwisz, że sam jesteś obrażany. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. 

Niezbyt kupy trzymają się te twoje wywody klincz ,tylko że jeżeli ci dobrze na waszym nowym forum (przynajmniej na razie), to po co jeszcze tutaj wchodzisz ,chyba że chciałbyś  się z czegoś tłumaczyć albo zaczynasz się już tam nudzić ? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niedobitki jeszcze szukają nowego forum. Jest pod ha te te pe dwukropek ukośnik ukośnik pytamy kropka online . Linki do nowego miejsca już WP kasuje z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gość Cycu xd napisał:

Czemu pan takie ma zawyżone ego panie birbant ? To że jest pan starszy znaczy że może pan ciągle innych traktować jak chłystków bande matołów jakiś co nic o życiu nie wiedza ? Czemu tak panie birbant gardzisz ludzmi z kafeterii jakby byli gorsza warstwa społeczna ? Ja mówie bełkot a co pan masz sensownego do powiedzenia ? Ciągle widze tylko wyższość i jakies wielkie mniemanie na swój temat macie :/ To jest normalne tak traktowac ludzi jakby nikt nie był mądry tylko osoby z pytamy .

Jak nie umiesz prowadzić dyskusji to na każdym forum zgaszą cię jak przysłowiowego peta. Bez względu czy będzie to pytamy czy kafe. Byłem na pytamy prawie 10 lat i nie widziałem żeby ktoś kto potrafił obronić swoje zdanie logicznymi argumentami miał problemy. A jeśli już się trafił ktoś z kim dyskusja nie miała sensu, to zawsze zostawała czarna lista. No ale jak ktoś zamiast się logować wolał trolować z gościa, to niech teraz nie beczy jaki to ten świat zły. Inną sprawą jest że fora ogólnie umierają przez coraz mniejszą liczbę użytkowników. Wp zlikwidowało kilka mniejszych w celu ratowania kafe, choć wątpię żeby na długo to pomogło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Ocet napisał:

 

Niezbyt kupy trzymają się te twoje wywody klincz ,tylko że jeżeli ci dobrze na waszym nowym forum (przynajmniej na razie), to po co jeszcze tutaj wchodzisz ,chyba że chciałbyś  się z czegoś tłumaczyć albo zaczynasz się już tam nudzić ? xd

Nie nudzę się tam, absolutnie. Jest ruch, jest życie, jest na luzie i ciekawie. Są też już i ostre dyskusje, ale w ramach dozwolonych. Dla każdego coś miłego. nie ma tam multikontowców i gości. Nowe forum jest dla każdego, kto chce w nim być. Nikt nie jest odrzucany. Chyba, ze zaczyna trollować, Jeden taki próbował i poleciał bez możliwości ponownego zaatakowania. I to właśnie boli tych, co robili ze starego Pytamy, szambo. Na nowym się nie da.  

A co a tu jeszcze robię? Tłumaczyć się nie muszę. Bez powodu tu nie jestem. Pobędę jeszcze czas jakiś i zniknę stąd.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xddd

JA przecież nie trolluje trollować mogłem jak miałem jeszcze ze 21 -23 góra lata jak już jestem za stary na to .Zresztą po co to robić niby ? trollować to mogą dzieciaki co mają po 12-19 lat albo czasem  i więcej ale co w tym dobrego jest ? Bo ktoś wrzuci jakiś głupi obrazek na forum albo zwyzywa i wyśmieje kogoś ? ja nie widzę w tym sensu jedynie chyba nudę albo że ktoś nie ma co robić i robi prowokacje bo w życiu osobistym jest leszczem  i udaje wielkiego kozaka w necie .Wielu takich jest co udają w necie że są silni i kogoś atakują wyzywają wyśmiewają robią krytykę a w rzeczywistości to boją się zaczepić kogoś w rzeczywistości na żywo .Po co te ataki niby jakieś robić ? to robią chyba takie gimnazjalne dzieci co chcą się wyżyć bo rodzice zapracowani nie mają czasu dla nich i wychowuje ich komputer .Kiedyś może jak byłem młodszy trochę sam troolowałem dla zabicia nudy albo żeby mieć jakąś rozrywkę ,ale co fajnego jest w troolowaniu teraz nie widzę sensu że ludzie młodzi takie coś robią .Mnie to nie bawi bawić może jakiegoś dzieciaka który nie ma rozrywki w domu i się nudzi .To już wolę internet użyć do innych spraw ale młodzi wolą do głupot bo dla mnie trooling to głupota .Kiedyś siedziałem na takich forach gdzie młodzi tracą czas na wrzucanie głupich obrazków ,jakieś atakowanie innych użytkowników albo prześladowanie nawet czy wyzywanie i jakieś głupie przeróbki ze zdjęciami osób innych z forum .Do czego to prowadzi bo mnie to świadczy tylko o słabości danego osobnika że jest płotką zwykłym leszczem jakiś chudzielec w okularkach pryszczaty co udaje maczo przed monitorem i tego zjadę tego zwyzywam tego wezmę i zaatakuje mu nawrzucam ;/ naprawdę te troolingi to są teraz gofno warte bo robią to totalne dekle które nawet nie są śmieszne tylko zaatakują kogoś albo zwyzywają albo prześladują daną osobę lub chcą się na kimś wyżyć ;/ Niestety fora upadają tak jak te na których przebywałem kilka lat bo banda oszołomów co nie ma co robić w życiu siedzi  tam i zgrywa herosów a w życiu osobistym są takimi płotkami co każdy może ich walnąć a oni płaczą .Tak to jest niestety że większość for to plac zabaw dla trooli zaatakować kogoś albo wrzucić zboczony obrazek lub ohydne zdjęcie to będę wielki i będę śmieszny ;/ ja tam jak widzę jak internet teraz do czego służy młodym ludziom to mnie aż scyzoryk się otwiera w kieszeni .Sam już nie siedzę na portalach albo forach bo napisz aby coś nie po czyjejś mysli już ciebie zjadą już ciebie zwyzywają ,albo miej swoje zdanie i swoje teorie albo skrytykuj coś co ktoś lubi i wielbi to już będziesz atakowany już będą po tobie jechać i będą ci ciosać kołki .Co się dziwić jak ...ne filmiki wychowują młodzież na necie jak oglądają jakiś ludzi typu Kononowicz albo Suchodolski i tam ich wyśmiewają ,przerabiają atakują i krytykę swoją wylewają .Teraz do tego slóży młodym internet żeby wejść na jakiś głupi kanał kogoś bezwartościowego napisać mu falę hejtu ,jak widzę to chyba prawie każdy ma jakieś kompleksy bo musi zwyzywać kogoś w komentarzu albo wyśmiać bo jaki gruby o jakie ma pryszcze ooo jaki ma krzywy nos o śmieszne bo się udławił jedzeniem na filmiku ;/ jak widzę trooling dzisiejszy to jest tylko atakowanie innych albo siedzenie i wrzucanie głupich zdjęć albo dorwanie zdjęcia jakiegoś użytkownika co się chwali swoją facjatą i przerabianie w głupawy sposób jego podobizny. Albo jeszcze kłótnie użytkowników lub pisanie bo byłem w mieście zjadłem kebaba albo byłem w ubikacji zrobiłem siku , fora też służą do opisywania swojego życia przez ludzi których chyba nikt nie słucha w ich życiu to piszą w necie bo zrobiłem zakupy bo zjadłem paluszki bo obejrzałem film .To jest zgroza jak wchodzę na fora i czytam bo jakaś nastolatka pisze bo kupiłam sobie biustonosz i wrzuca zdjęcie tego co kupiła albo bo byłam na grillu i wrzuca zdjęcie bo była na przyjęciu i jadła kiełbaskę ;/ żenada jak ludzie co nie mają chyba życia poza netem umieją pisać o wszystkim nawet że byli w toalecie oznajmiać każdemu .Każdy trool to tak naprawdę zakompleksieniec który jest płotką albo boi się życia i w necie jest bohaterem i zgrywa wielkiego kozaka .Bo jak widzę w necie tych trooli to oni nie szanują każdego i myślą że są wielcy niepokonani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Gość Cycu xddd napisał:

JA przecież nie trolluje trollować mogłem jak miałem jeszcze ze 21 -23 góra lata jak już jestem za stary na to .Zresztą po co to robić niby ? trollować to mogą dzieciaki co mają po 12-19 lat albo czasem  i więcej ale co w tym dobrego jest ? Bo ktoś wrzuci jakiś głupi obrazek na forum albo zwyzywa i wyśmieje kogoś ? ja nie widzę w tym sensu jedynie chyba nudę albo że ktoś nie ma co robić i robi prowokacje bo w życiu osobistym jest leszczem  i udaje wielkiego kozaka w necie .Wielu takich jest co udają w necie że są silni i kogoś atakują wyzywają wyśmiewają robią krytykę a w rzeczywistości to boją się zaczepić kogoś w rzeczywistości na żywo .Po co te ataki niby jakieś robić ? to robią chyba takie gimnazjalne dzieci co chcą się wyżyć bo rodzice zapracowani nie mają czasu dla nich i wychowuje ich komputer .Kiedyś może jak byłem młodszy trochę sam troolowałem dla zabicia nudy albo żeby mieć jakąś rozrywkę ,ale co fajnego jest w troolowaniu teraz nie widzę sensu że ludzie młodzi takie coś robią .Mnie to nie bawi bawić może jakiegoś dzieciaka który nie ma rozrywki w domu i się nudzi .To już wolę internet użyć do innych spraw ale młodzi wolą do głupot bo dla mnie trooling to głupota .Kiedyś siedziałem na takich forach gdzie młodzi tracą czas na wrzucanie głupich obrazków ,jakieś atakowanie innych użytkowników albo prześladowanie nawet czy wyzywanie i jakieś głupie przeróbki ze zdjęciami osób innych z forum .Do czego to prowadzi bo mnie to świadczy tylko o słabości danego osobnika że jest płotką zwykłym leszczem jakiś chudzielec w okularkach pryszczaty co udaje maczo przed monitorem i tego zjadę tego zwyzywam tego wezmę i zaatakuje mu nawrzucam ;/ naprawdę te troolingi to są teraz gofno warte bo robią to totalne dekle które nawet nie są śmieszne tylko zaatakują kogoś albo zwyzywają albo prześladują daną osobę lub chcą się na kimś wyżyć ;/ Niestety fora upadają tak jak te na których przebywałem kilka lat bo banda oszołomów co nie ma co robić w życiu siedzi  tam i zgrywa herosów a w życiu osobistym są takimi płotkami co każdy może ich walnąć a oni płaczą .Tak to jest niestety że większość for to plac zabaw dla trooli zaatakować kogoś albo wrzucić zboczony obrazek lub ohydne zdjęcie to będę wielki i będę śmieszny ;/ ja tam jak widzę jak internet teraz do czego służy młodym ludziom to mnie aż scyzoryk się otwiera w kieszeni .Sam już nie siedzę na portalach albo forach bo napisz aby coś nie po czyjejś mysli już ciebie zjadą już ciebie zwyzywają ,albo miej swoje zdanie i swoje teorie albo skrytykuj coś co ktoś lubi i wielbi to już będziesz atakowany już będą po tobie jechać i będą ci ciosać kołki .Co się dziwić jak ...ne filmiki wychowują młodzież na necie jak oglądają jakiś ludzi typu Kononowicz albo Suchodolski i tam ich wyśmiewają ,przerabiają atakują i krytykę swoją wylewają .Teraz do tego slóży młodym internet żeby wejść na jakiś głupi kanał kogoś bezwartościowego napisać mu falę hejtu ,jak widzę to chyba prawie każdy ma jakieś kompleksy bo musi zwyzywać kogoś w komentarzu albo wyśmiać bo jaki gruby o jakie ma pryszcze ooo jaki ma krzywy nos o śmieszne bo się udławił jedzeniem na filmiku ;/ jak widzę trooling dzisiejszy to jest tylko atakowanie innych albo siedzenie i wrzucanie głupich zdjęć albo dorwanie zdjęcia jakiegoś użytkownika co się chwali swoją facjatą i przerabianie w głupawy sposób jego podobizny. Albo jeszcze kłótnie użytkowników lub pisanie bo byłem w mieście zjadłem kebaba albo byłem w ubikacji zrobiłem siku , fora też służą do opisywania swojego życia przez ludzi których chyba nikt nie słucha w ich życiu to piszą w necie bo zrobiłem zakupy bo zjadłem paluszki bo obejrzałem film .To jest zgroza jak wchodzę na fora i czytam bo jakaś nastolatka pisze bo kupiłam sobie biustonosz i wrzuca zdjęcie tego co kupiła albo bo byłam na grillu i wrzuca zdjęcie bo była na przyjęciu i jadła kiełbaskę ;/ żenada jak ludzie co nie mają chyba życia poza netem umieją pisać o wszystkim nawet że byli w toalecie oznajmiać każdemu .Każdy trool to tak naprawdę zakompleksieniec który jest płotką albo boi się życia i w necie jest bohaterem i zgrywa wielkiego kozaka .Bo jak widzę w necie tych trooli to oni nie szanują każdego i myślą że są wielcy niepokonani .

Do ciebie to nie było. Możesz nawet tam wejść, jak chcesz, żeby się przekonać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×